Clinique

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2010. szeptember 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Liquid Facial Soap Mild (30 ml)
Ár: 1000 Ft (+pk.) , Eladó: clara12
Állapot: bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Db-ben vagy előre utalás + posta/foxpost
Ár: 1000 , Eladó: datim
Állapot: Új , Helyszín: Budaörs , fizetés: Személyesen vagy előre utalás után postázom
sidique

2015. február 23.

Mini kiszerelést vettem belőle, gondoltam egy próbát megér.
Csak T -zónában használom az arcomon és ott szépen tisztít és kellemes érzetű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

Mini kiszerelést vettem belőle, gondoltam egy próbát megér.
Csak T -zónában használom az arcomon és ott szépen tisztít és kellemes érzetű.

Tiffany

2014. október 29.

Nekem nem jött be, nagyon szárítja a kombinált bőrömet még a homlokomon is, ahol a legzsírosabb.
Mivel még egy darabig nem jár le a szavatossága, így újra és újra próbálkozom, hátha...

Update: Kb. egy évvel később vettem elő újra, mielőtt még lejárt volna a szavatossága, hogy ne kelljen kidobni. És azóta gyakorlatilag napi szinten használom. Lehet, hogy a bőröm változott, de nem szárít, teljesen tisztának érzem utána a bőröm. Állandó lakója lett a fürdőszobának. Gazdaságos, nagyon pici kell belőle. Annyira elégedett vagyok vele, hogy nem tervezem lecserélni másra. Télen csak naponta egyszer használom, melegebb időben a reggeli és az esti arctisztítást is ezzel végzem. Megérte türelmesnek lenni hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 29.

zsooofi

2014. szeptember 29.

Az az igazság, hogy nekem nem vált be. Pattanásaim lettek tőle szinte egyből és akkor úgy döntöttem, szüneteltetem a használatát. Érdekes mód ekkor rögtön el is tűntek a pattanások mind egy szálig. Azóta sem jöttek vissza. Nem tudom melyik összetevője váltotta ki ezt a bőrömön, de többet nem veszek ilyen drága arctisztítót (6600 Ft) az biztos, ennyi erővel inkább szappannal tisztítom majd az arcbőröm, mert attól legalább nem leszek tiszta ragya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

annama

2014. szeptember 22.

Miután elfogyott az erno laszlo szappanom, kipróbáltam ezt (csak termékmintát). Tisztít, de nem érzem olyan puhának és tisztának a bôröm, mint a szappan után, igaz a fent említett szappanhoz képest az ára is kedvezôbb.

Update
Rájöttem, hogy ha úgy használom, mint az e.l. szappant, ez is sokkal jobb. Először az arcomra kenem nedves kézzel, majd egy kevés vizet veszek a tenyerembe, átdörzsölöm, és ezt addig ismétlem, míg teljesen lemosta a szappant. Megéri a macerát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Update

monika.t

2014. május 31.

Elhasználtam egyet, jól tisztít, nem szárít. Teszi a dolgát amit ígér. De ennek ellenére is váltogatom az arctisztítókat és mindig másfélét próbálok ki. Lehet, hogy azért egyszer még őt is újra megveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

Aquariusgirl

2014. április 12.

Háááááát, ez nem az igazi!! Kombinált, vzhiányos bőrömet sivataggá szárítja, mire levakarom magamról!! Mennyiségtől függetlenül írtó nehezen tudom lemosni, és mégis piszkosnak érzem az arcom, és pokoli száraznak. Ja, és csípi a szemem. Más bajom nincs. Ja, de van, az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 12.

Cipriana

2014. január 13.

Isten látja lelkemet, nagyon szerettem volna szeretni, de nem jött össze. Kb. olyan gyenge, mint Quasimodo hátúszásban. 3 hónap után megváltozott az addig géles állaga, teljesen folyékonnyá vált, használat közben állandóan kifolyt a tenyeremből. Sajnàlom, kàr érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 13.

eper.288

2013. október 15.

SLS és TEA van benne, ami eléggé visszataszító, egyébként használat közben nem vészes, kb.2x használtam, de elajándékoztam. 1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 15.

pmoncsi

2013. szeptember 18.

18 napig használtam a komplett 3 lépést ( 2. tipus). Éjszakára super resque, nappalra super deffense egészítette ki. Első hét a menzesz előtti hétre esett és azt mondom még jó is volt, eleinte több ragya egy-két napig, utána kezdett tisztulni az arcom. Még nem volt ilyen tiszta az arcom menzes alatt. 3 pattanás, de ezek nagyok voltak és nem múltak el, fájtak húzodtak ( még ma is látszanak, pedig eltelt 2 hét). Menzesz után már másnap nem volt jó az egész, minden krémezésnél csípett a nappali krém, közepes piros foltok, száraz volt az arcom, nem izzadt az arcom még forró fürdőben sem, csak húzódott…

Folyékony szappan: ezzel volt a legkevesebb gondom, talán még el is használom eleinte nagyon kellemes érzés, a végén (17-18 nap már ezután is húzódott az arcom)

Tonik 2: na ez nem semmi…első héten Ok, második héten már úgy használtam, hogy bekenés után 5 perccel leöblítettem, harmadik héten már nagyon kellemetlen volt.

DDML: Mivel önállóan nem használtam, nem sokat tudok róla mondani. Most elhasználom egy általános hidratálónak a krém alá. Rövid idő alatt beszívódik. Egyéb hatását nem láttam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Levendula

2013. június 25.

Erősen vízhiányos a bőröm, ezért amikor megvettem a 3 lépéses utazócsomagot, a szappantól tartottam kicsit. Kellemesen csalódtam, mert egyből puha és sima lett tőle a bőröm. Este használom a 3 lépéses arckezelés részeként, vagy önmagában, ha le akarom mosni magamról a púdert. Nagyon kevés kell belőle, kb. fél borsószemnyi (legalábbis én ennyit használok egy alkalommal) ezért sokáig elég.
Többen írták, hogy nagyon szárít, de én ezt nem tapasztaltam, lehet, hogy azért mert kicsi mennyiséget használok, csak amennyit muszáj, nem haboztatom, és csak egyszer mosom át vele az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Sucrose, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tiszító, hajkondícionáló, felületaktív hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.