Clinique

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2010. szeptember 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Liquid Facial Soap Mild (30 ml)
Ár: 1000 Ft (+pk.) , Eladó: clara12
Állapot: bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Db-ben vagy előre utalás + posta/foxpost
Ár: 1000 , Eladó: datim
Állapot: Új , Helyszín: Budaörs , fizetés: Személyesen vagy előre utalás után postázom
eclipse

2016. december 15.

Kis kiszerelesu 3 lepes csomagban vettem, alapvetoen elegedett vagyok vele, szepen tisztit, a micellas lemosos vattakorong tiszta utana; kevesbe habzik, mint az eggyel erosebb oily skin formula. Az ara miatt viszont biztosan nem veszem meg normal meretben, sokkal olcsobban is vannak lemosok, amik ugyanezt tudjak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Tevii97

2016. október 7.

Már van egy jól bevált arclemosóm (Himalaya), ezt a lemosót a 3 lépéses csomag részeként vettem, és bár szépen leszedi a sminket, az előző arclemosómmal használtam a másik két Clinique terméket, csak azért tértem vissza erre, mert a 3 termék együtt jobban működik. Nem vettem észre semmi pluszt benne, ezért csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 7.

Leander

2016. augusztus 23.

Nem igazán éreztem semmi hatását. Se frissnek, se tisztának nem nem éreztem utána a bőröm és hosszú távon sem tapasztaltam semmiféle pozitív változást a bőröm állapotán. Kellemetlenséget, irritációt sem okozott, de semmivel sem bizonyult hatásosabbnak, mint a sima vizes arcmosás - csak sokkal drágább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

tberzsi

2016. május 22.

Nekem nagyon bevált, szépen tisztít, a sminket is leszedi, a bőröm csak egy lehelletnyit száraz utána. Viszont üde és friss lesz :-) Ezután jöhet a mild clarifying lotion, majd a moisture surge intenze krémzselé. Ez a három cucc csodát tett a bőrömmel egy hét alatt!
Érezhetően hidratáltabb és szebb, egységesebb tónusú az arcbőröm! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 22.

Érezhetően hidratáltabb és szebb, egységesebb tónusú az arcbőröm! Imádom!

Juuice

2016. április 30.

Jól elvagyunk, nem szárít, nem irritál, a 3 lépés része. Nem volt még olyan arclemosó gél, amire azt mondtam volna, hogy aztaaaa, ez sem kivétel, de azért bírom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

novak.v

2016. március 2.

Nálam jól vizsgázott, kellemes volt használni, semmilyen irritációt nem tapasztaltam. Nem szárított és tökéletesen tiszta arcbőrt eredményezett. Mielőtt megvennem a teljes kiszerelést, ki próbálom még a PC-t, csak h biztosra menjek. 😂 Összeségében az egész 3 lépés bejött, talán csak a DDML nem annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

DianaS

2016. február 23.

Nagyon jó termék száraz bőrre, én télem szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 23.

Nagyon jó termék száraz bőrre, én télem szoktam használni.

AmberGrace

2015. december 21.

Nekem is irritálta a bőröm. Szárítja, csípi, nem volt jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

Nekem is irritálta a bőröm. Szárítja, csípi, nem volt jó.

Joaninha

2015. december 10.

A Dramatically Different krémekhez és tonikokhoz hasonlóan, az arctisztítókat sem célszerű önállóan használni, mert nem tudják kifejteni teljes mértékben a hatásukat, és esetleg száríthatnak. Ezért csak a 3-lépéses program részeként javasolt használni. Nekem nagyon bevált a 3 lépéses program, télen a 2-es, nyáron pedig a 3-as számú csomagot használom már több éve, reggel és este is. Nekem teljesen megszüntette a tágpórusos és miteszeres bőrproblémámat, az olajtermelést is segít kordában tartani, illetve szép ragyogóvá tette a bőröm. Mostmár csak ritkán, egy-két pattanás jön elő az arcomon a periódusom előtt, de ezzel együtt tudok élni, mert hamar eltűnnek hála a reggeli és esti arcápoló szertartásnak. A 3 lépés végére érdemes egy hidratáló krémet is felvinni, ha úgy érezzük, hogy még mindig szomjas a bőrünk (nekem nem mindennap van erre szükségem, de sokszor érzem, hogy önmagában nem elég a sárga krém, akkor Moisture Surge krémet teszek még rá). Szerintem nagyon fontos, hogy kitapasztaljuk a 4 verzió közül melyik 3-lépéses program illik leginkább a mi bőrtípusunkhoz és azt se felejtsük el, hogy változunk, ahogyan a bőrünk is változik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

krémparádé

2015. június 12.

Van egy 15 ml-s kiszerelésem, mindig azt hurcolászom magammal utazásokra. Nagyon jól letisztítja az egész napi jösszmész alatti zsírosodást, szennyeződést, felfrissül tőle a bőröm, és nekem inkább elmulasztja a pattanásaimat, mintsem előhívja. Nagyon pici pöttyöt elég felvinni belőle a nedves bőrre, így nem is szárít és ez a kis adag is hihetetlenül sokat tart (mindig azt hittem, na most fog elfogyni, de még mindig van benne). Az illata, hát az picit fura, engem valami régimódi padlófelmosóra emlékeztet. Valószínűleg nem adnék ki érte sok pénzt, de örvendek, hogy közünk lehetett egymáshoz, mert alapjában véve pozitív hatást ért el nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Sucrose, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tiszító, hajkondícionáló, felületaktív hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.