Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikike78, az összetevőket feltöltötte: Rild, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1997

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös gourmand

Fejjegyek: ibolya, borostyán, csillagánizs
Szívjegyek: írisz, amarillisz, édesgyökér, nőszirom gyökér, cseresznye
Alapjegyek: tonkabab, vanília, vetiver, fehér pézsma, praliné

Lolita Lempicka Lolita Üvegek - Csere is!
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: kvin
Állapot: 30ml-s üres üvegek, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ár: 1.100,- , Eladó: kmt
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Fizetés átutalással, postán tudom küldeni, két termék esetén posta ktg.vállalom
mahagony

2016. június 13.

Csak mintát használtam, de a csillagánizs miatt nem jött be magamon. Kicsit szúrós illat, és ez a szúrósság a nap folyamán újra és újra előbukkant amikor viseltem. A mások által említett púderességet egyáltalán nem lelem. Úgyhogy egyelőre most mellőzöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Katica13-D

2016. június 5.

A sógornőm használta egy időben ezt a parfümöt, és rajta éreztem életemben először. Nem is tudom, eddig valahogy kimaradtak az életemből a Lolita Lempicka illatok. Először csak a fújókát szimatoltam, illetve a sógornőmön baromira tetszett ez a parfüm. Hosszú napokig képtelen voltam kiverni a fejemből, így megrendeltem egy ötven milis edp-t anélkül, hogy a saját bőrömön kipróbáltam volna... Én botor. :) Amíg vártam, hogy a parfüm megérkezzen, megkértem a sógornőmet, hogy a saját maradék néhány cseppjéből ugyan áldozzon már rám egy szaglásnyit. Amint magamra fújtam... csalódás. Édeskömény, csillagánizs... jaaj, nem jóóó!!! Hol marad a púderesség, hol marad az édesség, hol a mézeskalács??? Ezeknek az én bőrömön nyoma sem volt. Csak szúrósság és fűszerek. S persze Murphy törvénye szerint baromi tartós.
Szóval a korábban megrendelt 50 milis parfümke a szekrényemben kibontatlan állapotban várja szerető gazdiját. Feltettem az eladók közé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

Villango

2016. május 28.

Nekem kicsit too much ....de értem a rajongást. :)
Én összeöntöttem a 20 ml-nyi adagomat 10 ml Tresor Modnight Rose-sal és kb 60 ml Yves Rocher ROSE testpermettel. A végeredmény: NAGYON JÓÓÓÓ. :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

Nekem kicsit too much ....de értem a rajongást. :)

dandy

2016. május 25.

A Lolita parfümöket mindig kerültem, mert ugyan gyönyörű az üvege, de az ánizs és az édesgyökér visszatartott, ez valami gyerekkori becsípődés, de mindig is utáltam az olyan dolgokat, édességeket amikben ez volt. Ismerkedésünket a Lolita Lempicka L' Eau En Blanc-al kezdtem, ami rossz választás volt, így kb 1 napig birtokoltam és le is mondtam arról, hogy a többit megismerjem, míg egy csere kapcsán hozzám került ajándékként ebből egy 1 ml-s minta. Nem is akartam kipróbálni, de aztán mégis kíváncsi lettem...és megtörtént a csoda, mert az én bőrömön egyáltalán nem érződik semmiféle ánizs és édesgyökér, csak egy isteni finom, édeskés, púderes illat, olyan luxus szappan illat. :) Most beszereztem egy 30 ml-s üvegcsét és imádom, még ebben a huszonpár fokban is jól működik rajtam. Azt hiszem állandó lakója lesz a parfümös szekrénykémnek. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

Szantobeata

2016. május 5.

Annyi jót hallottam róla...rendeltem parfümmintát belőle.
Elsőre nagyon szokatlan volt, a csillagánizst éreztem leginkább. Félre is tettem.
Aztán anyukám megjegyezte milyen jó illatom van, így újra tettem egy próbát...aztán addig-addig, hogy beleszerettem...
Egy edzőtársam ma megjegyezte, hogy milyen "tisztaság illatom" van...hát nálam ilyen a lecsengése, aminek külön örülök.
Közben vettem egy 50 ml-et, nem az utolsót! 😊
Maximális pontszám, kiemelve nagyon korrekt árát is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Annyi jót hallottam róla...rendeltem parfümmintát belőle.
Közben vettem egy 50 ml-et, nem az utolsót! 😊
Maximális pontszám, kiemelve nagyon korrekt árát is!

