Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikike78, az összetevőket feltöltötte: Rild, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1997

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös gourmand

Fejjegyek: ibolya, borostyán, csillagánizs
Szívjegyek: írisz, amarillisz, édesgyökér, nőszirom gyökér, cseresznye
Alapjegyek: tonkabab, vanília, vetiver, fehér pézsma, praliné

Lolita Lempicka Lolita Üvegek - Csere is!
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: kvin
Állapot: 30ml-s üres üvegek, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ár: 1.100,- , Eladó: kmt
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Fizetés átutalással, postán tudom küldeni, két termék esetén posta ktg.vállalom
kessi91

2016. március 6.

Update 2:

Nem tudom mi történt, elmúlt a szerelem. Teljesen. Most nekem is csak egy öblítő illat. Nem szívesen fújom magamra. Majd nagy ritkán kutyasétáltatáshoz elfújkálom az 5 ml-t, de nem veszem újra...

Update:

Basszus!:D ma felfújtam a Robe Noire-t magamra, és tényleg hasonlít!! Múltkor fel sem tűnt...
De ami a legdurvább: kipróbáltam az Ajax felmosót, a lilát (lavender&magnolia) es echte Lolita illata van, úgyhogy már csak ezzel mosok fel a lakásban es baromi boldoggá tesz! Szagoljátok meg Ti is DM-ben vagy valahol es nyilatkozzatok, hogy csak én érzem-e így!:D

Húha! Nagyon nagy szkepticizmussal rendeltem belőle 1 ml mintát, mert hát tapasztalataim szerint nekem az ilyen olcsóbb árkategóriás parfümök közül csak nagyon kevés tetszik. De ő egyszerűen csodálatos! Édes, de nem undorítóan nyálas módon, és ahhoz képest, hogy milyen népszerű illat, szerintem még senkin nem éreztem - leginkább azért, mert mindenkin kicsit másmilyen, nem úgy, mint a La Vie Est Belle, amit méterekről felismersz bárkin. Számomra ez annyira kedves illat, tényleg jobb kedved lesz, amikor viseled:)
Nekem nem hasonlít a La Petit Robe Noir-re, bár én abból az EDP-t ismerem (és szeretem), lehet az EDT-hez több köze van:)
Lényeg a lényeg: ha normális, megfizethető, finom és tartós illatot keresel, őt mindenképpen csekkold le!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Update 2:

Update:

tothdalmika

2016. február 29.

Egy téli varázslatos mesevilág jut eszembe erről az illatról. A meleg szobából jó nagy paplanba bugyolálva, forró karamellás tejet iszogatva nézem ahogy kint csillog a fény a havon. Régebben egy kis fa házikóban szálltunk meg minden karácsonyi síelés alkalmával, amit mindig hatalmas hó vett körül, egy kis erdőszéli mesebeli kuckó volt, azt az érzést hozza vissza nekem ez az illat. Mindig megdicsérik rajtam szintén, ha őt viselem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 29.

Vanília

2016. február 17.

Meglepett ez az illat, mert régen, amikor beleszimatoltam a jó vélemények miatti kíváncsiságból, hátrahőköltem, hogy úristen, ez hogy tetszhet bárkinek, de most, hogy kipróbáltam a bőrömön, nagyon kellemes, intenzív hintőporos illattá vált rajtam. Mást nem is érzek, csak a hintőport. Tényleg finom és ár-érték arányban nagyon jó kis parfüm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 17.

abodri

2016. február 11.

Hihetetlen, mennyire hasonlít a Guerlain La Petite Robe Noire edp-re.
Néhányan írták előttem, hogy "légfrissítő", "öblítő tisztaságillat".
Szerintem egyáltalán nem! Ellenkezőleg: füstös, mély, dögös cseresznyés imádnivaló finomság szuper jó tartóssággal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 11.

Hihetetlen, mennyire hasonlít a Guerlain La Petite Robe Noire edp-re.
Néhányan írták előttem, hogy "légfrissítő", "öblítő tisztaságillat".

0808

2016. február 9.

Isteni finom! Olyan jó benne lenni! Ma épp vele melengetem magam és folyton szimatolom a csuklóm..mennyei. Imádom!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 9.

mplaura89

2016. február 7.

Biztos én leszek az ünneprontó, de nekem ez nagyon NEM...annyira fullasztós, annyira sok benne az édesgyökér, olyan, mint egy rossz levendulás légfrissítő, sőt jobbat mondok, mint egy molyírtó...pedig levendula nincs az összetevői közt, de rajtam mégis arra hajaz..furcsa, lehet az én bőrömmel nem kompatibilis, de én utálom, a világból ki lehetne vele kergetni. Amúgy minden elismerésem Lolitáéké, mert igazán kreatív és formabontó kis gourmand illatok alkotnak, csak nekem ez a vonal valahogy nem jön be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

h.ancsi89

2016. február 2.

Egyik munkatársnőm használja, nagyon kellemes öblítős tisztaságillata van, először nem is gondoltam, hogy ez egy parfüm. Aztán annyira megtetszett, hogy megrendeltem magamnak is, de kár volt, így túl is adtam rajta még akkor. Rajtam valami borzasztó likőrös katyvasz lett, rendesen zavart az illata, mint mikor régóta áll otthon egy parfüm és megbuggyan. Ezért lesz az alacsony értékelés,de másokon szépen muzsikál, azt díjazom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

kicsiliba

2016. január 31.

Nagyon finom cseresznyès-krèmes-hintőporos illat.Nekem.Nem èrzem vègzet asszonyának tőle magam,ez egy egyszerű hètköznapi parfüm extra tartóssággal!Az üvege pedig valami meseszèp!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Csillagpor123

2016. január 15.

Egyenlőre öregasszony a köbön ez az illat :D Szerencsére csak 10 ml -es kiszerelést vettem itt egy nagyon kedves lánytól.

Update: Közben eltelt pár nap, fújogattam és egészen más illat jegyeket véltem benne felfedezni. Mostmár nagyon megkedveltem. Számomra olyan érzés viselni, mintha a hideg időben egy jó meleg köppenyt vennék magamra ami megvéd minden rossztól. Rajtam nem annyira édes ez az illat. Kicsit gyógyszertár és égett karamell illata van, nagyon érdekes. Gondolkozom rajta, hogy megveszem a nagy kiszerelést jövő télre. Sose lehet tudni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

radinm

2016. január 9.

Egyáltalán nem ismertem Őt, pedig nagyon régóta kíváncsi voltam rá. Teljesen váratlanul ért amikor a Mikulás csomagocskámból Ő bukkant elő 😊. Gyönyörű, csodaszép az üvege, tényleg mesebeli. Az illat Guerlain La Petit Robe Noir leheletnyi eltéréssel, tartóssága, hatósugara tökéletes, őszintén szeretem Őt. Köszönöm drága Mikulás ❤ !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Coumarin, Limonene, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 60730

Színezék. Lila színű.