Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikike78, az összetevőket feltöltötte: Rild, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1997

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös gourmand

Fejjegyek: ibolya, borostyán, csillagánizs
Szívjegyek: írisz, amarillisz, édesgyökér, nőszirom gyökér, cseresznye
Alapjegyek: tonkabab, vanília, vetiver, fehér pézsma, praliné

Lolita Lempicka Lolita Üvegek - Csere is!
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: kvin
Állapot: 30ml-s üres üvegek, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ár: 1.100,- , Eladó: kmt
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Fizetés átutalással, postán tudom küldeni, két termék esetén posta ktg.vállalom
Leila11

2015. december 13.

Update2: Konkrétan szerelmes lettem ebbe az illatba, egyszerűen tökéletes! És annyira tartós, reggel fél7kor befújom magam és még este fél7kor is érzem. A sálam is átvette az illatot a nyakamról és ahányszor elmegyek a fogas mellett, amire fel van akaszta, mindig megérzem. Jaaj, egyszerűen fantasztikus :)))))

Update: A tartósságáról viszont elfelejtettem szólni, de szerintem az mindent elárul, hogy 7 órája illatozik az a nagyon kevéske parfüm a csuklómon. Ráadásul az 1 ml-s mintából tudtam csak "kenni" a csuklómra, úgyhogy a rendes fújás biztosan nagyon sokáig érződik majd. :) Nálam már átment vanília illatba, én azt érzem nagyon, ha máson érezném ezt az illatot, biztos, hogy hozzábújnék :)

Nyamiiiii :) Tavaly télen találtam rá erre a parfümre, de eddig csak olvastam róla, soha nem tudtam megszagolni. Most rendeltem belőle egy illatmintát és nagy izgalommal bontottam ki a csomagot, mint egy kisgyerek a karácsonyi ajándékot :D Nagyon féltem, hogy csalódás lesz, de nem lett az :) Igazából annyit képzeltem el róla, hogy nagyon finom lesz, semmi konkrétat és tényleg nagyon finom, beleszerettem. Édes, cukros, vaníliás, de nem tolakodó. Sokkal kedvesebbnek, mosolygósabbnak, vidámabbnak érzem magam tőle, mondjuk eddig sem voltam egy búslakodó ember. Mióta megkaptam az illatmintát, azóta óránként odamegyek és beleszagolok, nem tudok betelni vele. :) Eljött az idő, hogy rendeljek egy nagyobb kiszerelést :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Marcsi66

2015. december 6.

Mesés ez az üveg,olyan mint egy pici kis lámpás,színes,fényes,melengető, az illatát is ilyennek érzem...édes varázslata a Karácsonyt idézi meg.nekem.Már csak ezért is különleges,igazán egyedi,nem hasonlít Ő senki másra,...TARTÓS ...vakon megrendelést nem ajánlom ( ánizs,édesgyökér,)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 6.

Sundiboszi

2015. december 2.

Jaj, hát ez a legszebb téli mese illata! Annyira bújós, meleg, "nyakbaszippantós" és nem tucatillat, pedig a piac tele van édes vaníliás illatokkal, de ez más, egy másik világ, körbeölel, mámorító... Szeretem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

leila0803

2015. december 1.

Fu, ez reszemrol egy nagy NEM. Olvasva az itteni velemenyeket annyira megorultem, hogy le volt akciozva... aztan magamra fujtam es huhh... fojtogato, edes (de nem kellemesen), eroteljes. Ramtapos es lenyom. Nekem az egyik legrosszabb parfum, amit ereztem. A Bvlgari Jasmin Noir adott ehhez hasonlo hidegrazast. Akkor mar inkabb szagolnam a Si-t vagy hasonlo cukorbombat, mert az kis mennyisegben nem ilyen agressziv... Kerem szepen a kovetkezot. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 1.

pántika

2015. november 26.

Mesés illat-a szó legszorosabb értelmében. Ritkán használom csak, mert másképp elvesztené a varázsát. De amikor Ő van rajtam (még ha csak pár cseppet is rakok a dekoltázsomra)egész nap körülleng ez a csoda.
Egyelőre mintám van, de lehet hogy hamarosan beszerzek egy egész üvegnyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Egyelőre mintám van, de lehet hogy hamarosan beszerzek egy egész üvegnyit.

Cilike

2015. november 15.

Igazán mesébe illő illat! Rajtam édes-gyömölcsös (enyhén) gourmand esszenciaként viselkedik. Nem hiába olyan népszerű, hisz összetevőit nagy furfanggal válogatták össze. Rajtam vaníliás-pralinés-vetiveres leszáradást produkál és kb 6 órán át érzik.
Bár az édes-gourmandos vonalat erősíti, semmiféleképpen nem úgy, mint napjaink vattacukros tábora (pl: Prada: Candy)
Annál valahogyan eredetibb, kedvesebb kompozíció, nem tucatillat!
Az üvege pedig lenyűgöző, egy kincs!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Annál valahogyan eredetibb, kedvesebb kompozíció, nem tucatillat!
Az üvege pedig lenyűgöző, egy kincs!

fannc22

2015. november 13.

Vettem belőle 10 ml-t fújciban :) De nem állok meg 10ml-nél !!! Nagyon finom, édes, meleg illat, hideg időkre kiváló. Tartós is, bőrön 6-7 óra kb, de ruhákon...több nap! Nagyon finom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

szederpuding

2015. november 13.

Kipróbálás nélkül rendeltem meg, mert vágytam egy édes illatra és a vélemények alapján olyan csodásnak tűnt... Sajnos az én bőrömön nem működik, az elején tömény ánizsos virágillat, később valami egészen fura, savanyú szag lesz belőle... Nagyon sajnálom, mert az összetevői alapján nagyon jónak tűnik, de úgy látszik mi nem passzolunk össze. Viszont kétség kívül nagyon tartós és az üvege is nagyon bájos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

ViviAnne

2015. október 16.

Hideg időben tényleg kellemes, engem mégis zavar benne az édesgyökér és az ánizs könyörtelen kombinációja, ezért inkább a Fleur Defendue az én párom. :) A Dove Winter Care tusfürdő idei kiadásának illata emlékeztet erre a Lolitára, próbáljátok ki! ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

MDalma

2015. október 7.

Igazi őszi-téli,nagyon kellemes illat.
Az üvege annyira széép.. *.*
Nagyon nagyon tartós és a hatósugara is nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

Igazi őszi-téli,nagyon kellemes illat.
Az üvege annyira széép.. *.*
Nagyon nagyon tartós és a hatósugara is nagyon jó :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Coumarin, Limonene, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 60730

Színezék. Lila színű.