Listerine

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kawa.kriszta, Módosítva: 2012. július 16.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Enyhébb íz. Napi kétszeri használat mellett a Listerine softmint sensation antibakteriális szájvíz hosszantartó védelmet nyújt a lepedék ellen és friss leheletet biztosít. Klinikailag bizonyítottan megelőzi és csökkenti a plakk kialakulását, amely az ínygyulladás fő okozója, elpusztítja a fogak közötti baktériumokat és frissíti a leheletet.

gingerhead

2012. július 28.

Én szeretem mindet! Ennek valóban lágyabb az íze!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 28.

Én szeretem mindet! Ennek valóban lágyabb az íze!

SmilingfullyB

2012. július 26.

Gyakorlatilag az összes Listerinnel kibékültem miután megismerkedtem egy ügyes kis trükkel. A fogorvosom javasolta, miután valamelyik kontroll alkalmával panaszkodtam, hogy kibírhatatlan a használtuk. Higítani kell 2:1 (listerin:víz) arányban sima vízzel, ugyanolyan hatékony a bacik ellen csak kevésbé maró a hatása. Próbáljátok ki!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

mignon

2012. július 24.

Most egy hete ezt használom, és szerintem valóban enyhe a többi Listerine-hez képest. Korábban a Coolmint és Freshburst változatokat próbáltam, azelőtt pedig a Meridol szájvizet használtam évekig (az a Listerine-hez képest csapvíz). A többi Listerine-t elég küzdelmes volt a számban tartani és öblögetni vele fél percig, ezzel nincs ilyen probléma, de a hatása ugyanaz. Azt hiszem ennél maradok, ezt "könnyebb" használni napi kétszer.
A reklámban a srác tuti valami színes csapvízzel öblöget, mert csöppet sem torzul az arca, nem úgy mint nekem, amikor először kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

kawa.kriszta

2012. július 16.

Ez is csíp és zsibbaszt mint a társai, bár kibírható. Nem hiszem, hogy ennél durvábbat el tudnék viselni, tiszteletem mindazoknak, akik a többi listerint használják. Nekem az illata arra a régi izomlazító krémére hasonlít, úgy emlékszem ben gay volt a neve... Fura volt, hogy kenegetés helyett a számba kellett venni azt az "illatot". A tapasztalat után, nem hiszem, hogy más, erősebb listerint ki mernék próbálni. A számat viszont tényleg tisztának érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 16.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.