Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2010. szeptember 13.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Ár: 3000 Ft , Eladó: Sara94
Állapot: Használt. kb. a flakon feléig van., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel - készpénz, Foxpost - előre utalás
Liquid Facial Soap Oily Skin Formula 200ml
Ár: 7000 Ft , Eladó: vgeorgina
Állapot: 4x próbált, Helyszín: Budapest, VII. kerület, fizetés: Személyes átvétel lehetséges

stewie.griffin0503

2014. május 12.

A 3 lépés programot vettem meg kis kiszerelésben. A marionnaudban azt tanácsolták használjam reggel es este minden nap. Igy is tettem de sajnos nekem nem vált be. Az állaga, illata...nagyon kellemetlen volt számomra es a bőrömön se sokat segített. Ilyen áron tobbet vártam volna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

lilaszilva

2014. április 23.

Én is általában fürdésnél használom. Az biztos, hogy makulátlanul zsírtalanítja az arcom, de picit túl alkoholos és ha a számhoz ér, túl mentolos. Szerencsére csak kis kiszerelésem van belőle. Végül is jól tisztít, hűsít is, de biztos nem venném meg nagyban. Picit talán szárít is. Elhasználom, de nálam olyan közepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

BubuMaczko

2014. április 19.

Fürdéskor használom, főleg radírozás után. Nem tapasztaltam szárazságot, vagy egyéb problémát. Habzik rendesen, alaposan, de gyengéden tisztít. A mentol pedig kellemesen hűst, és jó illata is van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 19.

marple

2014. április 17.

A teljes 3-lépés programot használom hónapok óta, és látványosan szebb lett a bőrom. Először, mikor kipróbáltam, azt hittem, hogy csak a kozmetikusom arccsiszolása miatt lett sima, mitesszermentes bőröm, így gyorsan át is tértem a natúr Annamarie Börlind termékekre (kár volt). Tudom, hogy jó a natúr cucc, meg minden, de ha látványosan csúnyább tőle a bőröm, akkor inkább hanyagolom. Vissztértem a 3-lépéshez, és lám, ismét szebb lett a bőröm. Este lemosó+tonik+krém, reggel csak lemosó+Bioderma pore refiner. Nekem ez jött be, bőröm típusa: zsíros, tág pórusú, mitesszeres, de nem pattanásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

svivko

2014. április 10.

Tipikus "szép vagy, szép vagy szebb a napnál, DE..." termék.
Az all time favourite lemosóm eddig a Paula Earth Sourced Gel- je volt. Kíváncsi voltam, hogy a "hírös" Clinique mit alakít ugyanebben a kategóriában.
Elöljáróban annyit, hogy zsíros, vízhiányos, olykor picit száraz, viszonylag érzékeny a bőröm ( bár édesapám rinocéroszbőrű, anyukám bőre egy légy pöccintésétől is begyullad, s nagy ritkán a sajátom is produkál érdekes dolgokat, így maradjunk ennyiben :) ).
Ez a lemosó pedig bizony szárítja. Nem olyan hámlósra, de kellemetlen feszülősre, amitől még inkább zsírosodik. Látszik ugye, az SLES a második helyen. :/
Emellett kifogásolom a mentolt, amit én bezony érzek. Főleg, ha belefolyik a szemembe! Azt a kutya,meg a macska! Hát kinek kellett ez a haszontalan, szem-maró (avagy anyázó) összetevő? Ha nyári változat lenne, még megérteném, de így? Ráadásul én ősztől-tavaszig használtam, így kifejezetten nem volt akkora élmény.
Amúgy ezenkívül nem irritált, és meg kell hagyni, a csomagolása is tökéletes,de azért kérem szépen.
Hatása jó, a tisztítás kb 90%-os, van még mit leszednie a Sébium micellásnak, de legalább a sminkkel is tud valamit kezdeni. Itt halkan jegyzem meg, hogy az Earth Sourced 99%-ban leszedett mindent. Azt az egy százalék maradékot azért hagytam, hogy ne tűnjek túl elvakultnak. :D De az egyáltalán nem szárít, szebbek az összetevői is.
Mindent összevetve négyest adok. Hisz' nem tökéletes, de nem is rossz lemosó. De, mint írtam, van jobb (ebben az árkategóriában).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

Tipikus "szép vagy, szép vagy szebb a napnál, DE..." termék.

sztinke

2014. január 20.

Én a teljes 3-lépést használom (3-as bőrtípus) reggel és este már hónapok óta. Nekem határozottan javult a bőröm, egyáltalán nem szárít, viszont érezhetően tisztít és csökkentette a zsírosodást. Eddig semmi nem vált be ennyire, pedig elég régóta kerestem valami hatékonyat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 20.

beachmax33139

2014. január 16.

Az egyik legjobb arclemosó ha zsíros a bőröd. A reggeli használat után szoktam a 3-as tonikot használni - de nem minden nap - majd utána a gélt. Este viszont csak az arclemosót használom a tonik és a gél nélkül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

laryah

2013. december 27.

ma először betévedtem a clinique boltba és beruháztam egy alapozóra és egy primerre.ajándékba kaptam a 3 lépéses cuccot apró kiszerelésben.Nah este neki is indultam kenegetni,hát holnap első dolgom megvenni ezt a lemosót! Rengeteget kipróbáltam már de csak ámultam mikor éreztem,tapintottam,láttam ennek a hatását.már alig várom,hogy itthon legyen nagy kiszerelésben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

ttimi

2013. december 17.

Én nagyon szeretem, szépen leszedi az arcomról a sminket és utána puha is lesz, de minden nap nem használnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

n.andrea

2013. szeptember 16.

Anno én is Clinique 3 lépést használtam évekig, ez az arclemosó eléggé szárította a kezem mikor megmostam az arcom, de annyira, hogy hámlott a bőr (miért is csodálkozok a 2. összetevő az SLS:)), az arcom nem, valószínű arra kellett ennyi szárítás, mivel elég zsíros típusú a bőröm.Mindenből a nagy kiszerelést vettem, így 1-1,5 évig elég is volt minden, szóval az árát megéri. Csodát nem művelt. Már vagy másfél éve váltottam bio termékekre, amik jobbak a bőrömnek, és jóval olcsóbbak is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Caprylyl Glycol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tiszító, hajkondícionáló, felületaktív hatása van.

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.