Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2010. szeptember 13.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Ár: 3000 Ft , Eladó: Sara94
Állapot: Használt. kb. a flakon feléig van., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel - készpénz, Foxpost - előre utalás
Liquid Facial Soap Oily Skin Formula 200ml
Ár: 7000 Ft , Eladó: vgeorgina
Állapot: 4x próbált, Helyszín: Budapest, VII. kerület, fizetés: Személyes átvétel lehetséges

Villango

2013. szeptember 6.

Ma reggel használtam hajra :) mert vendégségben csak szilikonos sampon volt és azt nem akartam...és hát iszonyat puha és volumenes lett a göndör hajam! :) Érdekes....de bevált tényleg...
Este meg sminklemosásra, és nagyon jó. Még az is lehet megveszem. ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Este meg sminklemosásra, és nagyon jó. Még az is lehet megveszem. ;-)

Nessy

2013. június 11.

Nagyon puha tőle az arcom, nem szárad ki, nem csípi a szemem, csak a tisztaság érzése marad utána, nem olyan nyálkás mint sok arclemosó gél. És nálam jól működött! Olyan lány vagyok akinek tini kora óta nem volt olyan pillanata, hogy az arcán ne lett volna legalább egy pattanás, hiába használtam bármit, hiába járok rendszeresen kozmetikushoz, hiába kerestem fel bőrgyógyászt. Szebbé, pattanásmentessé tette a bőröm a három lépés, de most természetes dolgokat használok, és ugyanolyan jó! Minden esetre továbbra is szeretem és ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

anett30

2013. május 7.

Hatalmas adag, jól tisztít és hűsít. Az ára is még elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 7.

Hatalmas adag, jól tisztít és hűsít. Az ára is még elfogadható.

timilla

2013. március 7.

Szerettem ezt a lemosót, sokáig tartott, és szépen tisztított, de az én bőrömet kicsit szárította, persze ez inkább az én hibám, a kombinált bőrömre inkább a mild verzió kellett volna talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.

vilcseee

2013. március 7.

Ebből a lemosóból már a 3. flakonnal használom és eszem ágában sincs váltani. Megéri az árát, mert sokáig elég. Én csak reggel használom, de egész napra megadja az 'alapot', mert kitűnően tisztít és az én bőrömet egyáltalán nem szárítja, még a szám körüli részen sem, ahol más lemosók régebben kellemetlenségeket okoztak..5 csillag neki:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

Nimrod

2013. február 17.

UPDATE
Február 17:
Nos nemsokára 2 hete lesz, hogy használom, de egyelőre nagyon vegyesek az érzelmeim. Nem tudom, hogy mennyit fog változni még a helyzet, de egyelőre nem érzem, hogy valami iszonyúan jó dolog történne a bőrömmel és én is megkérdőjelezem azt, hogy mennyire szükséges minden nap 2x egy erőteljes, alkoholos hámlasztó oldattal nyúzni a bőrt?! Most a bőröm felszínén szárazságot érzek. Ha csinálok egy nagy grimaszt, utána érzem, hogy húzódik és tudjátok, érezhető az a száraz érzés. A DDMG semmit nem hidratál és nem pótolja az elvesztett nedvességet. Mára már a lemosó szappan is szárít, pedig eleinte nem éreztem. Szóval nagyon gyanús nekem, hogy bármit is változna a helyzet a 3 hét végéig...mert megfogadtam, hogy legalább 3 hétig kibírom és nem váltok. De ha addigra sem veszek észre javulást, akkor abbahagyom, kész és a következő próbám a BIODERMA SEBIUM H2O lesz. :) Elvileg természetes, hogy az első 1-2 hétben kijön pár patti és szárazságot érzünk, mert a szaruréteg még nincs rendesen leoldva. De én nagyon türelmetlen vagyok...ráadásul a benzoil-peroxid is hámlaszt és az úgy tudom, hogy nem okoz kezdeti romlást. Szóval mindig gyanús nekem ez a várjunk türelemmel dolog. Ha egy termék pár napon belül érezhetően rossz, akkor minek tovább használni...?! Most nem azt mondom, h ez rossz, mert tényleg nem, csak ez a szárazság dolog nem tudom mennyit fog javulni. De egy biztos: így egyben a 3-at nem fogom újravenni. A DDMG tuti kiesik, a másik kettő pedig majd eldől még kb 1,5 hét múlva. Ráadásul most olyan kis apró dudoraim lettek a homlokomon, amik nem komedók és nem is mitesszerek, (amikkel egyébként alapból küzdök) hanem ilyen kis bőr alatti dudorok, amiknek nincs nyílása, de sokkal kisebbek a komedóknál, ilyen apró kis borsszemnyiek. Ezt már máskor is tapasztaltam szalicilsavas hámlasztónál....de lehet, hogy ez is csak kezdetleges probléma és majd javul egy kis idő után....én remélem a legjobbakat. Majd jövök a frissítéssel. Egyelőre egy 3-as.

