Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2010. szeptember 13.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Ár: 3000 Ft , Eladó: Sara94
Állapot: Használt. kb. a flakon feléig van., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel - készpénz, Foxpost - előre utalás
Liquid Facial Soap Oily Skin Formula 200ml
Ár: 7000 Ft , Eladó: vgeorgina
Állapot: 4x próbált, Helyszín: Budapest, VII. kerület, fizetés: Személyes átvétel lehetséges

TimyeK

2017. január 29.

Évekig használtam a három lépéses programban, nagyon jó az illata és az állaga is olyan "sikamlós". Kevés elég belőle, nagyon jól habzik és olyan friss érzésű utána a bőr. Sajnos a bőröm hozzászokott így váltottam Anti-Blemish-re, aminek a tonikja kicsit erős volt a bőrömnek. Nekem a 3 lépéses program sok volt, talán ha újra is veszem, akkor külön és nem a csomagban fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

eclipse

2016. december 15.

Kis kiszerelesu 3 lepes csomagban vettem, alapvetoen elegedett vagyok vele, szepen tisztit, a micellas lemosos vattakorong tiszta utana; jobban habzik, mint a mild verzio, ezt szeretem. A kombinalt bort nem szaritja, napi egyszeri hasznalat mellett sem (bar olajos lemosot hasznalok elotte, lehet ez is kozrejatszik). Az ara miatt viszont biztosan nem veszem meg normal meretben, sokkal olcsobban is vannak lemosok, amik ugyanezt tudjak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

ihavenotime4this

2016. november 2.

Nekem nem művelt csodát a bőrömmel, gyengéd a formulája, a szemkörnyéket sem irritálja, szépen tisztítja a bőröm, nekem megfelelően habzik is, viszont én nem vettem észre drasztikus változást mitesszerek és pattanások terén, pedig én is a 3 lépéses arcápolás részeként használtam, tehát tulajdonképpen nem ettől az egy terméktől vártam a csodát, hanem úgy magától az egész programtól. Nem érzékeltem, hogy később lenne zsíros a bőröm, vagy bármi egyéb, szimplán egy "sima" lemosó, mely nem irritál.
Pontosan ugyanezt az eredményt értem el a Balea Med Ultrasensitive Waschgel-lel 1000 forint alatti áron. Akinek megér a márkanév ekkora felárat, annak ajánlom a Clinique-t, akinek meg nem, annak jó alternatíva lehet a Balea.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

noraszabad

2016. november 1.

Én is a 3 lépéses csomag részeként használom. Nekem eddig nagyon bevált, néhány hónapja használom, egyértelműen pozitív a tapasztalatom. T-vonalban sajnos eléggé zsírosodik az arcom, viszont amióta használom a csomagot, ez a zsírosodás jelentősen csökkent. Többen is dicsérték a bőröm az utóbbi időben. Szerintem jól tisztít és nem szárít. Tetszik az illata, kellemes érzést hagy magaután. Esténként használom a tonikkal és a hidratálóval együtt. Az ára kicsit húzós, de nekem ennyit megér a szép bőr :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Luna1024

2016. augusztus 23.

Eleinte nem tudtam, mit írjak - egyrészt, mert a 3 lépéses szett részeként használtam, másrészt: mit lehet írni egy lemosóról? :D Én bevallom, nem várok ilyen terméktől pattanástalanítást, pórusszűkítést meg ilyesmiket, de azt igen, hogy leszedje a koszt, és ezt végülis elvégezte. Mind a felesleges faggyút, mind a sminket leszedi, és puha, tiszta bőrt hagy maga után, amihez jó hozzáérni. De én azért mindig áttörlöm utána az arcomat valamilyen tonikkal is. Az én bőröm kombinált típusú, de a kevésbé zsíros részeket sem szárította - igaz, nem hagytam sokáig az arcomon, csak amíg muszáj volt. Mostanában a termékek összetevőire is sokkal jobban odafigyelek, és szerintem ez esetben azok is szépek.

