Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2010. szeptember 13.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Ár: 3000 Ft , Eladó: Sara94
Állapot: Használt. kb. a flakon feléig van., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel - készpénz, Foxpost - előre utalás
Liquid Facial Soap Oily Skin Formula 200ml
Ár: 7000 Ft , Eladó: vgeorgina
Állapot: 4x próbált, Helyszín: Budapest, VII. kerület, fizetés: Személyes átvétel lehetséges

Joaninha

2015. december 10.

A Dramatically Different krémekhez és tonikokhoz hasonlóan, az arctisztítókat sem célszerű önállóan használni, mert nem tudják kifejteni teljes mértékben a hatásukat, és esetleg száríthatnak. Ezért csak a 3-lépéses program részeként javasolt használni. Nekem nagyon bevált a 3 lépéses program, télen a 2-es, nyáron pedig a 3-as számú csomagot használom már több éve, reggel és este is. Nekem teljesen megszüntette a tágpórusos és miteszeres bőrproblémámat, az olajtermelést is segít kordában tartani, illetve szép ragyogóvá tette a bőröm. Mostmár csak ritkán, egy-két pattanás jön elő az arcomon a periódusom előtt, de ezzel együtt tudok élni, mert hamar eltűnnek hála a reggeli és esti arcápoló szertartásnak. A 3 lépés végére érdemes egy hidratáló krémet is felvinni, ha úgy érezzük, hogy még mindig szomjas a bőrünk (nekem nem mindennap van erre szükségem, de sokszor érzem, hogy önmagában nem elég a sárga krém, akkor Moisture Surge krémet teszek még rá). Szerintem nagyon fontos, hogy kitapasztaljuk a 4 verzió közül melyik 3-lépéses program illik leginkább a mi bőrtípusunkhoz és azt se felejtsük el, hogy változunk, ahogyan a bőrünk is változik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Virag45

2015. december 7.

Nagyon jó lemosó, nem voltak pattanásaim amíg ezt használtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

Nagyon jó lemosó, nem voltak pattanásaim amíg ezt használtam

Lierre

2015. szeptember 9.

Én lelki békém megőrzésére kipróbáltam két flakon Clinique lemosó között a natúr vonalat is, Mádara, Börlind.. Egyik sem az igazi az én nagyon zsíros bőrömre. Ha nem a Clinique-et használom, hetente kétszer kell radírozni és apró rücskök az állam alatt. Egyszerűen ez a három lépés az én arcomra lett kitalálva, már 3 éve igazából csak ezek után szép a bőrképem. Télen picit szárítja a vízhiányos részeimet, akkor még adok egy esélyt a maradék Mádara habomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 9.

drzoerose

2015. május 17.

ha volt valaha olyan dolog,ami drága volt,de megvettem és megbántam,az ez.
Svájcba menet a reptéren jöttem rá,hogy nincs nálam kb semmilyen arclemosó,krém,vagy bármi
a duty-ban ez volt az első,amire az én bőrtípusom volt ráírva,mondom hejjhó
nem.nem jó
csípett,irritált,alig szedett le valamit koszt
soha.többet.ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

ha volt valaha olyan dolog,ami drága volt,de megvettem és megbántam,az ez.
a duty-ban ez volt az első,amire az én bőrtípusom volt ráírva,mondom hejjhó
nem.nem jó
csípett,irritált,alig szedett le valamit koszt
soha.többet.ilyet.

narancsfavirág

2015. április 13.

Kipróbáltam a három lépéses arctisztító program tagjaként. Önmagában használva tényleg eléggé szárítja a bőrt, nagyon fontos volt utána a hidratálás. Jó volt az állaga, és puhább,szebb lett utána a bőröm általánosságban. A pattanásokon nem javított vagy rontott semmit, bár ezt nem is ígéri. Így inkább azoknak ajánlanám, akiknek problémamentes a bőrük, és nem érzik túl hosszadalmasnak a három lépéses arctisztítást...

Update: a próbacsomag végére annyira elvékonyodott a bőröm, hogy a pattanások körül sugárirányban repedezni kezdett. Biztosan nem nekem lett ez a program kitalálva, nem is veszek belőle többet, az tuti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

scorpionqueen

2015. március 13.

Bevallom töredelmesen, én szeretem. Gazdag habzású, alaposan tisztít, tényleg igazán tiszta érzést ad a bőrnek.

De azt gondolom, ebben az árkategóriában van ennél jobb termék is, ezért nem megy tőlem a maximális értékelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 13.

Someone92

2015. január 21.

Kellemes arclemosó, de ugyanennyit egy olcsóbb is tud.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

Kellemes arclemosó, de ugyanennyit egy olcsóbb is tud.

applepopsicle

2014. november 19.

A kombinált bőrre való trió van meg, sajnos (szerencsére) csak a közepes minta csomagot vettem meg. Az első használat után még totál meg voltam elégedve, de néhány nap után rosszabb lett a helyzet.
A lemosó után úgy éreztem ott azonnal felhasad a bőröm. A végén már a tonikot is kihagytam, és csak a sárga trutymóval igyekeztem enyhíteni a helyzeten. De semmi. Halottnak a csók.

Irtó nagyot csalódtam.

Update:
Abban remenykedve, hogy a kezdeti problemak csak atmenetiek voltak folytattam a haromlepeses arcapolo hasznalatat. A végeredmény: gimiben volt utoljara ennyire rossz allapotban a borom. Amellett, hogy a felso retege lathatoan szaraz, jobban zsirosodik es piros huplik is megjelentek tobb helyen az arcomon. Amint visszatertem a "gagyi" drogerias arcapoloimhoz, 200%-kal jobban allapotban van a borom.

Az en tapasztalatom ez, lehet, hogy masnak bevalik. En ezert a penzert (es a marketingert...erzekeny borre meg minden...) sokkal tobbre szamitottam. Ha lehetne, 0 csillagot adnek ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

Irtó nagyot csalódtam.

Update:

despoina

2014. november 18.

Életemben elöszőr volt szerencsém Clinique arclemosót használni. Persze mintám volt a termékből, ami egyszeri kézilemosására elég. Szóval ennyit a cég nagyvonalúságáról.. Egy alkalom után nehéz bármilyen kritikát levonni kedves Clinique:)
Beosztottam az adagot az arclemosó kefémen ami szépen felhabosította igy több alkalomra is elég lett. Nem vagyok elájulva pattanások is megjelentek a használata után. Szárít majd zsíros lesz a bőrőm utána.
Nem jó és nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Nem jó és nem éri meg az árát.

lide81

2014. augusztus 30.

Először 3 lépésben használtam, aztán csak önmagában az i-bling tisztító kefémmel. A második opció vált be igazán! A mentol nagyon finoman hűsítette, míg a kefe bevitte a pórusokba az anyagot. Így nagyon hatásos, szép sima bőrt eredményezett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Caprylyl Glycol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tiszító, hajkondícionáló, felületaktív hatása van.

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.