Lora

Ár:   199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2011. október 13.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

parisforever96

2016. február 24.

Nekem egy narancsos piros arnyalat van meg belole es imadom!!!! Nagyon jol pigmental egyszeruen felviheto! Es az ara remek szinte ingyen van ! Igaz nekem egy masik kinezetu van meg amelyiken a muanyag resze nem fekete hanem feher de szerintem maga a termek ettol meg ugyan az csak a dizajnt valtoztattak meg. Az euros boltban szereztem be en nagyon szeretem a ruzsokat es a szajfenyeket.eredetileg csak egy csatot akartam venni de amikor meglattam hogy ilyen olcso rogton meg kellett vennem. Ranezesre tudtam hogy jol fog pigmentalni. 100% hogy tobb szinben is fogok belole vasarolni remelem nem fognak csalodast okozni. Ezek utan biztos hogy nem fogok 2000 meg 3000 forintos ruzsokat vasarolni amik fele ennyit se tudnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

dori96

2016. január 27.

egy rózsaszínes árnyalatot próbáltam ki. eléggé darabosan lehetett felvinni és picit szárított is.annyira nagy pénzkidobás nem volt,hiszen 200ft, de kár volt megvenni, az biztos. de sajnos azt kell mondjam,hogy hasonlót tapasztaltam 1-2 ezres drogrériás rúzsoknál is, úgyhogy ahhoz képest ez nem rossz.
ha valaki kísérletezni szeretne,hogy jól áll -e neki egy adott szín, akkor ez tökéletes rá, nem nagy anyagi veszteség,hogyha csak egyszer használja is az ember.
3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 27.

3 csillag.

grizus

2015. november 23.

Nem vagyok egy rúzsos típus, de egy aluljárós üzletben megnéztem a rúzsokat és úgy gondoltam, a hülyének is megéri ennyiért. Megtetszett egy szín és megvettem. Itthon aztán felkentem és már mostam is le. Az illata és az állaga is olyan, mint a zsírkrétának, valami iszonyú. Nem vagyok képes ilyen szemetet magamra kenni, úgyhogy majd inkább rajzolok vele valamit. Ezt a kidobott 200 forintot is bánom, mert arra bizonyíték, hogy hajlamom van összevásárolni különféle olcsó szemeteket, sok kicsi pedig sokra megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 23.

p1nkp4nth3r

2015. augusztus 26.

Olcsó, sok színben elérhető rúzs. Jól pigmentált, bár elég kemény, "betörésre" szoruló rúzs, de ecsettel nagyon szépen lehet vele dolgozni, és egész tartós az eredmény. A széles színválasztékkal és erős pigmentáltságával engem megfogott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

sznoemi

2015. augusztus 23.

Ár-érték arányban verhetetlen,ráadásul rendkívül sok színben elérhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Ár-érték arányban verhetetlen,ráadásul rendkívül sok színben elérhető.

Mimiti

2015. augusztus 19.

Az ár-érték arány miatt kapja az 5 csillagot. Messze veri az 1400 (jó, lehet, hogy 1200) Ft-os Catrice rúzsomat. Keményebb állagúak, de nagyon szépen el lehet dolgozni, nagyon jól pigmentáltak, sokféle szín elérhető, egyedül a csomagolása hagy némi kívánnivalót maga után, de ezért az árért bőven megbocsátható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Matilda

2015. augusztus 4.

A csomagolása nagyon igénytelen, bár ha az árát nézi az ember, akkor teljesen érthető és elfogadható. A beltartalma viszont bejön nekem, szeretem a kemény rúzsokat, rajtam sokkal tartósabbak. 4 szín is van ettől a márkától, elégedett vagyok mindegyikkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

rosa.love

2015. július 21.

Ez tipikusan az a termék, amit csak viccből vettem meg 150 ft-ért. Rúzsozási szokásaimról annyit, hogy abból áll, hogy általában karácsonykor kifestem pirosra a számat, a tavasz közeledtével pink, nyár elején nude, ősszel pedig bordó rúzst veszek és festem ki magam szigorúan EGYSZER, aztán megállapítom, hogy ez az egész mizéria nem nekem való, mert már a tudattól is irtózom, hogy festék van a számon. Szóval mit tesz isten, július vége van, és ellenállhatatlan vágyat éreztem az idei őszi bordó rúzsom beszerzésére. Rimmel párti vagyok, de megromlott/kidobott rúzsaim számára való tekintettel úgy gondoltam, hogy azt az egyszeri bordó-pigment igényemet talán ez a lora rúzs is kielégíti. Először azt hittem, hülye vagyok, mert tetszik, de látom mások is jó véleménnyel vannak róla. Abszolút használható, ha szeretnék rúzsozni, még használnám is. Így is tuti h magamra fogom kenni borús hangulatú őszi napokon ezt a jó kis sötét bordó színt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 21.

Charlena08

2015. július 2.

Tegnap vettem, hirtelen ötlettől felbuzdulva. Egy sötét rózsaszínes natur színre esett a választásom, (007). Féltem, hogy kicsit túl sötét lesz és "túl sok", de szerencsére pont egyezik a szám színével. Illata elég erős, nem kedvencem, de kibírható. Állagától tartottam, hogy nem lesz elég kenhető, de abszolút pozitív meglepetés ért: könnyen kenhető, kifejezetten selymes érzés, jó viselni. Ebből adódik, hogy kicsit könnyen csúszkál majd szerintem. Viszont nagyon szép, enyhe szaténos fénye van (ami valszeg eltűnik, ha púderrel fixálom :( ), nagyon természetes viselet. 4*-ot ennyi pénzért megérdemel.
Jövök update-elni, ha kitapasztaltam, mennyire tartós hosszú távon.

Up: tényleg kellemes csalódás, nem hittem volna! Leges-legjobban az állaga tetszik! Mert hiába gyönyörű egy szín, ha képtelen vagy viselni, annyira szárít, v épp elmászik, stb. Nem mondom, h betonként marad a számon, de ha vigyázok rá, elég sokáig tart, ahhoz képest, h ennyire krémes, és ízétől eltekintve nagyon jó érzés viselni. A szín valami gyönyörű. Egy idő után már nem látszik a szaténfénye, bemattul, DE azért még látszik, és egész sokáig kitart, árához képest. Nem azért kap 5-öst, mert csodaszer, hanem mert 200 ft-ért simán felveszi a versenyt a drogériás ezer-kétezer ft-os rúzsokkal. :P Talán másik színt is beszerzek majd, az hogy teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 2.

Jövök update-elni, ha kitapasztaltam, mennyire tartós hosszú távon.

bugosgizi

2015. június 26.

Én ezekért a rúzsokért oda vagyok. Tegnap vettem párat. Szépen gyűjtögetem a kis kollekciómat belőle. :) Nekem eddig minden szín jól állt ebből. ^^
Jól hidratálja az ajkaimat. Önmagában annyira nem tartós de ha ceruzával alá színezek akkor nekem akár 4-5 órát is. Evéssel lejön de az ivást egész jól bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

Hidratálók: Lanolin

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.