Listerine

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2021. május 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

2021-ben megújult összetétel!

Láthatatlan védőréteget képez, amely megakadályozza a lepedéket alkotó kórokozók megtapadását a fogak felszínén, ezáltal elősegíti a fogíny regenerálódását. Úgy tervezték, hogy ne okozzon elszíneződést, és rendszeres használat esetén megelőzze az ínygyulladás újbóli kialakulását.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

narcozia

2016. május 4.

Elég súlyos ínygyulladás kezelésére kezdtem el használni ezt a terméket és így egy hét után elégedett vagyok vele. A vérzést és a kellemetlen szagot már 1-2 nap után megszüntette, a fogínyem pirosságát viszont még nem sikerült elmulasztania eddig. Az első néhány alkalommal eléggé csípett, de már egyre kevésbé érzem ezt. Valószínűleg később is folytatni fogom a használatát, mert sokkal frissebb érzésem lesz tőle, mintha csak simán fogat mosnék. Kicsit drága a többi szájvízhez képest és nem tudom, hogy mennyivel nyújt többet, mert ez az első, amit kipróbáltam, de ettől függetlenül jó terméknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.