LM Parfums

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Svetlana, az összetevőket feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2014. szeptember 29.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az utóbbi idők legszexibb luxusillata. Citrusokkal és mandulával nyit, ami már-már kéjesen testes orchideává, jázminná, bazsarózsává és vaníliavirággá nyílik a bőrön.

Luna1024

2018. március 24.

Az édes illatok rajongója vagyok, ezért eleve pozitívan álltam hozzá, a rengeteg elismerő vélemény miatt meg végképp azt gondoltam, hogy én Őt imádni fogom, valamiért azonban mégse jön át a varázsa. :( Egészen más illat, mint amire számítottam: "ehetőbbnek", gourmandabbnak gondoltam, de ez nekem abszolút citrusos-gourmand, nem a klasszikus fajta. Szinte már citromos, a háttérben némi édes cukorkás-mandulás felhanggal, mint valami savanyúcukorka. Az orchideát sajnos nem nagyon érzem benne, meg igazából semmi "sensual" dolgot - vagy csak más fogalmaim vannak az érzéki illatokról, nem tudom, de nekem ez mindenesetre nem az... Alapetően nagyon tetszene a citrus-édesség ambivalencia, ezért akár finom illat is lehetne, de valami érthetetlen oknál fogva ahányszor magamra fújom, valamiért az izzadságszagra asszociálok róla, csakúgy, mint az EDT változatnál. Ez azért furcsa, mert maga az illat NEM izzadságszagú, de belőlem valamiért ilyen asszociációkat hív elő... A másik szívfájdalmam pedig vele kapcsolatban a tartósság és a hatósugár, rajtam ugyanis olyan nincs neki... Két fújást talán egy-két órán át érzek, azt is bőrközelben, ami szerintem nonszensz egy 40.000 Ft-ba kerülő niche illattól... Ehhez nem is fűznék hozzá többet, úgyis mindenki eldönti magának, mire szeretne pénzt költeni, nekem mindenesetre ár/érték arányban nagyon nem éri meg, ez biztos.
Egy fokkal jobb az EDT változatnál, de minden más szempontból csalódás a számomra. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Kucy

2018. január 11.

Hát ő sajnos (vagy szerencsére?) nem az én illatom. Felkentem magamra, elsőre finom édes-mandulás-konyakos(? pedig nincs is benne, de esküszöm azt érzem) -virágos, tényleg "sensual" illat. Kb fél óráig, aztán belesimul a bőrömbe, alig érzem, egy kis vaníliás virágos "semmiség" marad. Na, még fél mintaüvegcsét magamra locsoltam, fél óra múlva megint szinte semmi. Összehasonlításnak fújtam két fújás Bvlgari Jasmin Noirt (azt érzem hasonló illatvilágnak), simán lenyomta, az még mindig pompázik a bőrömön. Ha valakin kibontakozik, gyönyőrű lehet, de rajtam Jasmin Noir szebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

laracroft

2017. január 28.

Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos nem találtunk egymásra.
Rajtam nagyon édes, gourmand illat. A vaníliát és mandulát biztosan kiérzem belőle, rajtam csak úgy tombolnak, némi friss virágossággal, amelyet már nem tudnék tovább az illatjegyeire bontani. Egyboszorka nagyon jól írta, cukros virágillat. Ami igazán nagy szívfájdalmam, hogy a háttérben ott lengedezik valamiféle samponillat, nem tudnám megmondani melyik illatjegy teszi, de valahogy éles vágás van a vaníliás-mandula és a samponillat között, és engem ez a samponillat-rész nagyon zavar. Vagy a szakadék, hogy egyrészt nagyon puha, meleg édes, másrészt viszont SAMPON. Persze lehet, hogy csak a kémiám teszi.
Lineáris parfüm, rajtam nem igazán változik, viszont rajtam nagyon erős, mellbevágós és tartós is.
Egyébként nagyon hasonlít CH 212 Sexyre, csak erősebb és édesebb. Ugyan maga az illat nem teljesen ugyanaz, de az édes mivoltuk, AHOGYAN savanykásan édesek, az nagyon hasonló (az én orromnak legalábbis). Csak a Sexyben nincs sampon és helyette vannak fűszerek, szóval inkább azt választanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos nem találtunk egymásra.

aidanne

2016. november 22.

