Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2010. szeptember 13.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Ár: 3000 Ft , Eladó: Sara94
Állapot: Használt. kb. a flakon feléig van., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel - készpénz, Foxpost - előre utalás
Liquid Facial Soap Oily Skin Formula 200ml
Ár: 7000 Ft , Eladó: vgeorgina
Állapot: 4x próbált, Helyszín: Budapest, VII. kerület, fizetés: Személyes átvétel lehetséges

veronika_alfoldi

2012. március 16.

3 évig használtam. Nagyon meg voltam vele elégedve. Igaz szárította a bőrt eléggé, de utána tonizáltam (ugyancsak cliniqu-e) majd hidratáltam. Ma már azért nem használom, mert a bőröm már mást igényel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

natasha

2012. március 10.

régen használtam,extra zsíros bőrömre de iszonyatosan kiszárította.:( szerencsétlen bőröm nem tudta h vízhiányos vagy zsíros, nem szárította a le a pattikat hanem melléjük még nagy pukedliket is csinált ugye a szárazság miatt.ahhoz képest h drága azt hittem örökre elmulnak a pattanásaim. soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

M. Noémi

2012. február 21.

Én szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

Én szeretem!

Andicska

2012. február 10.

Jó,de semmi különleges. Talán nem szárít olyan agresszívan, mint az olcsóbb, de azonos célra készült arclemosók. Különben dettó ugyanaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.

zalla

2012. február 6.

Furcsa, de úgy érzem, hogy a Mild lemosó jobban működik a zsíros bőrömön, mint ez. Különben nem rossz, kicsit hígabb mint a normál/száraz bőrre kitalált párja. Az eredmény tiszta, matt sima bőr (a T-vonal kivételével). Nekem télen ez bőven elég, nem kell a 3 lépéses többi tagja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

agi

2012. január 25.

Nem rossz arclemoso, de az arabol ket ugyanilyen minosegut veszek minimum.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

Nem rossz arclemoso, de az arabol ket ugyanilyen minosegut veszek minimum.

andrea.horvath79

2011. október 14.

Jobban szerettem ezt, mint a hagyományos szappant. Talán egy évig használatam a Clinique 3- lépéses tisztítást, de semmit nem segített az évekkel ezelött zsíros, mitesszeress börömön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 14.

orchidea8627

2011. augusztus 13.

Jó-jó, de szerintem semmi extra, a mentolt nem igazán szeretem az arclemosókban és igazság szerint találni ilyen minőségű arclemosókat a drogériában is, ami pont ilyen jól elvégzi a dolgát, emiatt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 13.

gigi

2011. február 27.

Kiváló lemosó, használata után teljesen tisztának érzem az arcomat. Nagyon jó krémes állaga van, nekem kicsit olyan mentolos utóhatása van, jól hűsít. Illatanyag mentes, ami az érzékenyebb bőrnek is megfelelő lehet. A másik 2 lépéssel együtt az igazi. Bővebb infóért katt az olvass továbbra!   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 27.

kremkukac

2010. szeptember 15.

semleges

Használtam ezt a lemosót, de csak kb. félig fogyott el. nem olyan rossz, de hosszútávon nekem szárította a bőröm. a Lemosó hatékonysága sem a legjobb az én miteszeres bőrömnek. Összeségében eléggé átlagos, előnye lehet, hogy az illata eléggé semleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. szeptember 15.

semleges

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Caprylyl Glycol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tiszító, hajkondícionáló, felületaktív hatása van.

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.