Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikike78, az összetevőket feltöltötte: Rild, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1997

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös gourmand

Fejjegyek: ibolya, borostyán, csillagánizs
Szívjegyek: írisz, amarillisz, édesgyökér, nőszirom gyökér, cseresznye
Alapjegyek: tonkabab, vanília, vetiver, fehér pézsma, praliné

Lolita Lempicka Lolita Üvegek - Csere is!
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: kvin
Állapot: 30ml-s üres üvegek, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ár: 1.100,- , Eladó: kmt
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Fizetés átutalással, postán tudom küldeni, két termék esetén posta ktg.vállalom
KittiASzuperpocok

2016. szeptember 9.

Kis mintat kaptam belole es azonnal elkezdtem tesztelni mert mar nagyon regota szemeztem vele.
Ahogy kifujom eros fuszeresseg vag orrba.
Aztan nagyon hamar elkezd csendesedni ami azert meglepo szamomra mert egy ennyire eros inditas utan nem ezt varnam. 5perc alatt csendesedik annyit,mint ha mar egy oraja fujtam volna. Ezzel osszefuggesben megemlitenem hogy nem vagodtam hanyatt a tartossagtol sem.
Es amikor csendesedik a praline es a tonkabab dominal a vanilliat csak enyhen erzem. Az edesgyokert az elejetol erzem ami nekem pozitivum mert szeretem. De a viragos jegyeket nagyon elnyomja a pezsma.
Az uvege az ami mindig is nagyon tetszett. De sajnos a beltartalma nem hagyja hogy beszerezzem. Nekem nem klappol de siman elhiszem hogy masnak fonyeremeny de nekem nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Ahogy kifujom eros fuszeresseg vag orrba.

Via84

2016. augusztus 31.

Mintám van belőle, én a csillagánizst érzem a legjobban, ami nem rossz, de nem is a legjobb!Lehetne tartósabb is,.Nem lesz a kedvencem, de egynek nem rossz,az üvege szép! :)
UPDATE! No lám no lám a kis hamis...Tudja hogy kell az ujja köré csavarni valakit! Most például engem... Ugyebár 5ml- es kifújosom volt belőle ami már egy jó ideje elfogyott.Amikor is elkezdett HIÁNYOZNI! Főleg mikor nemrég hűvösebb idők voltak, én pedig a szokásos, nyitott konyha ablaknál könyv olvasós estémet tartottam! Hiányzott rólam! Így kénytelen voltam beszerezni egy 50ml-es kiszerelést! Azóta ő is velem csücsül ki az ablakba sztorit csipegetni! Nem volt más választásom! Anizs ide vagy oda,itt a helye és kész!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

chiba

2016. augusztus 30.

Az egyik legjobb téli illat amit ismerek!
Időről időre mindig visszatérek hozzá:-).Ánizsos, mézeskalácsos illat, ami egy mesebeli világba repít:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Az egyik legjobb téli illat amit ismerek!

jomosono

2016. augusztus 29.

Imádom!!!Az első perctől fogva szerelem volt ,kislányos,bájos,de buja dögös is egyben.Extra tartós finomság megfizethető áron.
Újra vevős volt,és lesz is!! 5 CSILLAG!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Újra vevős volt,és lesz is!! 5 CSILLAG!!

CamomilleRose

2016. augusztus 29.

Számomra ez egy kifinomult, púderes illat, ami habár nap végén is érződik, mégsem tolakodó. Két "én" parfümöm van, ez az egyik. Amíg lehet kapni, addig mindig birtokolni fogom. Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Lencseee

2016. augusztus 18.

azt hittem, hogy megtaláltam a tökéletest, ami egyszerre szappan és valami kellemes édes illat ( tonkabab? vagy a csillagánizs miatt?) keveréke. amikor meghozta a posta, már onnan is áramlott felém a finomság illat (itt vettem). mivel ilyen intenzíven kezd, nagy reményeket fűztem hozzá, de valamilyen furcsa okból, rajtam az erős kezdés után fél órával már el is illan:-/ pedig annyira jó lett volna...mit is adhatnék ezek után? tartóssága nincs, illata nagyon finom...lehet, hogy az én bőrömmel van a gond:-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

mokkalany

2016. augusztus 11.

