Lora

Ár:   199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2011. október 13.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

s_kitty

2013. május 8.

Egy barátnőm vett, és nekem is tetszett, én is vettem és IMÁDOM, olcsó és jó és TARTÓÓÓÓS. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 8.

adri97323

2013. április 9.

Kemény, nehéz vele dolgozni. Az íze rossz, úgyhogy csókolózás ellőt mindenképp ajánlott letörölni!:D A színe szép pigmentált, átlagosan tartós. Ennyi pénzért megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 9.

valaholmessze

2013. április 6.

Haha, egy elég rózsaszín árnyalat(949) van meg belőle. Nagyon viccesen néz ki a számon, és inkább a nevetségesen vicces kategória. Bár mit is várok egy kb. 200 Ft-os rúzstól. Merev, csúnya színű. Maximum a kisboltig mennék el ezzel a számon, de inkább akkor smink nélkül. Két csillag, mert lehet vannak tűrhető színei.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

arcoiris

2013. március 21.

Ár-érték arány és szín tekintetében csúcs. Az enyém színe egyszerűen nickiminaj-rózsaszín! Egy tolakodó pink! De épp ezért jó!
-Valóban kemény és picit valóban szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

-Valóban kemény és picit valóban szárít.

Black Fairy

2013. március 6.

Imádom! Nagyon jól fed, nem szárít, szépen terül, egyenletesen kopik, és bár nem a legtartósabb, ennyi pénzért tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

katuska8

2013. február 9.

Ma vettem 179 Ft-ért egy világos rózsaszínűt és nem gondoltam volna, hogy pont a Lora rúzsok között fogom megtalálni azt a színt, amit más régóta keresek. Tartósságról és egyébről még nem tudok mit mondani, de megelőlegezek egy 4-est neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

szabiina

2013. február 6.

Több árnyalatban is megvásároltam, főleg a piros és a bordó színt használom. Nagyon tartós, viszont rettenetesen szárít, egy idő után pedig csúnya.. Sűrűn újra kell kennem sajnos e miatt.. De a színei és az ára miatt 4 csillagocskát érdemel:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

hopi90

2013. január 19.

nagyon jó rúzs, kedvező ár-érték aránnyal. sokáig fennmarad, viszont jó, ha hidratált az ember ajka, mert mind nagyon sok rúzs, ez is szárít kissé.
szép színekben kapható, és Gyöngyösön is könnyen beszerezhető, annak ellenére, hogy itt nincs eurós bolt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Ramóna

2013. január 11.

Nagyon sokáig a szán marad, viszont csak jól hidratált ajkakra szabad felkenni, ezt tapasztaltam, mert kissé szárít. A szín tényleg intenzív, nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

juccjucc

2012. december 12.

Nem olyan rég vettem 901 és 903 árnyalatút az euros boltban csupán 290Ft-ért.Most a 901-eset tesztelem.Nem gondoltam volna,hogy ennyire intenzív vörös színe van,meg is lepődtem rajta.Elég kemény a rúzs,ezért párszor át kell enni a szájon,hogy megfogja.De ha megfogja az ott is marad:)Nem tudom mennyire tartós még csak 1 órája van fent de majd kiderül:)A szín élénksége miatt jár az 5:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

Hidratálók: Lanolin

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.