Clinique

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2010. szeptember 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Liquid Facial Soap Mild (30 ml)
Ár: 1000 Ft (+pk.) , Eladó: clara12
Állapot: bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Db-ben vagy előre utalás + posta/foxpost
Ár: 1000 , Eladó: datim
Állapot: Új , Helyszín: Budaörs , fizetés: Személyesen vagy előre utalás után postázom
Martili

2011. október 8.

Egy kicsit nekem is szárítja a bőrömet, de még mindig kevésbé, mint más hasonló lemosók. Tisztának érzem utána a bőrömet, bár a Clinique 2-es tonikja még tud mit leszedni a bőrömről a vattára. Én meg vagyok vele elégedve, bár most télre, lehet, hogy az extra mild lemosót fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 8.

Morci

2011. augusztus 4.

Valahogy mintha zsíros állagú lenne, mégis szárít. Nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

Valahogy mintha zsíros állagú lenne, mégis szárít. Nem jött be.

Baboo

2011. március 12.

A 3 lépésesben használtam, de nem jött be. Sajnos nagyon szárította az egyébként kombinált bőrömet. Állandóan húzódó érzése volt az arcomnak utána....érzékeny bőrre nem ajánlom, olcsóbban találhatsz sokkal jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 12.

Ms.Xixin

2011. március 11.

Imádom,Imádom,Imádom!!!!A nagy kiszerelés a leggazdaságosabb,igaz nem pont kombinált bőrre való.DE önmagában a vízálló sminket is lehozza gond nélkül.Nekem szükséges hozzá a tonik és krém is mert egy nagyon picit húzza bőröm,de tényleg csak nagyon picit.Szerintem ha elfogy tovább fogom vásárolni.Ár/érték arány szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 11.

misoko

2011. február 15.

Rendszeres Clinique használó voltam még nem tudtam mit takarnak az összetevők.Nekem szárította a bőröm,pedig inkább zsíros,mint vízhiányos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 15.

bagaela

2011. február 13.

Nem a 3 lépés elsö lépésekéne használom hanem néha önmagában, valahogy mindig van itthon egy kisebb flakonnyi ebböl (föleg azért, mert a clinique neszeres akcioiban általában van egy kisebb kiszerelés) nem túl agressziv, nem szárít túl, nem teszi vizhiányossá a böröm, de nem ez a legjobb habzó lemosó, amivel találkoztam. A böröm nagyon igényli utána a további kezelést, de még mindig fényévekkel jobb, mint sok más habzó lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 13.

PestiNő

2010. december 6.

Jó minőségű

Aki nem szereti a szilárd szappanokat, annak ajánlom. Kicsit több hordozóanyag van benne amiatt, hogy flakonos és folyékony, de még tűréshatáron belül. Kellemes állagú, nem szárít, nem agresszív.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. december 6.

Jó minőségű

levinyo4

2010. november 6.

Könnyű mint pille...

Nemrég vásároltam...és kaptam egy clinique termékekekt tartalmazó csomagot...ez az arclemosó szappan kiváló, könnyű, illatmentes....estére reggelre is nagyon jó....ajánlani tudom mindenkinek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. november 6.

Könnyű mint pille...

sminktippek

2010. október 27.

OK

A három lépéses arctisztítás első szakasza az arclemosás. Nekem nem problémás a bőröm. Ez jól tisztít, utána a tonik nagyon jól kiegészíti, tényleg tisztának érzem a bőröm. Nemrég elfogyott és elkezdtem egy régebben használt drogériában kapható arclemosót használni és szemmel látható a különbség. Nem gondoltam volna, azt hittem nekem mindegy igazából milyen arclemosót használok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. október 27.

OK

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Sucrose, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tiszító, hajkondícionáló, felületaktív hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.