Bizonyos időközönként, főleg hűvös időben megvadulok érte. Rá kellett jönnöm, hogy legalább 8 éve az illatgyűjteményem darabja, és az egyik fő kedvenc. Pedig nem volt drámamentes a kapcsolatunk: már háromszor ajándékoztam el, de mindig újraveszem, sőt volt olyan, hogy vissza is kértem (cseréltem). Varázslatos életet él rajtam. Mindig más arcát mutatja. Bohém, dekadens, mégis könnyen szerethető illat - nem a rózsaszín csillámos tündérvilág, hanem az igazi, eredeti, szeszélyes és kicsit sötét, folklórbeli tündérek illata. Külön tetszik benne, hogy nem steril tisztaságillat, hanem nagyon is eleven, életszagú és természetközeli. Nyáron nem ajánlott, mert azok a zöld jegyek (borostyán, vetiver stb.), enyhén mentolos jegyek (édesgyökér és ánizs), valamint füstös jegyek (dohányvirág), amelyek megakadályozzák, hogy geil édességillat legyen, párás forróságban fanyarrá és disszonánssá teszik. Hidegebb időben viszont puha és gömbölyű, nem sziruposan édes, mégis mandulás, vaníliás és pralinés. Időközben megtaláltam a frissebb, könnyedebb, nyári verzióját is, ha valakit érdekel: Bvlgari Blv II. Így kerek a világ. :-)

Friss: A leszáradása rajtam egészen teás lesz, ami csak fokozza a rajongásomat. Konkrétan a fújástól számított cirka 8-10 óra elteltével a vörös teás Bvlgari-t idézi (Au Thé Rouge), amit szintén imádok. Időnként félre kell tenni, hogy újra beleszeressünk, de mostanában egyre gyakrabban fújom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

krzsoka

Korcsoport: >54
2016. augusztus 5.

Számomra ez a parfüm a melegséget jelenti a hideg téli napokon. Fűszeres, különleges illat, ami folyamatosan változik rajtam, míg a végén már csak valami egészen finom mandulás illat marad a bőrőmön.
Ruhán, bőrön és hajon is tartós, én meg vagyok elégedve vele.
A fújókája nem túl kényelmes, de lehet, hogy csak én vagyok ügyetlen. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Ruhán, bőrön és hajon is tartós, én meg vagyok elégedve vele.
A fújókája nem túl kényelmes, de lehet, hogy csak én vagyok ügyetlen. :)))

fcsenge

2016. július 23.

Fújósban kaptam, de mikor először magamra fújtam, veszettül hőköltem hátra. Nem számítottam erre a nagyon erős, jellegzetes, édes-fűszeres illatködre. Azonnal fel is raktam eladásra: kedves Lolita, te nem leszel a barátnőm, adieu! Mások vagyunk. Nem illünk össze.
Majd, a nap végén találkoztam kedvesemmel, aki megjegyezte, hogy milyen finom, elegáns, határozott nőies illatom van. Úgy megörültem annak, hogy a párom értékelt rajtam egy parfümöt, hogy adtam Lolitának még egy esélyt. És igen, az édesgyökeres csillagánizsos csodával kezdtem megbarátkozni. Kiléptem az utcára, és elkezdtem viselni, ahogy azt egy bájos, de határozott nő is tenné. Megfogtuk egymás kezét. Nyáron ugyan van némi disszonancia, de megígértük egymásnak, hogy télen nem fogjuk elhagyni egymást.

U.i.: Egyik nap egy már hete kimosott ruhámat felvéve egy nagyon ismerős illat csapott meg. Lolita, te vagy az? Hogy a francba??? Tehát igen, nagyon tartós. Még néha egy-egy mosást is túlél. + Az íze az ROSSZ, ne kóstoljátok meg. Tényleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 23.

SSSAAA

2016. július 21.

Az itt olvasott vélemények és persze a gyönyörű üveg láttán rendeltem belőle kisebb kiszerelést, de magamra fújva egyáltalán nem tetszik, viszont a jolie változat igen. Picit csalódott vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Coumarin, Limonene, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 60730

Színezék. Lila színű.