Lora

Ár:   199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2011. október 13.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

kalcsicskitti

2012. március 30.

teljesen jó ez a rúzs..de örülnék egy pofásabb csomagolásnak és kicsit szélesebb színválsztéknak..amúgy 5-ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

missmisfit

2012. március 11.

Tartós és nagyon jól pigmentált, ezért megkapja az 5öst. Valóban remek az ár-érték arány. Jó szívvel eltekintek az ultragagyi csomagolástól (nem sznobizmus ez kérem, de nagyon óvatosnak kell lenni, hogy ne sértsd meg a rúzst a tulajdon kupakjával...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 11.

Adrienn

2012. január 12.

Elég kemény és az illata sem kellemes, viszont intenzív színű és nagyon tartós. Arról nem is beszélve, hogy hihetetlen olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

kicsigekko

2012. január 6.

Nevetségesen olcsó ára ellenére nagyon szép színekben kapható. Az illata is tetszik és a korrektor társával ellentétben vele elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 6.

kryssy

2011. november 16.

Nagyon szeretem! olcsó,bármelyik 100ft-os boltban beszerezhető,a rúzs szépen fog és sokáig fennt marad a szájon még evés után is és jó illata van. nekem a 901-es szinű van meg de a listám bővülni fog....a csomagolása is rendben van,szerintem nem gagyi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 16.

citromhab

2011. október 23.

Egyetlen egy bajom van velük, hogy a táskámból nem venném elő őket, mert elég gagyi a kinézetük. Viszont gyönyörű színekben kapható, nekem talán 10 van összesen, mindet szeretem. Az állaguk kicsit tényleg kemény, de ezt abszolút kárpótolja a tartósságuk. Az illatukat is szeretem, engem a birsalmára emlékeztet. Ha kicsit javítanának a dizájnon, többet is fizetnék érte, mert a minőségüket nem tudom kifogásolni. 4,5-et adnék, a csomagolás miatt, de azt nem lehet, így marad az 5-ös.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 23.

mellesleg

2011. szeptember 9.

Két ilyenem is van, egy piros és egy erős rózsaszín, sajna a számukat most nem tudom megnézni, de a képen az utolsó kettő :) A piros szép hófehérke-száj effect, a rózsaszín meg barbie-s :) Nagyon kemény az állaguk, érdemes alá ajakápolót kenni, én carmexezés után használom. Elég tartós, már sokszor volt rajtam több órán keresztül. Az ára nevetséges, én 150 Ft-ért vettem darabját. Kicsit tartottam tőle, hogy olcsó húsnak....ugye, de abszolút rácáfolt erre, mindenképpen megérte. A -1 csillag csak az állaga és a szárító hatása miatt van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 9.

Indigo

2011. augusztus 30.

4 színben vettem összesen 580,- Ft-ért, ami szerintem nagyon méltányos ár. Egy árnyalatot próbáltam ki belőle, egy 834 számozású barnásvöröset. Felkenve nem teljesen egyezik az árnyalat, de így is nagyon jól pigmentált. Állagra nagyon kellemes, könnyen kezelhető, inkább keménynek mondanám, ennek köszönhetően szépen, egyenletesen oszlik el. Csak ittam vele, nem ragadt az üveg szájára, illetve a fogaimra sem ment. Összességében szépen "beszívódik" a száj textúrájába, de emiatt engem kicsit szárított is. Nekem a matt, vöröses-bordós árnyalatok külön tetszenek, nem szeretem a drogériás csilli-villi pinky-minky dolgokat ( a szájfényeket meg különösen nem ). Nálam jól teljesített ez a rúzs, a hosszútávú tartósságáról egyelőre nem tudok nyilatkozni. Rövidtávon sokáig fent marad, nem kopik feltűnően / csíkozódva. Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

Hidratálók: Lanolin

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.