Clinique

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2010. szeptember 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Liquid Facial Soap Mild (30 ml)
Ár: 1000 Ft (+pk.) , Eladó: clara12
Állapot: bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Db-ben vagy előre utalás + posta/foxpost
Ár: 1000 , Eladó: datim
Állapot: Új , Helyszín: Budaörs , fizetés: Személyesen vagy előre utalás után postázom
Willow

2013. május 15.

Akkor használom ha direkt szárítani akarom a bőröm, vagy ha valami olajos kencét akarok lemarni róla. Nagyon kevés, nagyon tisztít, nem kímél. Még normál bőrre se ajánlanám, nemhogy vízhiányosra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

FEV

2013. április 23.

Szárítja a vízhiányos bőröm, viszont nagyon jól tisztít! Gazdaságos, egész kicsi mennyiség elég egy-egy alkalomra. Amíg nem találok jobbat, ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 23.

Vik89

2013. április 4.

Mintát kaptam belőle, gondoltam kipróbálom. Az én zsíros(!) bőrömet eszméletlenül kiszárította, húzódott utána az egész arcom. (Pedig csak egy borsónyit használtam.) Nem is tudom, hogy a normál bőrtípussal mit tenne... A Clinique-től többet várok, ez csak 1 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Fru82

2012. december 17.

Nagyon ritkán használom, inkább csak nyáron, mert eléggé szárít és az illatát se szeretem.
Viszont vagyon jól tisztítja az arcot. Zsírosabb bőrűeknek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

Viszont vagyon jól tisztítja az arcot. Zsírosabb bőrűeknek ajánlom.

ronicic

2012. november 24.

Szépen tisztít, bársonyos bőr érzetet ad, az én bőrömet nem szárítja, habár szigorúan használok utána hidratáló krémet. Egy csepp is elég belőle, ezért gazdaságosnak is mondanám. Az összetevői viszont nem annyira jók, egy ilyen márkától "zöldebb" összetevő listát várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

csillag

2012. május 9.

kaptam pár hete egy 3 lépéses csomagot, kis kiszerelésűt (amolyan utazócsomag félét egy kis műanyag átlátszó cipzáros tatyóban)
1.lépés: gázos a cucc, totál kiszárította a bőröm, húzódott tőle már mikor megtöröltem az arcom....Ó, sebaj! Majd elhasználom nyári fergetegbulik után, mikor az arcom elnyűtt sminkben-füstben pompázik- gondolom ezt szépen lemarja...erre tökéletes lesz!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

mademoiselle1

2012. március 16.

Az en arcomat nagyon kiszaritotta, csak a hidratalo gellel egyutt volt valamennyire elfogadhato. Viszont tele van karos anyaggal. Az arahoz kepes elvarhato lenne, hogy ne nyomjak tele a legveszelyesebb osszetevokkel...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 16.

zalla

2012. január 30.

Egy csoda! Normál-száraz bőrre van kitalálva, ehhez képest nekem zsíros a bőröm. Az eredmény: Matt, de bársonyos bőr, órák múlva is. Lehet hogy bűn, de ezt én magában fogom használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

Evee90

2011. december 15.

Jol tisztit, viszont nagyon csinjan kell vele banni, egy nyomas eleg belole, mivel szarit. Nekem mindenfelekeppen egy gazdag hidratalo krem kell, hogy kovesse. Reggel en ezt ki hagyom a Clinique 3 lepesebol... nem erzem szuksegesnek. Igy nagyon sokaig eleg egy tubus :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 15.

Biocica

2011. október 14.

Nagyon szárította a kombinált, de vízhiányos bőrömet. Nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 14.

Nagyon szárította a kombinált, de vízhiányos bőrömet. Nem jött be.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Sucrose, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tiszító, hajkondícionáló, felületaktív hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.