Lora

Ár:   199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2011. október 13.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

bea654

2014. április 21.

csak azért vettem meg,hogy egy halloween-i buliba ki tudjam magam festeni zombinak.amikor levettem a tetejét..hát az a rettenetes szag..nem is tettem rá vissza hátha majd kiszellőzik vagy valami,de nem.ugyanolyan szörnyű. kipróbáltam rúzsként,képtelenség egyenletesen felvinni..még jó hogy nem is ezért vettem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 21.

virumiru

2014. március 2.

vannak gyöngyszemek a márkánál,de ez nem az.olyan az állaga mint egy guminak,próbáltam feltenni de csak morzsolódott:S beolvasztottam pirosítónak,annak elég jó,de nem nagyon nyúlok hozzá az új formájában sem,a kukában méltóbb helye lenne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

kalmaniki

2014. március 1.

3 árnyalat van a birtokomban, piros, vörös és barack színek. Nagyon szépek ezek az árnyalatok, szuper tartósak, és 200 ft körüli az áruk, viszont szárítanak és elég csúnyán kopnak, így oda kell figyelni a viselésükre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

gretiperry

2014. február 11.

Nekem az ezüst csomagolásúból van...és ez a rúzs nagyon nagyon jó ár-érték arányban....egy magentás színt szereztem ma be, felkentem a számra,és elég jól bírja a strapát :) ettem, ittam, néha nyaltam is a szám, bár nem volt olyan élénk mint amikor felkentem, (ami érthető), de még megmaradt a számon a színe....120 ftot meg bőven megért....be fogok még több színt szerezni. Körömlakk téren nem annyira váltak be a Lora termékei, de ezeket a rúzsokat mindenkinek szívből ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Bunnylove92

2014. január 30.

Egy piros rúzsom van a Lorától. Szerintem tartós, tény, hogy kicsit szárít, de hát melyik nem?! Nagyon pigmentált és kb. 200ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

banánfalevél

2014. január 29.

Elég jól pigmentált, szép élénk színei vannak. Nekem egy fényes rózsaszín van meg. Az a bajom vele hogy nem olyan krémes mint a rúzsok általában, tehát nehéz eloszlatni sőt még szárít is egy kicsit. Gyenge 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 29.

Fanny098

2014. január 28.

Egy rózsaszín színűt kaptam még régebben, erősen pigmentált, ivás után is kitartott!:)
Valószínűleg még kipróbálok pár színt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

Valószínűleg még kipróbálok pár színt...

chatnoirrr

2014. január 20.

Pigmentált, tartós, viszont nehéz felvinni, már-már fájdalmas. Iszonyatosan szárít, beleül a ráncokba és csúnyán kopik. Ajakbalzsam fölé lehetetlen felvinni, egyáltalán nem krémes. Viszont a bordó árnyalatú még mindig nagyon jó, egyik kedvencem, csak félek használni, mert mindig eszembe jut, hogy mennyire szárít, és milyen csúnyán néz ki egy idő után. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

ppetruska21

2013. december 27.

Még 200-ba sem került! Így megleptem magam vele, a választásom egy vöröses bogyós színre esett és láss csodát szuper! Szép szín, tartós, kicsit száraz , de a szám nem szárítja egyetlen hátránya, hogy nálam valahogy hamar megromlik. Zsír pöttyök jelennek meg rajta és így ki kell miatta dobnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

OAdrienn

2013. december 24.

Egy élénk rózsaszín volt meg, amit nagyon szerettem, mert szuper színe volt már egy rétegben is. Nem csíkozott, nem szárított és tartós volt. Viszont a szaga és íze miatt ki kellett dobnom, mert nem tudtam magamon elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Hidratálók: Lanolin

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.