Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikike78, az összetevőket feltöltötte: Rild, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1997

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös gourmand

Fejjegyek: ibolya, borostyán, csillagánizs
Szívjegyek: írisz, amarillisz, édesgyökér, nőszirom gyökér, cseresznye
Alapjegyek: tonkabab, vanília, vetiver, fehér pézsma, praliné

Lolita Lempicka Lolita Üvegek - Csere is!
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: kvin
Állapot: 30ml-s üres üvegek, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ár: 1.100,- , Eladó: kmt
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Fizetés átutalással, postán tudom küldeni, két termék esetén posta ktg.vállalom
Barbi91

2017. április 13.

Isteni finom illata van! Tartós! Este is befújom a csuklómat vele, hogy megnyugtasson a mennyei finom illata. 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

vicuskat

2017. április 7.

Annyi jót írtak róla, hogy gondoltam, egy 5 millis minta erejéig beruházok rá, aztán majd kiderül. Az összetevők közül nekem a cseresznye illata az, ami legjobban előjön. Sajnos nem igazán vált be, de azért nem húznám le, mert rajtam nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

morenita

2017. március 18.

Annyira szerettem volna azonosulni az illattal de nem megy. Próbálkoztam télen, és nyáron is de nekem fullasztó. Az üveget imádom,olyan mint egy kis csoda, de nekem az összetevők között valami nagyon csavarja az orromat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Gina19

2017. március 3.

Fúúú, mennyit hajkurásztam ezt a parfümöt, tejóég... Régebben szagoltam egy DM-ben, és úgy emlékeztem, hogy nagyon király, de most hetekig egyik drogériában sem találtam, úgyhogy végül Notinóról rendeltem mintát.Teljesen más, mint amire emlékeztem, és áldom az eszem, hogy nem rendeltem meg nagyban. Meleg, téli, vaníliás illatra emlékeztem, de nem, rajtam teljesen olyan, mint az Escada Magnetism, ami egy régi emlék miatt nálam abszolút nemkívánatos illat. Furcsa, mert ha jól látom még csak közös összetevője sincs a két parfümnek... xD Szóval nekem nagyon nem, de amúgy jó kis tavaszi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

zsazsi1

2017. február 2.

Örökös kedvenc, kiemelt alkalmak kísérője.
Régóta megvan egy féltve beosztott üvegem - pedig nem egy nehezen beszerezhető illat és az ára is elérhető - valami miatt nekem ez a parfüm a nagy alkalmakat, a mindent-beleadunk megjelenést jelképezi.
Nem tudnám csak új elfújkálni, ahhoz túlságosan becses. Az én Lolitám (emlékszik valaki, mekkora sláger volt tizenéve a Moi Lolita...?)
Valószínűleg nagyon beletalált a lelkembe :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 2.

Örökös kedvenc, kiemelt alkalmak kísérője.
Valószínűleg nagyon beletalált a lelkembe :-)

Chata83

2017. január 25.

Imádom! Tartós, átváltozóművész. Nagyon kevés parfüm esetén tapasztaltam, hogy érzem magamon hogyan változik az illat. Magabiztosnak érzem magam tőle. Beszerzek egy nagy kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

Misty

2017. január 6.

Finom, bohókás, fiatalos illat, ám engem zavar benne valami összetevő, sajnos nem tudtam még rájönni, hogy mi lehet az. Rajtam tartósnak bizonyult, de néha azt kívánom, hogy ez bár ne így lenne, legalábbis a zavaró alkotórészt ne érezném belőle. Viselni csak télen, hideg időben tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

malvada

2016. december 12.

Számomra megunhatatlan illat. 14 éve van meg. Mióta gyerekeim vannak, nagyon sok illat, amit azelőtt szerettem, irritál. Kb. 5-6 parfüm csak áll a szekrényben. Tegnap színházba készülődve végigszaglásztam őket, és egyértelműen erre esett a választásom. És nem bántam meg. Még ma is éreztem a kabátomon, tehát elég intenzív, de teljesen pozitív érzéseket hagy maga után. 4 éves lányomnak is tetszett: "milyen finom illatod van anya". Kiállta az idő próbáját. És akkor még a csodálatos üvegről nem is beszéltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

Szilviaa

2016. szeptember 16.

Szépen kezdődik..de a letisztulás után a cukorka, vagy vattacukor illat, ami előbújik, engem teljesen lelombozott. Valamiért vártam volna egy picike csavart tőle. De semmi.

Update: Tegnap keresgéltem a szekrenyemben es megtaláltam őt. Gondoltam miért ne. És igazán tetszett egész nap. Nagyon tartós és nyomat sem éreztem a vattacukornak. Ma ez lesz rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

KittiASzuperpocok

2016. szeptember 9.

Kis mintat kaptam belole es azonnal elkezdtem tesztelni mert mar nagyon regota szemeztem vele.
Ahogy kifujom eros fuszeresseg vag orrba.
Aztan nagyon hamar elkezd csendesedni ami azert meglepo szamomra mert egy ennyire eros inditas utan nem ezt varnam. 5perc alatt csendesedik annyit,mint ha mar egy oraja fujtam volna. Ezzel osszefuggesben megemlitenem hogy nem vagodtam hanyatt a tartossagtol sem.
Es amikor csendesedik a praline es a tonkabab dominal a vanilliat csak enyhen erzem. Az edesgyokert az elejetol erzem ami nekem pozitivum mert szeretem. De a viragos jegyeket nagyon elnyomja a pezsma.
Az uvege az ami mindig is nagyon tetszett. De sajnos a beltartalma nem hagyja hogy beszerezzem. Nekem nem klappol de siman elhiszem hogy masnak fonyeremeny de nekem nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Ahogy kifujom eros fuszeresseg vag orrba.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Coumarin, Limonene, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 60730

Színezék. Lila színű.