Logona

Ár:   1720 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2011. május 7.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajápolás

Kiváló minőségű, színtiszta kókuszolajból. Bőrápolásra is alkalmas, ellenőrzött natúrkozmetikum.

Az illatanyag természetes illóolajok keveréke.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Shanin

2013. szeptember 21.

Hajmosás után még vizes hajra próbáltam felkenni, kizárólag a végekre, figyeltem hogy ne tegyek sokat, de sajnos a végeredmény förtelmes volt, moshattam újra.. Igénytelen, zsíros kinézetű lett tőle a hajvégem, összeállt tincsekbe. Nem tudom ki hogy csinálja, de én bárhogy próbálkoztam, vállalhatatlan hajat eredményezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 21.

jakittus

2013. július 23.

Müllerben 1500 körül de sokáig elég hajpakolást is szoktam csinálni úgy, hogy egy tojást összekeverek egy mokkáskanálnyi kókuszolajjal és felkenem a hajamra kb 40 percre, jó alaposan kimosom és nagyon szép fényes lesz tőle a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

jakittus

2013. július 4.

imádom...hosszú hajam volt és le kellett vágatnom mert nagyon tört mindig is a vége, esténként ezt masszírozom a száraz hajvégeimbe, azóta semmi gond nincs vele, nem töredezik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Soleil

2013. március 14.

Húúú ez nagyon-nagyon jó! Nekem nagyon dús, elég vastag szálú hullámos hajam van, és még semmitől sem lett ilyen puha, szép tincses, mint ettől a terméktől. Egyébként lehet, hogy én is a sima literes kókuszolajat fogom legközelebb megvenni, mert tényleg csak az illatban van különbség, de az meg csak felkenésnél érezhető. viszont ezt a pici tégelyes kiszerelés nagyon praktikus pl. utazásnál...A lényeg, hogy szerintem nem csak az összetételében, hanem a hatásában is sokkal jobb, mint a szintetikus, pl. szilikonos hajvégápolók. Igaz, hogy azoktól egyből nagyon csillogó, sima felületű lett a hajam, de valahogy mindig olyan merevnek is éreztem, viszont a kókuszolajtól tényleg puhább és selymesebb! Én mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

turquoise_pianist

2012. december 30.

göndör hajam van, de vasalom, és nagyon száraz is, hajmosás után vasalás előtt még vizesen, vagy vasalás után a száraz hajvégeimbe beledolgozok egy keveset (!!), finom az illata, natúr és gyorsan beszívja a hajam, ha vigyázunk a mennyiséggel, nem kelt zsíros hatást. elég drága de sokáig ki fog tartani szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Dana1983

2012. december 19.

Nem rossz termék. Tényleg nagyon kevés kell belőle. Azt olvastam, hogy a kókuszolajat szempillákra is lehet kenni, de én ezt a terméket a parfüm miatt nem merem. Majd ha elfogy veszek tiszta kókuszzsírt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 19.

dorottyaa

2012. november 11.

Általában szárazon szoktam a hajvégekre használni jól táplálja és hidratálja a végeket, ami a legjobb, hogy ezek az olajok beépülnek a haj szerkezetébe és megerősíti azokat. Hamar beszívódik, nem ragad össze a hajam.

A kedvenc hajápoló trükköm: főző kókuszolajat (ugyan az mint ennek az összetevői, csak nincs hozzáadott illatanyag) pakolásként felteszem a hajamra, lehetőleg este, hajszárítóval felmelegítem, hogy még jobban érvényesüljön a hatása, majd reggel jó alaposan kimosom. Ettől hihetetlenül puha, fényes és könnyen kezelhető lesz a hajam, nem töredezik olyan gyors ütemben a vége, mint szokott. Ha valaki nagy hajnövesztésben van, akkor érdemes kipróbálni. Literes zacskós kiszerelésben vettem, kb. 1600 HUF-ért, ami nagyon megéri mert kitart az idők végezetéig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

Edit89

2012. október 25.

A sok jó vélemény hatására én is beszereztem ma ezt a hajvégápolót, ki is próbáltam. Hajmosás után nagyon-nagyon keveset szétdörzsöltem a tenyeremen és végighúztam a kezem a vizes hajamon, csak a legvégén, aztán szárítás. Figyeltem a pici mennyiségre, de ennek ellenére is olajos marad a hajam, viszont csak úgy siklik benne a fésű és az illata is jó. :) Nem baj, legközelebb inkább hajmosás előtt pakolásként teszek fel belőle a végekre, és akkor biztos nem marad olajos. Kicsit tényleg drága a mennyiséghez képest, de mivel kevés kell belőle, szerintem is sokáig elég lesz. Nem rég voltam hajat vágatni, remélem, hogy ezzel kevesebb hajszálam fog újra eltörni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

Ildiko751

2012. október 20.

Én nedves hajra kenek belőle egy keveset, aztán szárítom. Így nincs zsíros hatás, és véd a szárító melegétől is. Külön jó, hogy a rövid frizurámnak ad egy természetes tartást, így nem kell külön waxozni vagy zselézni utána. Nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 20.

Babimami

2012. április 11.

Nagyon príma hajápoló, bár nekem csak pakolásként vált be. Csak minimális mennyiséget tettem a hajamra, de még másnap is úgy néztem ki, mint aki egy hónapja nem mosott hajat.sajnos a mennyiségéhez képest elég drága is- nem sokkal többért 250ml.-s tégely natúr kókuszolajat vettem egy bioboltban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 11.

Antioxidánsok: Tocopherol