Lora

Ár:   100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2012. december 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Olajmentes.

Lichike

2019. május 26.

Legelső alapozóim egyike. Azóta megtanultam, hogy érdemesebb több pénzt kiadni normális alapozóra.
A legvilágosabb árnyalatot vettem meg belőle, viszont annak is inkább sötétebb kreolosabb színe van, ami nagyon elüt az én hófehér színemtől. Fedése is nagyon gyenge, kisebb bőrhibákat sem képes elfedni. Bőrön zsíros hatást kelt. Szó szerint pénzkidobás. Igaz rá, hogy olcsó húsnak híg a leve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

Bella1215

2016. augusztus 4.

Hát... szó-szó! Nagyon zsíros, ragadós állaga van! :/ Én nem.pattogtam ki tőle de a T-zónám eszméletlenül bezsírosította az orcáimon még jó volt a homlokomat meg ugyanúgy zsírosította mint a T-zónám! Én nem 100 Ft-ért vettem hanem 500 Ft-ért de nem ért meg ennyit! Télre jó színe van nyárra túl világos! Max 300 Ft-ot ér nem többet! Gyenge 3 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

csibike100

2016. július 19.

Borzalmas! Persze ennyi pénzért nem vártam tőle túl sokat, de ennél mindenképpen többet. Természetellenes hatást kelt, foltosodik, nem hagyja lélegezni a bőrt és még zsírosítja is. Egyszerűen szörnyű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

Ancsitoo

2016. április 11.

Én nekem pár éve volt meg, már azt sem tudom, milyen árnyalatban. Nagyon zsírosította a bőröm, ráadásul sárga árnyalatban pompázott tőle az arcom. Nemrég találtam meg a régi kacatok között, és azonnal a kukába is hajítottam :)Nem hiába volt olcsó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

csupakrem138

2015. december 31.

Ennyi pénzért nem rossz alapozó. Elég természetellenes hatása van a bőrön, de legalább fed. A lényeg,hogy hivatásos estre vagy hasonló fontos alkalmakkor, mikor fontos a megjelenés ne bízzon senki benne, mert nem lehet teljesen eldolgozni, általában hamar elkezd lekopni/leolvadni és hajlamos foltosodásra is, de minden más alkalomra megfelel ha nem vagyunk maximalisták, és csak annyi a lényeg,hogy ne látszódjanak annyira a piros patik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 31.

b.lanka

2015. november 5.

Valóban nehéz eloszlatni de jó a fedése. Sajna nincs a bőrömhöz megfelelő árnyalat :( így keverve használtam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 5.

ancsirigo

2015. augusztus 15.

Tavaly vettem, kb ket alkalommal probaltam ki.. Rossznak nem mondanam, foleg ennyi penzert, de azert elragadtatva nem voltam tole. Fedese nem sok van, nehez szepen eloszlatni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

bugosgizi

2015. július 19.

Tavaly nyáron vettem meg. Eszméletlen mód zsírosodott a bőröm és mivel ez olajmentes gondoltam hátha segít.
A rá következő 6 hónapban jól működött. Mattított és jól fedett. Érezhető volt a jótékony hatás. Tartós volt és nem zsírosodott a bőröm annyira.
Viszont letelt ezek szerint a határideje mivel nekem is előjöttek azok a problémák mint oly sokaknak.
Nem tudok neki tiszta szívből rossz pontot adni de három fölé nem emelkedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

Nem tudok neki tiszta szívből rossz pontot adni de három fölé nem emelkedik.

Oberyna

2015. június 20.

Ez valami borzalmas, még az árához képest is...
Csúnyán fed, szárítja a bőrömet, és még a legvilágosabb árnyalat és túl sötét. Hatalmas bukás. :C

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Ez valami borzalmas, még az árához képest is...

henrietta93

2014. november 17.

130 Ftért vettem gondoltam ennyi pénzért kipróbálom, hátha... Párszor kipróbáltam de nem nagy szám foltosan fed, aki szépen akar sminkelni ne vegyen ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Lanolin, Calcium Gluconate

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.