Szamomra nehezebb dolog egy olyan illatrol irni, akar beszelni, ami annyira magaval ragad, hogy azon toprengek, vajon hogyan adjam szavakba masoknak, akar itt, hogy mennyire gyonyoru...
A niche parfumok legnagyobb resze egy csodalatos, egy-egesz alkotas, egy muveszien megkomponalt folyekony egyeniseg!
Amikor eloszor magamra fujtam, sok mas parfummel egyetemben, nem ugrottam azonnal hanyatt, de kesobb rajottem: mint mi den niche illatot: kulon erzekelni es megerteni kell... sajnalom, hogy ott akkor nem tettem meg. No de most a napokban leteszteltem.. ejjel-nappal viseltem. Nagyon nagyon tartos a boromon, ez egy hatalmas plussz.
Szemely szerint en mar reg nem elemzem kulon-kulon a jegyeket a parfumokben, mert en arra vagyok kivancsi, hogy mit ad nekem, milyen erzesekkel ont el... meseszepen indit, annyi edesseg van benne, hogy aki nem szereti az edeset az is megbocsajt majd neki.:)
Tancolnak a jegyei, a mandula, jazmin, az erzeki orchidea finoman jelen van.... puderes, erzeki vilagot megnyito parfum. Nem mindennapi illat, nem tucat, nem egy a sok kozul. En barmikor viselnem, mert az ember egye valik a parfummel.. nincs szukseg szabalyokra.. csak az erzekekre es erzekisegre... nem kell ide semmi mas ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

egyedszilvi

2016. szeptember 4.

Örülök,hogy megismerkedtünk 😊
Gyönyörű illat,különlegessége magával ragadó.Gyengéden körülölelő,tartós illat.Nekem kicsit bőrközeli,de ettől független elfogadnám 😊 annyira egyedi

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Örülök,hogy megismerkedtünk 😊

Erica

2016. július 24.

Nerolis bestseller, alig vártam, hogy kipróbáljam. Nem jött be. Annyira nem, hogy le kellett mosnom, nem bírtam elviselni magamon. Borzalmas, erős, tolakodó, rossz. Hányingert kaptam tőle. Kicsit emlékeztet Bvlgari Jasmin Noir-jára, melyet szintén nem szeretek. (Bár lehet, hogy megcsal az emlékezetem, ez utóbbit régen próbáltam és annyi elég is volt.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 24.

Aimet

2016. július 2.

annyira szép illat, én mindegyik összetevőt érzem rajta, csodás lehet hidegebb időben. rajtam a mandula és az orchidea dominál, a többi illatjegyek szépen megbújnak mellettünk, így teszik fantasztikussá az illatot.ajánlom, kipróbálásra mindenképp!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Fviki

2015. október 23.

Nagyon nagyon elegáns illat télre. Ha nem röpködnek a mínuszok, bizony fejfájósan édessé válik. Viszont ehhez a parfümhöz a kemény hidegben is kosztüm és "szépcipő" dukál. A pulóvert és a meleg csizmát bizony nem tűri.
Az illat igen erős és összetett. A mandula nem domináns, rajtam inkább az orchidea és a jázmin illata az uralkodó és még egy sereg illat, amelyet nem is ismerek fel külön-külön, mert az egészet nagyon szépen egységesíti egy kellemes meleg illat. Fűszereket nem írnak benne, de az én orromnak egy virágos fűszeres kis illat ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 23.

csillag

2014. november 9.

A jimmy choo edt. utàn, ez az, amit szò szerint mindenki megdicsért. Nem szòl nagyot, de tudni, hogy jelen van, aztàn addig motoszkàl mìg végül felejhetetlenné vàlik. Karàcsonyra kérve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 9.

Svetlana

2014. október 18.

A világ egyik legjobb illata. Mandula, vanília és nagyon tartós is. Romantikus és szexi is egyben. Én még nem találkoztam olyannal, akinek ne tetszett volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 18.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.