A lemosó maga jó, de a 3 lépéses program egyébként nekem sem vált be. Amit vártam, azt elvégezte, de mégsem ajánlom senkinek, mert ennyi tudása a legtöbb drogériás, 800 forintos lemosónak is van, felesleges ezért ezt az összeget kifizetni. Az ára miatt -1 csillag, az szerintem "nonszensz" kategória.
Teljesen kizárt, hogy megvegyem teljes áron akár a terméket, akár a szettet még egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

szoszigabi

2016. augusztus 16.

Mostanában elég sok arctisztítót kipróbáltam és mivel szeretem a Clinique termékeit ez sem maradhatott ki. Mindenképpen maximum nyári arctisztítónak ajánlom, nekem így is kicsit szárítja a bőrömet. Szépen lehozza a sminket, nem irritál, de tényleg kell utána megfelelő hidratálás. Próbáltam 3 lépéses szettben is, de nem történt nagy csoda.
Összegezve: jó-jó, de van azért ennél jobb is.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Összegezve: jó-jó, de van azért ennél jobb is.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
ChrystalDiva

2016. július 16.

Kombinált bőröm van, T-vonalban nagyon zsíros. Először programban próbáltam, de sem a tonik, pláne nem a hidratáló az én bőrömnek nem tett jót. De ezt azóta is használom a Pore Refining Stay-matte hidratálóval és szintén P.R. Instant perfectorral és a 3 termék együtt szuperül működik! A zsírosodásra már mindenféle mattítót kipróbáltam, de kizárólag ez a kombó hatásos. Mindenképpen ajánlom. Nem olcsó, de sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 16.

orsolya8828

2016. május 23.

Csodálatosan helyre tette a bőrömet!!! Én a 3 lépéses arcápolás minhárom részét használom nagyjából 1 éve és azt hiszem sosem fogom abbahagyni! A homlokomon évekig voltak apró picike pöttyök amiket nem lehetett sem kinyomni, sem semmit csinalni vele, azonban amikor elkezdtem használni a 3 lépést pár napra rá elmúltak! Sokkal szebb azóta a bőröm, kevésbé problémás, abszolut csak ajánlani tudom, egy igazi csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Tamara87

2016. május 14.

CLINIQUE 3 TRAVEL SET keretein belul hasznaltam ezt a termeket. Az alabbiakban leirom mind3 termekkel kapcsolatos tapasztalataimat:
Eloszor is, nem ertettem a mennyisegeket: 30 ml szappan, 30 ml tonik, 125 ml krem DDMG... Akkor mar legyen 45-50 ml mindenbol, aranyosan... Kb masfel hetig hasznaltam. A FOLYEKONY SZAPPAN kb olyan volt, mintha egy sima szappant hasznaltam volna, szaritott... TONIK sem gyozott meg, nekem tul intenziv, eros volt, es az is tulzottan szaritott, raadasul a szappannal meg lehetett sporolni, de a tonik rohamosan fogyott... KREM pedig olyan semmilyen volt, nem volt gazdag, sem taplalo (nem ereztem). Beszivta a bor, tapintasra nem volt rossz, tomoren ennyi. Raadasul a krembol nagyon sok maradt, nem valami gazdasagos. Osszessegeben, lehet, h tovabb kellett volna hasznalnom oket, de masfel het utan az ember erzi, h nyugtat, taplal, segit, jo-e az arcbornek... Engem nem gyozott meg. Szaritott, javulast a zsiros boromnek nem hozott. Kello hidratalas sem volt meg a krem reszerol, hiaba zsiros a bor, azt is kelloen hidratalni kell, es nem hinnem, h erosebb szarito hatassal (szappan, tonik) lehet csak kordaban tartani. Kevert borueknek lehet bevalnak, zsirosnal megbuktak... :( 5/1

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

timka

2016. január 18.

A 3 lépéses csomag tagjaként hozott minket össze a sors. Habár a bőrproblémámból adódóan kapcsolatunk a T-vonalon bontakozik ki leginkább, de ott aztán teszi a dolgát. A mitesszerek kisebbek, pattanások nincsenek, kevésbé fényesedik a homlokom - amit teljesen rendbetett. Szeretem, jó kis darab! Glamour / Joy napon a nagy kiszerelésre is beruházok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Caprylyl Glycol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tiszító, hajkondícionáló, felületaktív hatása van.

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.