Február 9:
Úgy döntöttem pár napja, hogy beruházok egy 3 lépéses kezdő csomagra (3-as bőrtípus). Jelenleg 4 napja használom és leírom az eddigi tapasztalataim. Az első használat után érezhető volt, hogy simább és egységesebb lett a bőröm. A lemosó nagyon gyengéd, megfelelően habzik és tökéletesen tisztít, frissíti a bőrt. A tonik még hihetetlen, hogy mennyi mindent le tud szedni. Utána igazán tisztának érzem az arcom és nem éreztem, hogy szárítana, max. egy nagyon nagyon picit. A DDMG egy nagyon könnyű hidratáló, ami a t-vonalra bőven elég, de az arcom többi részére szükségét érzem egy plusz hidratálónak. Mondjuk nem húzódik a bőröm meg semmi, de megszoktam, hogy érzem a krémet a bőrömön, de ennél ilyen nincs. Lehet, hogy csak szokás kérdése. A lényeg, hogy a sok pici komedó és mitesszer eltűnőben volt már a második napon és ez egészen így volt a 4. napig. Nagyon megörültem. A bőrképem elképesztő volt. De ma hirtelen sokasodni kezdtek a problémás részeken (homlok, áll, nyaki rész) a pici bőr alatti komedók, de még nem vészes mennyiségben, csak észrevettem bizonyos fényállásban. Azt olvastam, hogy a clinique-nél ki kell várni ezt az időszakot, mert az elején nagyon tisztul a bőr és romolhat az állapota. Remélem nem tart sokáig, de most kicsit megijedtem, hogy lesz-e ennél rosszabb. Ha csak ennyire jönnek ki, mint amilyen most, akkor azt mondom, hogy oké. Na de a lényeg, hogy kivárom a hosszútávú hatást, mert csak így lehet véleményt alkotni és azt azért valljuk be, a clinique tényleg elég drasztikusan hámlasztja és megújítja a bőrt, így érthető a kezdeti rosszabbodás, ami - megint hangsúlyozom - még mindig csak minimális mértékű. Majd jelentkezem a fejleményekkel. Még nem pontozok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

UPDATE
Február 17:

Február 9:

Dothex

2013. február 4.

nagyon kedvelem ezt a lemosót. nem szárít, nem zsírosít, tisztít, és elég egy kis csepp belőle. sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 4.

Lassunyuszi

2013. február 3.

Egyszerűen csak szeretem ezt a lemosót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

Egyszerűen csak szeretem ezt a lemosót.

Earl Grey

2013. január 19.

Nekem egy kicsit szárítja a bőrömet (pedig elég zsíros sajnos), de összességében egy nagyon jó termék, alaposan tisztít és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

Joe

2013. január 13.

Pár hónappal ezelőtt vettem meg csomagban. Akkoriban használtam, de azóta valamiért hanyagoltam. Amit így visszagondolva egyáltalán nem értek, mert tökéletesen tisztít és nem szárít. 50ml tubusban van, de egyszerre az egész arc tisztításához elég akkora adag, mint az értékelésem felett látható csillagok egyike. Minap láttam Müllerben, hogy 5000 Ft körül mozog a nagy kiszerelés ára. Tekintve,hogy milyen sokáig elég és milyen jó, szerintem baráti összeget kérnek érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Caprylyl Glycol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tiszító, hajkondícionáló, felületaktív hatása van.

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.