Juuice

2016. április 30.

Na ez az a parfüm, amihez 2003 óta ragaszkodom. Szoktak lenni mellé kiegészítő parfümök, amiket kipróbálok és elfújkálok, főleg tavasszal-nyáron, amikor ez már erős, de ez az egyetlen, amit mindig de mindig újraveszek. Annyira szeretem, olyan különleges, extravagáns parfüm. Sokszor volt, hogy idegenek megkérdezték mi ez, vagy csak beálltam a sorba valaki mögé a boltban és kérdezte a mellette állótól, hogy mi ez a jó illat és tekintgetett körbe :) Remélem, még jó sokáig fogják gyártani, első látásra (szaglásra) szerelem volt a miénk, még a Díva centernek hívták a Mariounnadot, ahol kipróbáltam. Otthon elújságoltam anyumnak, hogy micsoda kincsre leltem, és két hét múlva ott volt az első üveg a karácsonyfa alatt :) Már csak azért is tuti a sors keze a mi egymásra találásunk, mert anyum sosem volt jó ezekben, csodálkoztam is, hogy megjegyezte a márkát, de szerintem karácsonyi ajándéknak így nem örültem előtte soha :)) csillagos ötös. Az üvegről nem is beszélve, az is egy külön mestermű!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Emily87

2016. április 5.

Guerlain L'Instant Edt-je után ez az a parfüm, ami nálam soha nem fogyhat ki, már harmadszorra vettem újra 100 ml-es kiszerelésben :) Igazi nimfának érzem magam tőle egy elvarázsolt erdőben. Megunhatatlan, és bár nem egy extravagáns, rafinériával teli parfüm, mégis sokan oda vannak érte, és sok sok bókot kapok mindig, amikor ezt viselem. És nem utolsó sorban nagyon tartós!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 5.

Wikike79

2016. március 18.

Csoda illat, csoda üveg.........mindig el tudom viselni magamon......... egy az egyben Guerlain La Petite Robe Noire........

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.

Zorica

Korcsoport: >54
2016. március 12.

Nemrég rendeltem belőle egy 5 ml-es mintát, pár napja használom, nagyon tetszik. Könnyebb illat mint az "L" , de édes és finom.
Szerintem lesz majd egy nagyobb kiszerelésem is. Mindenképpen megelőlegezem neki az 5 csillagot, biztosan hosszú szerelem lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. március 12.

kessi91

2016. március 6.

Update 2:

Nem tudom mi történt, elmúlt a szerelem. Teljesen. Most nekem is csak egy öblítő illat. Nem szívesen fújom magamra. Majd nagy ritkán kutyasétáltatáshoz elfújkálom az 5 ml-t, de nem veszem újra...

Update:

Basszus!:D ma felfújtam a Robe Noire-t magamra, és tényleg hasonlít!! Múltkor fel sem tűnt...
De ami a legdurvább: kipróbáltam az Ajax felmosót, a lilát (lavender&magnolia) es echte Lolita illata van, úgyhogy már csak ezzel mosok fel a lakásban es baromi boldoggá tesz! Szagoljátok meg Ti is DM-ben vagy valahol es nyilatkozzatok, hogy csak én érzem-e így!:D

Húha! Nagyon nagy szkepticizmussal rendeltem belőle 1 ml mintát, mert hát tapasztalataim szerint nekem az ilyen olcsóbb árkategóriás parfümök közül csak nagyon kevés tetszik. De ő egyszerűen csodálatos! Édes, de nem undorítóan nyálas módon, és ahhoz képest, hogy milyen népszerű illat, szerintem még senkin nem éreztem - leginkább azért, mert mindenkin kicsit másmilyen, nem úgy, mint a La Vie Est Belle, amit méterekről felismersz bárkin. Számomra ez annyira kedves illat, tényleg jobb kedved lesz, amikor viseled:)
Nekem nem hasonlít a La Petit Robe Noir-re, bár én abból az EDP-t ismerem (és szeretem), lehet az EDT-hez több köze van:)
Lényeg a lényeg: ha normális, megfizethető, finom és tartós illatot keresel, őt mindenképpen csekkold le!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Update 2:

Update:

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Coumarin, Limonene, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 60730

Színezék. Lila színű.