Lora

Ár:   199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2011. október 13.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

narancsdzsem

2015. május 16.

Van pár használható árnyalat, főleg pinkekben. Érdemes velük kipróbálni kinek melyik árnyalat illik az arcához igazán.
Az újabb csomagolások áttetszőek, szebbek. A rúzs teteje kényelmesen homorú és lekerekített. Selymes, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

nikolett00

2015. május 10.

Ezen a márkán tanultam meg sminkelni. Olcsó és "használható". Egyébként egy rózsaszín volt nekem, az pedig egészen jól bírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 10.

reggae

2015. május 1.

borzalom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

borzalom..

xXxFruxXx

2015. március 22.

Jó kis rúzsok, szépek a színeik, nekem azt hiszem egy rózsaszínes és egy lilás árnyalatú van. Ez is csak pár száz forint volt, viszont azért nagyon megérte!
Szépen fed, nem szárit, kellemes az illata és sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 22.

Szépen fed, nem szárit, kellemes az illata és sokáig megmarad.

Bibi

2014. november 5.

Ez a tökéletes rúzs. Nem szárít,nem kopik, nagyon jó,gyümölcsös illata van. A színekkel van nekem is problémám, nagyon sajnálom,h nem gyártanak nude színekben.
Miért olyan nehéz megtanulni azt a pár szót, amit ly-nal írunk? Második osztályos anyag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

Gumicukor

2014. november 4.

Gyönyörű színek ,tartós ,olcsó,egy hibálya van,hogy száraz ,de ha előtte labelózok akkor ez sem baj.Megérdemli mind az 5 csillagot :).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

ancsirigo

2014. október 10.

Rég kerestem egy jó, neon pink árnyalatot és teljesen véletlenül bukkantam rá erre a Lora rúzsra. Őszintén szólva, kb 200 Ft-os árkategóriában nem vártam sokat, viszont KELLEMES csalódás volt, abszolút kedvenc lett! :)
Ez a neon pink rúzs tényleg neon pink, és nem csak fél óráig.
Szépen tartja a színét, nem maszatolódik, pedig dohányzom.
Nekem az illata picit sok, de a színe kárpótol! <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 10.

Ez a neon pink rúzs tényleg neon pink, és nem csak fél óráig.
Szépen tartja a színét, nem maszatolódik, pedig dohányzom.
Nekem az illata picit sok, de a színe kárpótol! <3

Bnemrita

2014. augusztus 4.

Juj, de nagyon-nagyon sz...r, száraz, repedezett, igénytelen hatást kelt a számon, nagyon nem ajánlom senkinek. Hiába szépek viszonylag a színek, ha az ajkakat full kiszárítja. Az ára jó, de ez így nagyon vérszegény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

sky_of_amethyst

2014. július 29.

Ahhoz képest, hogy kb. 150 Ft-ért vettem egyet elég jó, bár nem olyan tartós, de vízálló és nagyon "ehető" illata van! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 29.

maszatos tündérke

2014. július 25.

Szép színek közül lehet válogatni és viszonylag tartósak, nekem nagyon tetszik, főleg ennyi pénzért. Hibája, hogy nagyon szárít. Nem problémás a szám, de még így is nagyon kiszárítja, így azoknak, akik ilyen problémával küzdenek nem ajánlom. Viszont mivel nem minden nap használom, így nem okoz nagy gondot, illetve a szép színük miatt 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

Hidratálók: Lanolin

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.