Lora

Ár:   199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2011. október 13.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

sbarbara93

2012. július 10.

Nekem 3 árnyalatban van meg. Egy lilás, egy babarózsaszín, és egy meggypiros. Tartósnak tartós, illata nem rossz, 150-200 forintot megér. A csomagolása pedig borzalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

nobilissima

2012. július 1.

Életem első vörös rúzsa volt, nem mertem drágábban venni, de nem bántam meg mert nagyon szépen pigmentált nem mászik el a helyéről és valami csodás gyümölcs illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Wr.

2012. június 9.

Úgy látszik csak nekem sikerül kifognom egy rosszul pigmentált darabot...:/ Igazából Halloweenre kellett nekem egy rögtönzött sötétvörös rúzs, be is szaladtam a közeli drogériába, hát örültem, mint majom a farkának, hogy sikerült találnom egyet zárás előtt nem sokkal. Aztán otthon láttam csak, hogy ami amúgy meggyvörösnek názett ki stift formájában az felkenve inkább fukszia... Végülis 150 Ftot megért, bár nem szeretem azt a színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

vador

2012. május 30.

Játszósrúzs. Azaz ebből szoktam venni olyan színeket, amiket nem nagyon hordanék, de néha heccből vagy valamilyen alkalomra nem baj ha van. Erre tökéletes, 145 Ft/db áron. Amúgy van olyan szín, ami aztán bekerül a napi rutinba is, pl. ezáltal jöttem rá, hogy finoman felütögetve hétköznap is tök jó tud lenni egy vörös rúzs (a 901-es árnyalatot nagyon ajánlom, szép, klasszikus, kékes alaptónusú borvörös, nem tűnik sárgának tőle a fogam és valóban jól kihasználható). A csomagolása borzalom, egyrészt ronda, másrészt utálom hogy nem lehet visszacsavarni rendesen, folyton belekapok a rúzsba ha nem koncentrálok eléggé. Egyébként egész tartós, precízen lehet felvinni és bár némileg szárít, az erős pigmentáltság miatt amúgy sem árt ajakápoló fölé kenni.
Ha a csomagolását elfogadható szintre hoznák és bekerülne a színválasztékba egy-egy természetesebb árnyalat is (meg egyáltalán, lehetne kapni minden színt egy helyen) akkor tökéletesnek mondanám, de így is örül a fejem, hogy találtam ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.

missmisfit

2012. május 19.

Jól pigmentált, tartós és nagyon szép színekben lehet kapni, nem mellesleg fillérekért. Ezért én megadom neki az ötöst, de sajnos nem mehetek el szó nélkül a hibái mellett.
Szárítja azt aki arra hajlamos (én annyira nem, szerencsére).
Kemény mint a kő -> törik!!! Óvatosan az első felkenésél, tegnap kinyírtam egyet, azzal hogy nagyon erőszakos voltam vele. Első kenés előtt picit fel kell avatni, és nem a szánkkal megerőszakolni. :D
Rettenet gagyi csomagolás. Szívem szakad meg érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Szárítja azt aki arra hajlamos (én annyira nem, szerencsére).
Rettenet gagyi csomagolás. Szívem szakad meg érte.

mstindigo

2012. május 14.

A hét meglepetése volt duplán! Mellékhatásként segít mulasztani a sznobizmust. ;) 100 Ft-os boltba mentem be egy-két műanyag kütyüért, eszembe se jutott sminket venni ilyen helyen. Megláttam egy Lora narancsos-piros árnyalatú elég vad rúzst,(903 árnyalat) amilyennel már rég szemezgettem a neten, persze nem ebből a "márkából". Gondoltam, 290 Ft-ot megér, hogy kipróbáljam, hogy áll a szín, és beruházzak egy jó minőségűre, ha tetszik. Ekkor jött az első meglepetés a pénztárnál! Közölték, hogy válasszak még egy színt, mert ebből 2 db kerül 290 forintba. :O 145 Ft/db??? Ekkor biztos voltam benne, hogy csak rossz lehet, de 145 Ft-ot pláne megér, hogy élesben teszteljek egy színt. :D Majd tatam! Újabb meglepetés! Hihetetlenül jól pigmentált, és szuper tartós! Az ajkaimat szárította kicsit, jobban alá kell hidratálni, de tapasztalataim szerint a tartós rúzsok ált. szárítanak, a drágák is. A másik választásom egy hideg rózsaszín lett (949), azért, mert ilyet sose vennék. :D Meglepő módon ez se áll rosszul, majd ha olyan ruha van rajtam, jó lehet, de a másik telitalálat! Kár, hogy ilyen gyér a színválaszték, mert ezek után vennék még. Árérték arányban 5 csillag, de mivel vannak nagyon drága rúzsaim is, csak 4. Egyébként egyedül az ArtDeco rúzsomra mondanám, hogy az tényleg jobb, a többi átlag drogériásnál nem rosszabb. Minusz 1 csillag a szárító hatás miatt, és azért, mert nagyon ronda ez a csomagolás, és nem praktikus, hogy nem lehet teljesen visszahúzni a rúzst. Mindenkinek ajánlom, aki olyan lüke, mint én, és azt hiszi, a drága jobb mindig. ;) Meg azoknak, akiknek nincs túl sok pénzük, de szeretnének azért a pénzért valami jót kapni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 14.

Ella

2012. április 25.

Anyukámnak van egy lilás színű, amit a kolléganőjétől kapott, de csak pirosításra használja. Én kipróbáltam a számra is, bár nem merem erősen, mert nem szeretem a sötét, hűvös színeket a számon. Egész jó ahhoz képest, hogy valószínűleg tényleg olcsó, de picit szárította a számat. Ha 2-300 Ft körüli az ára, akkor 4*-ot megérdemel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

DoooRa

2012. április 22.

Én is nagyon szeretem a saját piros rúzsom, de a csomagolása még aznap eltörött. Pedig csak a sminktáskámban volt.
A következő módszert ajánlom nektek is a design problémák áthidalására:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

A következő módszert ajánlom nektek is a design problémák áthidalására:

nlevelin

2012. április 20.

Nagyon szeretem a színeit. Nagy problémám nincs vele, olcsó is és viszonylag minőségi. -1 csillag a csomagolás miatt, nem szeretem, hogy az amúgy is olcsó terméken még látni is lehet, hogy olcsó és gagyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

barbee77

2012. április 13.

Beruháztam egy 903-as élénkpirosra,mivel nem vagyok nagy rúzsos,csak alkalmanként használom,de akkor nagyon jó szolgálatot teljesít :D Azért 4,mert tényleg ultragáz a design-ja,nemértem,hogy pont ezzel a jó termékkel miért spórolnak ennyit :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

Hidratálók: Lanolin

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.