Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. július 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Dormir

2015. október 28.

A régit is imádtam, ez is finom! Az ős illat likőrösebb, enyhén felcsillanó cseresznyével, valahogy frissebb, roppanósabban volt édes. Ez melegebb, animálisabb, kicsit a Pink Sugis édességévé szárad le.
Egyébként egy tartós, finom illat. Különösen ősszel, télen. Maga az üveg is telitalálat, jól kifejezi a kompozíciót. Misztikus, nőies.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 28.

Puszedly

2015. február 6.

Nem tudok mást írni róla,mint a többihez,hogy mesés....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 6.

Nem tudok mást írni róla,mint a többihez,hogy mesés....

Kodi

2014. augusztus 6.

Bár nem teljesen ezt akartam, de valószínűleg ezt vettem meg a Rossmannban, ha jól értem új verzió, és nekem edt van meg. Ennek ellenére valódi parfüm, az egy fújás is nagyon tartós, és sokáig váltogatta az arcát, az idő előrehaladtával egyre jobb lett. Nagybetűs parfüm, never be the same. Igazából édes, nem önmagért valóan, újabb és újabb csavarokat mutat be, fantasztikus. Meglepően jó ebben a meleg időben is. Korábban meg voltam győződve, hogy rajtam csak az L mutat, de ezt a véleményt revidiálnom kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Hoogie

2014. február 3.

Kedvenc! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Kedvenc! :)

hagicica20

2013. április 3.

...e, ..se, .ese, Mese= azaz mesés illata van. Igazán kifinomult nőies illat. A legeslegjobb parfümöm ami eddig volt. Első szippantásra nem volt szerelem. Hogyis lehetett volna +40 fokban. Ám ahogy beköszöntött a hideg idő, megszimatoltam még egyszer meg vagy azóta 100x naponta. A hideg őszi napokon tud igazán maradandót alkotni. Már így enyhe mínusz fokokban is azt mondhatom, h igazán télies darab. Összel a bőrömöm inkább a praliné édessége a mérvadó, ám ebben a hideg szeles időben a borostyán a domináló elem. Annyira örülök ennek a parfümnek, végre találtam egy olyan téli illatot ami nem cukor és karamell felhő. Ősszel lágyan átölel, télen melengeti a lelked. Csak ajánlani tudom, aki valami nem hagyományosat keres. Tartóssága nálam 12-13 óra a bőrön, ruhákon napokig söt 1 hétig is érezhető. Nálam 5***!

Valaki tudna esetleg olyan téli illatot ajánlani, ami nem cukortól csöpögő, de mégis karakteres illat. Valami füstösre gondoltam! :)))

Update: Az én drága gyönyörűségem mégegy arcát megmutatta. Húsvétkor (gondoltam már tavaszi idő lesz, hisz úgy illett volna) is az ő illatfelhőjébe burkolózva vártam a Nyuszit.
Anyósoméknál voltunk és állok a konyha közepén és egy leheletnyi hideg fuvallat után (valaki kinyitatta a hűtőt, jaaa nemis is hanem az ajtót :))) hideg volt naa!!!) gondolkodom, hogy honnan jöhet ez az isteni finom ánizs illat. Olyan 2-3 perc után esett le a tantusz, hogy én vagyok ánizscukorka illatú. Valahogy az a pici hideg levegő is már átformálta a szívjegyet fél perc alatt se.
Szóval aki egy nagyon sok arcú és meglepetésekben gazdag illatot akar magáénak tudni akkor ne habozzék, hanem tegye magáévá ezt a meseszép almácskát. Valóságos szerelmese lettem az üvegének is. (csak a párom megne tudja a ledérségemet :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

andrea.horvath79

2012. július 25.

Eredetileg vaníliás- virágos illat, az én börömön viszont inkább egy finom öblítöre emlékeztet.
Nagyon tartós.

Update:
Muszáj plusz egy csillagot adnom. Azt hiszem legjobban 30+ fokban érvényesül. Ma reggel ezzel fújtam be magam, és valami eszméletlenül finom a börömön. Tiszta, édes illat.
A nyaralásra tuti, hogy elviszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 25.

Nagyon tartós.

Update:
A nyaralásra tuti, hogy elviszem.

PaperMama

2012. július 24.

szerintem öregasszonyos, viszont jó sokáig fennmarad:D (mintám volt belőle, a környezetemben élők menekültek előlem:DÖ

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool
Színezékek: Acid Violet 43

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.