Lora

Ár:   199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2011. október 13.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

Ejwi

2012. november 8.

Sosem volt még piros rúzsom, nem is szeretem, de a halloween bulinkon ördögnek öltöztem, így bementem az első 100 Ft-osba, 200 Ft-ért meg is vettem ezt a rúzst és nem akartam elhinni, hogy EGÉSZ ÉJSZAKA tartott, pedig ettem, ittam és semmi nem történt, mintha meg se mozdult volna... Kellemeset csalódtam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

annanoszvai

2012. november 7.

Múltkor mikor az euros bolt előtt mentem el, eszembe jutott, hogy nagyon sokan dícsérik a Lora rúzsokat, szóval azért a minimális árért megpróbálom...
Kevesebb mint 500 forintért sikerült három darabot venni, a színek nagyon pigmentáltak, és erőteljesek. Ha elrontod a rúzsozást, akkor nem tudod csak simán letörölni a szád, szélét, hanem sminklemosó kell hozzá. Viszont az a helyzet, hogy érezni lehet a minőséget, amikor a szádon van. Kemény az állaga, valahogy úgy ül rajta, nem természetes és kicsit sem krémes... Egymagában nem fogom használni őket, megtartom majd a színeim keveréséhez, mostanában mindenből palettát csinálok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 7.

taal.karolina

2012. október 9.

A legjobb ruzsok! Tokeletes szamomra! Mostanaban nem jutok hozza! Hol lehet meg ezekbol vasarolni Budapesten? Koszi a valaszokat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 9.

avonkormend

2012. szeptember 4.

ez volt az egyik legkellemesebb csalódás a rúzsok terén. Amilyen gagyi és meglehetősen olcsó volt, azt gondoltam, sohasem fogom kipróbálni. Aztán anyukámmal voltunk aa vianniban, megfogtam egy tűzpiros árnyalatot és odavittem a pénztárhoz. Isten bizony, ez volt az egyik legtartósabb rúzs amit a számra kentem :] csak ajánlani tudom, habár a színei elég intenzívek és sokáig megmaradnak, nem tudom kinek mi jön be, nekem ez 5/4 -es. :]

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

lilla93

2012. szeptember 1.

Megvettem a 901 és a 943-as árnyalatokat, az itteni vélemények hatására. :) Hát kétes érzések, de nem azért, mert rossz lenne, csak a 901-es árnyalat erősebb sokkal felkenve, mint gondoltam volna előtte. Szóval a tipikus vörös rúzs. Nem mondom, hogy nem fogom tudni használni, max. farsangkor Marilyn leszek...:D A másik nagyon szép rózsaszín, használni fogom, főleg fekete ruhához szerintem nagyon jól fog mutatni az erősebb szín. Egyébként én fekete tusvonallal fogom szerintem alkalmazni. Ha nem hidratált szájra kenem fel, akkor nagyon szárítanak ez tény, én azt csináltam, hogy rátettem egy nagyon halvány réteg szájfényt. Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, viszont ettem, ittam és csak minimális kopott le. Amit kiemelnék: nagyon sok rúzs hagy nyomot a poháron és meglepve tapasztaltam, hogy ez nem hagyott, pedig ugyanúgy ittam. Lehet, hogy legközelebb már látni fogom, de most ez meglepett.:) Összességében és ár-érték arányban is megérdemli az 5 csillagot, biztos vásárolok még belőle, mert gyönyörűen pigmentáltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Hettii

2012. augusztus 19.

3 árnyalat van meg belőle: 814, 903, 943. Ezek közül az első az nem igazán a kedvencem, mert ilyen lilás-barnás színe van, viszont anyunak is van egy 814-ese és ő nagyon szereti :) A másik két árnyalatot imádom. A 903-as narancsos-pirosas színű a 943 pedig nagyon szép rózsaszín. Nagyon tartós, 4-5 óra után egy kicsit veszít a színéből, viszont nem kezd el összecsomósodni, csíkokban összeállni a számon. Kicsit tényleg szárít, szóval ne felejtsétek el előtte hidratálni az ajkaitokat. A csomagolása tényleg gagyi, nekem a kupakjának teteje rúzsfoltos lett, mert nem lehet behúzni teljesen a rúzst a tokba. Azt sajnálom, hogy nincsenek belőle visszafogottabb, nude árnyalatok. Az ára nagyon jó, 290-ért vettem 2 db-ot. Megéri az 5 csillagot ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

ct

2012. július 31.

A csomagolás a gyenge pontja, mert csúnya is és valahogy nem is érzem biztonságosnak.A színei szépek, viszonylag tartós is, kellően pigmentált is, az ára meg pláne baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 31.

black_cico

2012. július 30.

nos akkor értékelek én is, röviden-tömören olcsó, ahhoz képest jól pigmentált, elég tartós (a piros különösen), jó illata/íze van.. tehát jó, csak! a rózsaszín pár használat után eltörött, pedig nagyon finoman bántam vele és ez a műanyag ócska tok valami botrány, ezzel cseszik el az amúgy jó terméket.. és sztem nem túl higiénikus, h nincs lezárva az üzletben a rúzs, így akárki kenegetheti mindenhova.. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

frozi

2012. július 30.

2 árnyalatot vettem meg a 908-as sötétbordót és a 903-as narancsos-pirosas színűt. Engem borzasztóan szárít mindkettő, hidratáló nélkül teljesen cserepes lesz tőle a szám. A tartósságával meg vagyok elégedve, nagyon pigmentált, és az ára is nevetségesen olcsó. A csomagolásában engem az idegesít a legjobban, hogy nem lehet teljesen visszahúzni és mindig belekapok, meg persze ocsmány ez a műanyag tok.. Emiatt és a szárítás miatt levonok 1 pontot, amúgy nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

Jelizz

2012. július 16.

Uhh ez a rúzs termék nagyon szín kavalkádos :D de meg felel, olcsó és jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

Uhh ez a rúzs termék nagyon szín kavalkádos :D de meg felel, olcsó és jó

Hidratálók: Lanolin

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.