Lora

Ár:   350 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2012. december 19.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Suwun

2015. március 27.

A keféjét egyszerűen nem tudom megszokni, szerintem borzalmas, kezelhetetlen. Folyamatosan olyan pókszempillákat csinál, mintha tizennégy évesen először nyúltam volna szempillaspirálhoz. Nagyon olcsó volt, s mivel kellett - az avonosom zavatossága lejárt, és épp nem volt nálam túl sok pénz - , megvettem, de megbántam. Többet nem spórolok ezen...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

besztike

2014. szeptember 24.

A keféjén kívül tényleg nincs semmi jó benne... Alapozón és szempillaspirálon nem szabad spórolni... Persze nem úgy értem, hogy 5000-10000 ft-os árkategóriába kell feltétlen keresgélni... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Bagett

2014. május 5.

A keféje az egyedüli jó benne. A festék tényleg nagyon híg, nyúlik mindenfele, a szempilláimat összetapasztotta, pislogtam egyet már az arcomon volt az egész! A keféjét kimostam, egy másik festékkel használom most.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 5.

berenicée

2014. február 16.

Pont olyan, amennyibe kerül. Nemhogy 1-2 percig, nekem vagy 5 percig a száradás legkisebb jelét se mutatta. De elrakom, legalább sose szárad be, valamire még biztos jó lesz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

wiwokah2011

2014. február 12.

Imádom nekem nincs vele semmi bajom sem :) 300 forintért megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 12.

Imádom nekem nincs vele semmi bajom sem :) 300 forintért megéri.

bogcsilike

2013. december 30.

Nekem tetszik! Egész j, bár nincs olyan jó, mint a Rimmel szempillaspirálom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Nekem tetszik! Egész j, bár nincs olyan jó, mint a Rimmel szempillaspirálom!

Mozart

2013. november 8.

Ekkor tanultam meg, hogy sose spóroljak a szempillaspirálon. Nagyon híg és sok festéket vesz fel a kefe, egyszerűen undorító maga a festék, egyébként 1-2 alkalomra megteszi de én aztán kidobtam. Fúj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 8.

lollippi

2013. október 4.

Akinek olcsón gyorsan szüksége van szempillaspirálra, annak tökéletes. Én is azért vettem meg, mert elfogyott a jó kis Avonos, de szempillaspirál nélkül nem szívesen megyek ki az utcára - mindenkinek meg lehetnek a dilijei -, és a GoodsMarketben lehetett kapni párszáz forintért. Összehasonlítottam a keféjét egy másik Lorassal, ami mellette volt, ez jobban tetszett, abban nem csalódtam, ezt más is kiemelte. A keféje szerintem nagyon jó, valóban sok festéket vesz fel, és amíg meg nem szárad, ragad. Én is egy bő percig szoktam a tubus tetején lehúzogatni a felesleges festéket, amikor már rákenem a szememre, de csak a felső pillákra, mert két pislogás, és az alsóra is átragad, nagyon intenzív színű. Óvatosan kell vele bánni a jó eredményért, nem úgy, mint drágább kategóriájúaknál, de pénzkidobásnak nem nevezném, mert háromszáz forintért nem is várok többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 4.

zsanmisel

2013. július 25.

A kefe az nagyon jó,de ezzel el is mondtam a pozitív tulajdonságait.A festék szörnyen híg,sokat vesz fel a kefe.Nagyon szar.Ki is dobtam a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

eszty.3

2013. július 9.

Nagyon jó szilikonos keféje van, megéri az árát. Nem lesz tőle műszempilla hatású a pillám, és ezt hiányoltam belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.