Listerine

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2012. április 28.

Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Elpusztítja a baktériumokat, amelyek a plakkot (lepedék) és a kellemetlen szájszagot okozzák. Napi kétszeri használat mellett a Listerine Coolmint antiszeptikus szájvíz hosszantartó védelmet nyújt a lepedék ellen és friss leheletet biztosít.

A Listerine Coolmint antiszeptikus szájvíz klinikailag bizonyítottan:
- megelőzi és csökkenti a lepedék kialakulását, mely az íngyulladás fő okozója,
- elpusztítja a fogak közötti baktériumokat,
- frissíti a leheletet.

kismadár

2014. január 25.

Jó kis szájvíz, nem túl erős, friss leheletet csak 10-15 percig ad, mint minden Listerine szájvíz. Az ára is jó. 3 csillagot kap tőlem, mert a Stay White íze sokkal jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

azoszlardori

2014. január 12.

Sokáig tartó, extra friss a leheletem tőle. Ez az egyetlen szájvíz, ami úgy érzem tényleg teszi a dolgát. Az ára itthon egy kicsit drága azért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

AshleeyTayloor

2013. december 30.

Egyik legjobb szájvíz. Mindig felhigítva használom, mert nekem simán túl tömény. Így az árát nagyon megéri és nincs borzalmas utóíze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 30.

Aaaudrey

2013. december 4.

Nekem a Listerin szájvízek nagyon beválltak. Valóban brutál erősek, de nagyon hatásosak. Én rágóból is a nagyon mentolos-akat szertem, úgyhogy szeretem ahogy ez felfrissít. Valóban friss lehelletet biztosítanak és nagyon érezhetően kevésbé lepedékesedik fogam ahhoz képest amikor nem használom vagy más szájvízekhez képest is.
A Stay and White-ot jobban szeretem, annak valahogy kellemesebb mentolo-s az íze, most már csak azt használom. Emiatt adok ennek csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 4.

dorcsiii

2013. december 4.

Borzasztó! Soha többet nem veszem! Ezzel az erővel wc tisztítót is használhatnék...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

livia1979

2013. október 11.

Kicsi kiszerelést vettem, szerencsémre. Igazából csak a flakonja kellett, ez volt az egyetlen szájvíz, ami kicsi flakonban volt kapható. A gyerekzárnak köszönhetően még nekem is iszonyat nehezemre esett kinyitnom, harcoltam vele rendesen. Aztán végre megnyílt előttem. Az orromat megcsapta az iszonyatosan erős keserű-borsos szaga. Én már ettől rosszul voltam. Aztán jött volna az öblögetés, de ahogy a számba vettem, azzal a lendülettel köptem is ki. Ezzel fél percig öblögetni? Kizárt! Legalábbis nálam. Pár másodperc alatt elzsibbadt a szám, iszonyatosan csípett, az íze is valami borzadály, mintha benzint vettem volna a számba. Sajnos nagyon sok rosszat olvastam róla szájrák terén, az alkoholtartalma miatt sem az esetem. Az egész család megízlelte, ugyanezzel a véleménnyel voltak róla mint én. Úgyhogy ment a lefolyóba, vízkőtelenítésre biztos jó volt :) A flakonja viszont szuperjól zár (amit a mai napig is használok), ezért az egyért megérte megvennem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 11.

Fritillaria meleagris

2013. szeptember 13.

Az esti fogmosás után használom. Jót tesz a fogínyemnek, a leheletemnek.
Egy kicsi sárgítják a fogaim a szájvizek (nem csak ez).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Az esti fogmosás után használom. Jót tesz a fogínyemnek, a leheletemnek.
Egy kicsi sárgítják a fogaim a szájvizek (nem csak ez).

nagy.nikike

2013. július 15.

Nagyon erős íze van ,de nem zavar. A lehelletm extra friss, szóval azt nyújtja amit ígér. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Lills

2013. július 10.

Erős íze van, de engem nem zavar. Nekem fehérítette a fogaimat - gondolom csak optikailag a kék színe miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 10.

Maniac

2013. május 21.

Mindig a nagy üveggel vesszük, úgy nem olyan drága, de még így is határeset. Nekem a Listerine szájvíz a legjobb, érzem, hogy tisztít rendesen. Ízre jobban bejön a Stay White verziója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.

Színezőanyag. Zöld.