LM Parfums

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Svetlana, az összetevőket feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2014. szeptember 29.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az utóbbi idők legszexibb luxusillata. Citrusokkal és mandulával nyit, ami már-már kéjesen testes orchideává, jázminná, bazsarózsává és vaníliavirággá nyílik a bőrön.

babyface

2014. szeptember 15.

emlékszem mikor először papírra fújtam magam is meglepődtem milyen jelentéktelen illata volt... na mondom ez aztán minden csak nem szexi a luxus meg maximum csak az árára mondható. azonban nem törődtem bele, később megadtam magam és teszteltem bőrön is. hát valami isteni csoda ez az illat... persze senki se gondolja azt, hogy méterekre fog tőle illatozni. tényleg nagyon bőr közeli és ami a legmeglepőbb, hogy beillatosítja a napodat. mikor kimentem ebédszünetre szagolgattam mi ez a jó illat... hát én voltam. :) hihetetlen aurát von viselője köré úgy érzed minden jó és szép és emellett megajándékoz azzal az érzéssel is hogy egy két lábon járó érzéki szexistennő vagy. rajtam puha, enyhén mandulás finomság lesz belőle és szinte érzem, hogy körülölelnek a lágy virágszirmok. mintha csak egy jázminnal és bazsarózsával teleszórt baldachinos ágyra huppannék, ahol már vár rám valaki... nem ordít róla a szex mint az aziyadéról pl. a szép lassan minden fehérneműtől megszabadított nő illata ez... mindenképp meg kell szereznem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

galagonyanya

2014. szeptember 11.

Nemrég rendeltem pár mintát a Neroli-tól (szám szerint 15-öt; plusz egyet ajándékba kaptam), és elhatároztam, hogy a tesztelésük során szerzett tapasztalataimat megosztom a parfümkedvelő/rajongó/imádó krémmániásokkal. Ő az első, akit kipróbáltam.

Már az első pillanatokban valami elképesztően bódító, érzéki, nőies, édes illatfelhő bontakozott ki. Semmi citrusosat nem éreztem, annál több vaníliát, orchideát, jázmint. Leszáradáskor nagyon-nagyon édes, púderes. Csábító, nagyvilági hölgy illata ő, aki elegáns, romantikus és imád élni. Engem egyébként kicsit emlékeztet az Avon Sensuelle illatára, csak persze jóval gazdagabb, fényűzőbb, grandiózusabb annál, és tartósabb is. Bőrön 6-7 órán át érezhető az illata legalább (rajtam nem olyan tartósak az illatok valamiért). Nagyon tetszik.

Ud. 1 hónappal később: Megszereztem. A csomagolása valami elképesztően gyönyörű, elegáns fekete bársonydoboz. Az üvege is fekete, szinte félek megfogni:) Valahogy az az érzésem, ez az illat elkísér majd életem végéig. A mennyiségét elnézve - 100 ml - el sem fog fogyni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

2014. augusztus 26.

Én is most kezdtem egy nagyobb csomagnyi niche-minta tesztelésébe, ennek keretében ismertem meg ezt az érzéki orchideát.
Komplex és mégis letisztult illat, az első percekben mintha egymás szavába vágva vitatkoznának a fejjegyek és a szívjegyek, mindegyik szóhoz jut kicsit, nagyon változékony illatkavalkád alakult ki rajtam. Aztán kezd kikristályosodni az illat karaktere. Alapvetően a virágok dominálnak, orchidea, jázmin, ylang-ylang, megpúderesítve a heliotróp által, rajtam a citrusosság is érezhető, az egészet aláfestő alapban pedig (rajtam) leginkább a fás, benzoinos akkordok érezhetőek. Összességében egy melegséges, kicsit púderes, de a citrus miatt csavaros virágillat, száraz alappal. Eléggé bőrközeli, intim illat. Érzékisége felől pedig semmi kétséget nem hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.