Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikike78, az összetevőket feltöltötte: Rild, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1997

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös gourmand

Fejjegyek: ibolya, borostyán, csillagánizs
Szívjegyek: írisz, amarillisz, édesgyökér, nőszirom gyökér, cseresznye
Alapjegyek: tonkabab, vanília, vetiver, fehér pézsma, praliné

Lolita Lempicka Lolita Üvegek - Csere is!
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: kvin
Állapot: 30ml-s üres üvegek, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ár: 1.100,- , Eladó: kmt
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Fizetés átutalással, postán tudom küldeni, két termék esetén posta ktg.vállalom
Fehereszti

2019. március 6.

Tudom ez nem nagy segítség, de ez életem parfümje! Ez az illat én magam vagyok. Hatalmas parfümmániásként millió illatot teszteltem, ez az amit évek óta mindig újraveszek (őszi-téli illatom). Ez volt a menyasszonyi parfümöm is. Tökéletesen működik a bőrömmel. A férjem akárhányszor megérzi először ősszel rajtam, teljesen odavan érte. Rajtam kifejezetten a púderes-édeskés illatok működnek csak, a friss illatok mind olyanok rajtam mint valami WC illatosító. :) Na de Ő.... örök kedvencem, a trónról letaszíthatatlan, örökké újravevős szerelem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Verena

2019. február 4.

Eredetileg a Minuit Sonne verziót szerettem volna megrendelni, de elfogyott, így őt kaptam helyette. Nagyon hasonlít a két illat, de nekem ez kicsit éretlenebb. A Minuit Sonne felnőttesebb, kifinomultabb, elegánsabb anélkül, hogy öreges lenne. Ez kicsit hivalkodó, arcba mászó, harsány. Mindezek ellenére szeretem :) Kifejezetten téli illat. A mínuszokban tud igazán érvényesülni, jó időben, tavasszal/nyáron túl sok. Édes, de nem cukorkafelhő, emellett van benne valami füstösség. Bőrre fújva eltűnik a nap folyamán, ruhán napokig, ha nem hetekig megmarad. Kifújáskor elég erős és szembetűnő, az idő múlásával kicsit csendesedik, de nem válik bőrközelivé. Csak az fújja magára, aki nem bánja, ha felfigyelnek rá, mert ezt az illatot nem lehet nem észrevenni. :) Az üvege pedig maga a megtestesült csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Sundelion33

2019. január 28.

Óh, Lolita... 2 év Britney-midnight fantasy-ja után rád esett a választásom. Dicséretes, hogy a Lolita Lempicka cég elnyerte a cruelty-free minősítést, ezért is döntöttem végül mellette, illetve az áradozó vélemények miatt.
Vakon vásárlás volt, így első szaglásra ez volt a gondolatom: Ahá, szóval ez a Lolita Lempicka illat.... Ismerős volt, de nem fogott meg rögtön. Mindenesetre mégis meg-megszaglásztam a csuklómat, valamiért nem akart elengedni, így elkezdtem rendszeresen használni, és azt kell mondjam, hogy egészen megkedveltem. Tartósnak tartós, kifújás után az első fél-1 órában erős igazán, utána visszafogottá válik. Meg nem mondom, hogy milyen illatokat érzek ki belőle, mert az én orrom ehhez primitív, hogy eltudja különíteni, hogy mi-micsoda, de összhatásilag kellemes virágos-édeskés-kicsit szúrós illatnak mondanám, szerencsére fojtogató összetevő nélkül.
Szerintem elleszünk egy ideig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Szerintem elleszünk egy ideig.

nyarigabi

2019. január 6.

Upd.Bár továbbra is remek illatnak tartom, a barátnőmnek adtam, rajta tetszik.:) Rajtam egyszerűen idegen volt. Erős és tartós volt rajtam, az üvegét imádom, de nem lettünk egymáséi.:)

Az EDT változat volt meg nekem, ami nagyon tetszik, de egyáltalán nem tartós. Hasonló ez is, de édesebb, a csillagánizs először erősebb benne, de csak rövid ideig domináns. Remélem tartós lesz rajtam. Késő őszi, kora tavaszi illatnak tudom elkepzelni, inkább hétköznapra, mint alkalomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

Fairy0124

2018. december 27.

Nagyon kellemes, édeskés illat, de szerencsére nem túl édes, amiből elég két fújás és egész nap érzem magamon. Karácsonyra kaptam, nagyon tetszik az üvege is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Mila1102

2018. december 27.

Update:

El sem hiszem, hogy 2 (lassan 3!) éve csak ennyit tudtam írni erről a mesés illatról...
Valóban van némi hasonlóság, de azért a kis "almácskának" megvan ám a saját egyénisége.
Púderes alapon, édesgyökér, ánizs uralom, háttérben érződik a cseresznye és a tonkabab, A vanília lehet talán, ami még egy kis plusz édességről gondoskodik. Ééééés: hatalmas szerencsémre így együtt képesek a vetivert az utolsó leheletéig elnyomni. Sajnos az rajtam minden illatot férfi parfümmé alakít át. De nem ám csak picit, enyhén maszkulinná...neeem....pár fújás Chanel CM után olyan illatom van, hogy rendesen aggódom, hogy a nők fognak betámadni....

