Listerine

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2012. április 28.

Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Elpusztítja a baktériumokat, amelyek a plakkot (lepedék) és a kellemetlen szájszagot okozzák. Napi kétszeri használat mellett a Listerine Coolmint antiszeptikus szájvíz hosszantartó védelmet nyújt a lepedék ellen és friss leheletet biztosít.

A Listerine Coolmint antiszeptikus szájvíz klinikailag bizonyítottan:
- megelőzi és csökkenti a lepedék kialakulását, mely az íngyulladás fő okozója,
- elpusztítja a fogak közötti baktériumokat,
- frissíti a leheletet.

barbimariposa

2016. augusztus 10.

rettentően csípett, én fogkrémeknél sem szeretem, ha túl mentolos. Elhasználtam kínkeservesen, de soha nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Evelyn7

2016. augusztus 2.

Ez a legjobb leghatásosabb kipróbáltam elötte a Listerine szájvizek közül jópárat de ez a tökéletes jól fertőtlenít frissít eltávolítja a lepedéket tartós hatás. Ajánlom mindenkinek egy két használat után hozzá lehet szokni az erősségéhez megéri

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

blankasara

2016. augusztus 1.

Tényleg kegyetlenül csíp, de úgy gondolom, hogy ez velejárója egy igazán jó szájvíznek. Friss leheletet biztosít, ami sokáig tart és napközben is jó néha frissíteni vele. Még nincs összehasonlítási alapom, így egyelőre 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

aidanne

2016. július 25.

Csip csip csip, pont ezert jo! Mit jo! Tokeletes! Fertotlenit, es kivaloan eltavolitja a lepedeket. Neha ha nincs mar idom fogat mosni , a taskamban lapul egy ilyen es eleg kioblitenem, es maris tisztabbak a fogaim, erzesre mindenesetre biztosan. Csak is ezt a markat hasznalom, nincs ennel jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.

balankaa01

2016. július 24.

Hiába ajánl friss leheletet meg ilyesmi, rosszul vagyok az ízétől, túlságosan csíp..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 24.

janvidia

2016. július 4.

Nagyon eros es nekem kisse csip, de teszi amit kell

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 4.

Nagyon eros es nekem kisse csip, de teszi amit kell

pajeruss

2016. július 4.

A zöld társához hasonlóan nagyon erős, de teszi, amit kell. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

A zöld társához hasonlóan nagyon erős, de teszi, amit kell. 5*

KupaiVirag

2016. május 3.

Nem az első listerine amit elhasználtam, szerettem, de nem vagyok oda érte. Fogmosás után frissít, de számomra a hatása nem tart túl sokáig, nem csinál semmit a fogínnyel vagy a fogzománccal, viszont nem rossz, tényleg hagy maga után egy kellemes friss, tiszta érzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

Mundow

2016. március 4.

Az íze nem a legjobb számomra. Nagyon édesnek és töménynek érzem. Kiszárítja a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

hetta90

2016. január 27.

Az öcsém szeretett volna ebből a márkából egyet és mivel akciós volt,valamint az itt leírtak alapján gondoltam megveszem. Ha már megvettem, ki is próbáltam. Már bánom... Nekem annyira nem csípett, de egyszerűen borzalmas az íze és újabb fogmosás után sem szűnt meg ez a furcsa íz a számban. Lehet csak elsőre volt rossz, bár ezt nem fogom megtudni,mivel többet nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.

Színezőanyag. Zöld.