Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikike78, az összetevőket feltöltötte: Rild, Módosítva: 2019. október 21.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1997

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös gourmand

Fejjegyek: ibolya, borostyán, csillagánizs
Szívjegyek: írisz, amarillisz, édesgyökér, nőszirom gyökér, cseresznye
Alapjegyek: tonkabab, vanília, vetiver, fehér pézsma, praliné

Lolita Lempicka Lolita Üvegek - Csere is!
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: kvin
Állapot: 30ml-s üres üvegek, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ár: 1.100,- , Eladó: kmt
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Fizetés átutalással, postán tudom küldeni, két termék esetén posta ktg.vállalom
kuci87

2018. április 6.

Hát! Ez a parfüm nálam marad egy nagy hát, hát..... Nem, sajnos nem szerettük meg egymást. Mintát rendeltem csak belőle, hála a jó égnek. Egy hét használat után mondom ezt, hogy nem sajnos. Tartóssága hagy kivetni valót. Illetve van benne egy olyan illatkomponens, ami miatt nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

csakmoni

2018. március 14.

A mánia elején volt rövid ideig egy üveges maradékom. Tetszett az üveg, a fűszeressége akkor kicsit soknak tűnt. Aztán egy téli napon egy kis irodában volt elintéznivalóm, ahol diszkréten ablakot nyitottak....Túladtam rajta, és azóta nem is éreztem senkin, az üzletekből pedig eltűnt. Kíváncsi vagyok,, most hogy tetszene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 14.

Neszti89

2018. március 2.

Először mintaként rendeltem 4 társával együtt, ő elsőre elnyerte a tetszésemet. Be is szereztem idővel a 100 ml-s verziót. Nagyon tetszik az üvege is, különleges. Nekem nagyon tartós, reggel befújom magam, este is meg-meg érzem. A sálamon, kabátomon is érezni lehet, pedig rég leszárad, mire ezek a ruhák rám kerülnek. Sőt, a szilikon szíjas órámat is időnként gyanakodva szagolom, mitől van ilyen illata? Jelenleg ő a legkedvesebb parfümöm, hétköznapokon is és jeles alkalmakkor is fújom, nem szeretném, ha megromlana, és ha néhány nap szünetet is tartok, mindig hiányzik. Leginkább a mostani csípős hidegben érvényesül, 15 fok fölött engem zavar az első pár órában. Ja, és a párom is odáig van érte ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

cattitude

2018. január 28.

érződik rajtam a krémessége, de az ánizs és a cseresznye _nagyon_ elnyomja, és katyvasz lesz. sajnos utálom az ánizst (az ízét és a szagát is, a kínai ötfűszeres ételeket is csak szájhúzva eszem meg /o\ :D), szóval engem eléggé zavar. egy idő után elkopik ez az ánizsos jegy, de mégis van benne valami, amitől az én bőrömön zavaros lesz :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

LathatatlanOzike

2018. január 15.

Update 3 /2018. január 15./
Újra itt, el sem hiszem. A 2016-os zavarodottságomat még fokoznám annyival, hogy azóta sikeresen eladtam. Mostanság pedig megbántam…gondolom a hideg idő hozta meg a kedvemet hozzá. Pár napja csengetett a futár vele, és most már tudom…sohasem fogom tovább adni. Egy kincs. Boldogság illata van. Lehet, hogy megtaláltam Az illatomat? Nem hinném, ez nem ilyen egyszerű. De egyet tudok. Nagyon is jó, hogy újra velem van. (: Nem kell túlbonyolítani, csak élvezni…

Update 2 /2016. november. 15./
Nem akarom kitörölni az előző véleményem, de szeretnék egy új fejezetet nyitni.
Ahogy írtam már, pár hónappal ezelőtt az EDT-hez volt szerencsém, viszont utána az utamba sodort a sors (köszönöm ;)) egy kisebb mennyiséget az EDP-ből, kicsi minta és üveges változat formájában is. És hamarosan jön a további utánpótlás is. :$
Sokkal, de sokkal jobb, mint az EDT! Nem olyan elsöprő a szerelmünk, mint a Zara Nuit-tal, de nagyon szeretem.
Még várok a használatával, megvárom a decemberi, januári dermesztő hideget, de alváshoz néha már most fel szoktam fújni. (Tudom, ne mondjatok semmit, furcsa vagyok...)
Meleg, puha, bújós, kuckózós illat, pont beleillik a meleg takaró, forró tea képbe is.
Már elképzeltem, ahogy szelem majd vele együtt a frissen lehullott, érintetlen havat, miközben vacogok az elvileg meleg kabát és sál alatt. :D
Imádom a telet, és Ő még egy kis pluszt is tesz hozzá.

