Lora

Ár:   199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2011. október 13.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

stenonis

2013. október 10.

180 forintért nem tudtam ellenállni egy sötét bordós, vampos színnek. A csomagolás egy vicc, gagyi és nem praktikus, de hát istenem. Enyhe illata van, csak közelről érezni, de kellemes. Nagyon jól pigmentált, és jó az állaga, könnyű felvinni, de nem csúszkál a szájon. Meglepően tartós, egyenletesen kopna, de nagyon szárít... szinte odaköt a kiszáradt részekre, olyan csúnya, és így nem javítható. De addig egészen klassz, próbálkozok vele, rövid napokra elmegy.

Kipróbáltam úgy, hogy ujjal felpaskoltam, bemasszíroztam, így meg tényleg tartós, még néhány visszafogott csókot is kibír, az uram nem lett rúzsos egyáltalán :) még így is szárít, de ezzel a módszerrel könnyebb utána hidratálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

FantAzsi

2013. augusztus 22.

Szerintem nagyon szép színekben (is) kapható, de tény, hogy óvatosan kell bánni vele. :) Az én ajkaimat szerencsére nem szárította, semmilyen irritációt nem tapasztaltam. Tartósságában nem világbajnok, de azt hiszem, hogy egy alig 200Ft-os terméktől nem is kell túl nagy csodát várni. Alapjában véve szeretem a Lora rúzsokat. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Lunita

2013. augusztus 22.

tűzpirosom van,de igazából csak kíváncsiságból vettem,és lőn csoda. :)
nem használom gyakran,így nem is szárít,még pír helyett is jó arccsontra ha kerül egy pici.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 22.

tűzpirosom van,de igazából csak kíváncsiságból vettem,és lőn csoda. :)

ritariot

2013. július 31.

Poénból vettem meg az élénk pirosat, mivel előtte nem volt piros rúzsom és nem voltam benne biztos, hogy jól áll e. :D Gondoltam 150 forintot nem baj ha elbukok. Igazából annyira nem rossz mint aminek látszik. De tényleg szárít. Azóta viszont beszereztem egy jobb rúzst, szóval kidobtam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

Tiara MCmill

2013. július 25.

Én eegy szóval sem mondtam hogy,pl:egy Mac,Kate Moss rúzs jobb lenne !
de egy essencénél sokkal jobb :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.

Én eegy szóval sem mondtam hogy,pl:egy Mac,Kate Moss rúzs jobb lenne !
de egy essencénél sokkal jobb :)

Tiara MCmill

2013. július 25.

Nem jók !!,szárítanak,nem lehet őket felvinni semmivel,büdös az illatuk,ha elromlanak nem lehet csavarni őket..kuka !!!!!!
Még jó hogy csak 150Forintot dobtam ki :)))

Még jó hogy csak 150Forintot dobtam ki :)))

zsanmisel

2013. július 18.

A képen látható pink volt meg(már kidobtam :D)nem volt olyan elrettentően szar de,még mindig az ocsmány kategória.Smár előtt én sem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

Bellala

2013. július 6.

Négy színem van belőle, vannak jobban és kevésbé pigmentáltak is, némelyik krémesebb, egy barna van, ami eléggé kemény. A tartósságuk nem világbajnok, illetve nagy szívfájdalmam a silány csomagolás, mindegyiknek lejár a kupakja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

Rebel

2013. június 26.

Nagyon jó, szép színeket lehet kifogni, ha keveset viszel fel belőle, és alábalzsamozol, hogy híguljon a szín, de vannak nagyon durva árnyalatok is... Nagyon olcsó. Hátrány, hogy baromira szárít úgy is, hogy előtte felkensz egy adag ajakbalzsamot. Nem ajánlom mindennapos használatra, mert egy idő után a kiszárított ajkakon lehetetlen szépre kenni a rúzst, nagyon szárít. Nem tart sokáig alábalzsamozva, önmagában felkenni az erős színe miatt is öngyilkosság, így pedig nem lehet úgy használni, hogy tartós legyen. Ennek ellenére ha találnék még szép színben, vennék. Mindenesetre balzsammal, ha nem eszik-iszik az ember lánya, 2-3 órát kibír színileg. Az ára miatt 4p.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 26.

berniivagyok

2013. május 17.

Egy eléggé erős,intenzív színű árnyalata van meg (979) igazából azt gondoltam,hogy sokkal világosabb,mert annak néz ki :D De a számra kenve olyan nagyon édes,csajos rózsaszín színe van :D imádom nagyon :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 17.

Hidratálók: Lanolin

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.