Na, de vissza ehhez a szépséghez! Lolita nem válik férfiassá, viszont annál inkább csábító, puha, édes finomság marad reggeltől estig.
Rajtam a tartóssága extrém 8-10 óra bőrön (lehet több is lenne, de ez a fürdés miatt ugye sosem fog kiderülni). Ruhán 1-2 nap.
DE: csak télen!!
Minél hidegebb van, annál ragaszkodóbb, annál szebb. Mínuszokban szinte él rajtam ez az illat.
Kb egy hete, reggel mínusz 9 fokban, átfagyva beugrottam a munkahelyem melletti pékségbe.
Mikor sorra kerültem az eladó hölgy azt kérdezte: "Juj, ez milyen illat? Volt már ilyenem, csak nem emlékszem mi a neve."
Mondom: "Ez Lolita. Ennyire lehet érezni?"
Erre ő: " Ó, már akkor megcsapott az illat, mikor beléptél! Nagyon finom! Csodás ez az illat!"
Pedig csak 2 fújás volt a nyakamra.

2016.02.
Teljesen megnyugodtam, ahogy olvasom itt a véleményeteket! Szóval nem csak rajtam egy az egyben La Petit Robe Noire:)) Már azt hittem, hogy nekem van valami furcsaság a bőrömmel.
Sőt, rajtam a Bvlgari Rose Essentielle is ilyesmi. Mindhárom puha, púderes, enyhén édeskés illat. És ez pontosan olyan hosszan tartó is mint a Bvlgari. Kétségtelen, hogy egy nagyon jó vétel volt, szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

Update:

DE: csak télen!!
Mondom: "Ez Lolita. Ennyire lehet érezni?"
Pedig csak 2 fújás volt a nyakamra.

2016.02.

silence

2018. december 8.

10-11 évvel ezelőtt, amikor megjelent ez az illat, engem teljesen elvarázsolt! Magával ragadott édes-krémes, melengető illatával, éveken keresztül ékes tagja is volt parfüm-gyűjteményemnek. Aztán, amikor 2 üveg 50ml-es példányt is elhasználtam egymás után, jó darabig nem vettem újra, de mindig nagyon hiányzott a lelkemnek.
Most, a hideg tél beköszöntével és Karácsony közeledtével úgy éreztem, feltétlenül pótolnom kell a hiányát, így beszereztem egy kisebb, 30ml-es üvegcsével.
Imádatom az évek múlásával sem hagyott lejjebb, ugyanolyan szeretettel helyeztem a parfümöspolcom első sorába, mint sok évvel ezelőtt.
Igazi csoda ez a parfüm még mindig, csodálatos, mesebeli üvegcséje nyálcsorgatóan finom nedűt rejt..... míg a tonkabab és vanília páros egyik nagy kedvencem (a kedvenc parfümjeim alapösszetevői), amellett az ánizs és a cseresznye is - mint másik kedvenc illatjegyek - kényeztetik az érzékszerveimet.
Igazi téli finomság, melegen és puhán burkol körbe édes-krémességével. Örök kedvenc marad mindig!!!!
Ez az első Lolita EDP után nagyon sok flanker készült még, amik közül sikerült is egyet-kettőt beszereznem és elhasználnom, de számomra ez, az eredeti Lolita EDP a favorit az összes közül!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

kissagi19

2018. november 18.

Ánizsos-édesgyökeres-pézsmás nyalánkság. Szépen alakul az illat a nap folyamán, egymásba simulva bontakoznak ki az akkordok. Szigorúan 5 fok alatt ajánlom, 1 fújással diszkrét hatósugarat kapunk. Mint egy finom halványlila kasmirkardigán, úgy burkol be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

szilvy20

2018. november 15.

Tetszik az üvege az összetevői alapján rendeltem belőle mintát első szaglásra ibolya illatot éreztem,kiprobáltam este fürdés után oda ül mellém a párom rámnéz értetlen fejjel és megkérdezte hogy dohányoztam ? (egyikünk sem dohányzik se ő sem én sem) mondom nem,akkor miért van füst szagom kérdezi....én is éreztem magamon töményen a füstöt de úgy voltam vele majd megváltozik az illata ha várok,nem így lett egész éjjel fojtogatott az illata aztán reggel mikor megszagoltam a csuklom akkor már nem éreztem a füstöt csak valami kis édeskés illatot. Rajtam nem működik nincs mit rajta szépíteni,viszont másnak tetszik így nem fogok levonni csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

silver

2018. október 10.

A nyári kánikulában imádtam, és ahogy hűl az idő, ugyanolyan lelkesedéssel fújom magamra ezt az ánizsos-ibolyás csodát :) Tényleg hangulat és kedv kérdése. Valaki azt írta, könnyű beleszeretni, de hamar meg is lehet unni, és ezzel teljesen egyetértek. Majdnem minden nap más parfümöt használok, de ez a top 5-ben benne van.

Az egyetlen problémám vele, hogy a tartóssága szörnyen gyenge. Nem túlzok, 3-4 óra elteltével nyoma sincs - se távolról, se közelről, még csak az utózöngéjét se érezni, olyan, mintha semmit nem fújtam volna magamra. Ennek ellenére adok neki 5 csillagot, mert az illat egyszerűen mesébe illő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Coumarin, Limonene, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 60730

Színezék. Lila színű.