Update 1 /2016. május 30./
Az EDT változat van meg nekem, ezt azért tisztázom, mert belekeveredtem. :)
Nem, nem és nem... Nem tetszik, egyszerűen nem tudom megszeretni, rosszul vagyok az illatától. Émelyítő, szúrós, megfájdítja a fejem. :( Nem értem, hogy miért. Pedig úgy örültem, hogy végre lehet egy Lolitám. Eddig tartott az öröm, fel kellett tennem az oldalra, mert látni sem bírom.
Imádom a parfümöket, gyűjtővé válok lassan, nem tudom, erről hogy lehetek ilyen rossz véleménnyel. Sajnálom.
Az almácska miatt 2*.
___
Annyira, de annyira vágytam rá, ezt hajtottam a boltokban. Meg is találtam, de teljesen másra számítottam, nem annyira tetszik. Pedig nagyon szeretném szeretni.
A megjegyzések között benne van, hogy milyet sikerült vennem, remélem, hogy jó parfümhöz írom. (Nem volt rajta semmi fantázianév, szóval biztos ez az.)
Visszatérve az illatra: túl erős, tolakodó, valami tisztítószerre emlékeztet.
Az alma: érdekesen nézhettem ki, ahogy próbáltam lefeszegetni az almáról a tetejét, hogy tudjak fújni belőle. Szerencsére gyorsan rájöttem, hogy hülye vagyok, nem így kellene. Ilyen megoldást még nem láttam, tetszik.
Maga az üveg külseje, formája is kellemes.
Ebben a melegben valóban borzasztó lenne magamon viselni, de próbálgatom addig is megszeretni, amíg el nem jön a tél, mert akkor már használnom kell és kész. Nem azért vettem, hogy ne használjam! :D
Jövök majd vissza, ha lesz változás a kapcsolatunkban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

Update 3 /2018. január 15./

Update 2 /2016. november. 15./
Nem akarom kitörölni az előző véleményem, de szeretnék egy új fejezetet nyitni.
Imádom a telet, és Ő még egy kis pluszt is tesz hozzá.

Update 1 /2016. május 30./
Az EDT változat van meg nekem, ezt azért tisztázom, mert belekeveredtem. :)
Az almácska miatt 2*.
___
Visszatérve az illatra: túl erős, tolakodó, valami tisztítószerre emlékeztet.
Maga az üveg külseje, formája is kellemes.
Jövök majd vissza, ha lesz változás a kapcsolatunkban.

RitaL

2018. január 12.

Csatlakozom a lágy-könnyű-almás vonalhoz. Könnyeden fűszeres alma, szerintem. És nagyon szeretem, bár sajnos rajtam nem túl erős, de, mivel nemigen szeretem a nagyon ütős parfümöket, így hamar a kedvencem lett. Viszonylag tartós. Nekem olyan igazi minden évszakhoz való illat, most épp ősszel használom, de bármikor tudnám. Bár mondjuk én tudok fura dolgokat produkálni, brutál édesmandula illatot kívánni a kánikulában, és hasonlók, szóval talán nem rám kell hallgatni e téren. De egy próbát szerintem mindenkinek megérhet.

Update12.01.2018: nem tudom, miért írtam, hogy tartós, ezt javítanám. Nem, rajtam egyáltalán nem tartós, kb 2 óra múlva már semmit nem érzek belőle. Emiatt szerintem nem fogom újravenni. Pedig nagyon, nagyon jó hangulatú illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

hixux

2017. december 23.

Finom, nőies illat. Nekem egy 100ml-esem van, inkább nem írom le mióta, de nem lett rossz illata, ugyanolyan mint mikor megvettem, csupán a családi otthonban van, így ezt akkor használom, ha otthon vagyok, szép emlékeket idéz fel bennem. Tartósságra 4-5 órát saccolnék, annál biztos nem marad rajtam tovább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Anne74

2017. december 16.

Nagyon finom és kellemes illat. A kisfiam külön megjegyezte, hogy "Anya új parfümöd van? Elsőre jó" :)
Kell az ember lányának ennél nagyobb bók ? :) Tényleg rendkívül kellemes illat.
A tartósságával van egy pici gondom , rajtam nem tartós...
Bízom benne változik...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 16.

Kell az ember lányának ennél nagyobb bók ? :) Tényleg rendkívül kellemes illat.
A tartósságával van egy pici gondom , rajtam nem tartós...
Bízom benne változik...

Encilla

2017. december 8.

Végeredményben gyönyörűséges, melegséget árasztó, mély és nőies illatnak tartom. De a történetünk kissé nehezen indult. :)
Először az üvege fogott meg, de utána olvasva az illatjegyeknek azt gondoltam nem lesz az én világom, mert soha nem bírtam elviselni az édes, cukros, vaníliás illatokat. Végül engedtem a kísértésnek és rendeltem belőle egy kicsi mintát. Első szimatolásra beleszerettem, rajtam valami csodás púderes, füstös cseresznyés jellege van, édes de nem fojtogató. Egész nap szagolgattam a csuklómat utána. Végül racionális lány lévén meggyőztem magam, hogy ez nem nekem való, pláne miután a férjem fintorogva közölte, hogy túl édes... elraktam a szekrény mélyére. Aztán azon kaptam magam, hogy mint valami narkós rájárok időnként, és "sunyiban" bepacsmagolom vele a csuklómat, csak, hogy érezzem. Most pedig ebben a hidegben elkapott a láz, és az imént rendeltem belőle egy 100 ml-eset. :D Hát végül az ész helyett a szív győzött!
Update: Sajnos azt tapasztalom, hogy rajtam EDP létére egyáltalán nem tartós. Ötöt-hatot is fújok magamra, és két óra múlva sehol sincs... az illat maga ettől még mindig gyönyörű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Barbuska90

2017. december 4.

Tavaly karácsonyra kaptam a férjemtől, ő választotta nekem.
Megmondom őszintén, nem ismertem ezt az illatot. Már az első fújasnál szerelem volt, aztán a leszáradás során ez az érzés csak erősödött.
Lágy, finom, nőies és szexi.
Benne van a top 5 kedvenc parfümöm között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Tavaly karácsonyra kaptam a férjemtől, ő választotta nekem.
Lágy, finom, nőies és szexi.
Benne van a top 5 kedvenc parfümöm között.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Coumarin, Limonene, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 60730

Színezék. Lila színű.