Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2010. szeptember 13.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Ár: 3000 Ft , Eladó: Sara94
Állapot: Használt. kb. a flakon feléig van., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel - készpénz, Foxpost - előre utalás
Liquid Facial Soap Oily Skin Formula 200ml
Ár: 7000 Ft , Eladó: vgeorgina
Állapot: 4x próbált, Helyszín: Budapest, VII. kerület, fizetés: Személyes átvétel lehetséges

kriszti8

2012. október 31.

Szuper! Nagyon elégedett voltam vele. Nem szárított, de megfelelően tisztított, nagyon kellemes, tiszta, friss, hűs érzést hagyott maga után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

Pöti

2012. szeptember 25.

Bár száraz kombinált a bőröm, rajtam teljes jól működik ez a lemosó. Egyáltalán nem szárít, kicsit hűsít, nem irritál. Szeretem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Monee

2012. szeptember 20.

Régen ez volt a favorit arclemosó gélem, jól tisztít, nem szárít, hűsit, isteni. Sajnos már nem engedhetem meg magamnak ezt az árkategóriát :(, pedig elégedett voltam ezzel a termékkel. Igazából a 3 lépés szettben lévő tonik és hidratáló is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Anna98

2012. augusztus 7.

Ha valaki a tökéletes arclemosót keresi akkor szerintem ezzel próbálkozzon. A bőrömet kellően tisztította (de nem szárította). Mintha lenne benne valami mentolos anyag, mert annyira frissítő volt mind az illata, mind a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Clinique

2012. június 19.

Gyengéd arclemosó, kevés is elég belőle, nagyon jól tisztít, puha lesz tőle az arcom. Nem pattanásképző. egy hibája van...az ára.. ezért -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 19.

Rony

2012. május 12.

Nagyon szépen tisztít, nem marad semmi szennyeződés az arcomon. Még a szempillaspirált is szépen letisztította, pedig ezt el sem várnám tőle. :)
Hűsítő, nyugtató hatása van, így nyáron pont kellemes. A három lépéses arctisztító program keretében használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

szaniblue

2012. május 11.

Én imádom! Nagyon jól tisztítja az arcomat, jól habzik. Jó, hogy ilyen semleges az illata, mert a legtöbb kevert bőrre való illat mindig citrusos volt, amit nem szeretek.

Update: Nagyon szerettem, de túl drága volt, ezért nem tudtam újra venni. Sajnos le kell vonnom egy csillagot, mert nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

Angi

2012. május 9.

Szuper kis lemosó, nem szárít, nem csíp és még a szemfestéket is leviszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

Szuper kis lemosó, nem szárít, nem csíp és még a szemfestéket is leviszi.

timi.karacs

2012. május 8.

Tényleg nagyon jó lemosó bár én ezt csak mintába kaptam ami szerencse mert úgy látszik az én arcomnak az extra mild változat kell mert ez kicsit szárítja a bőröm bár nem túlságosan végül is utána úgy is hidratálom.de kellemes használni,könnyen lemosható és nincs erős illata sőt inkább nincs is neki aminek én nagyon örülök!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

Cicaki

2012. április 30.

Évekig használtam a három lépés első darabjaként, teljesen jó volt, szerettem. Jól tisztít, kicsit szárít, szép finom habja van. Egy idő után a bőröm megunta, kerestem mást helyette, ami nem elhanyagolhatóan olcsóbb is. Jó termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Caprylyl Glycol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tiszító, hajkondícionáló, felületaktív hatása van.

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.