Lora

Ár:   100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2011. október 13.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

15 ml. Applikátoros ecsettel, UV védelemmel.

Yume

2014. február 16.

Régebben volt 2 árnyalatom belőle.A pigmentáltságuk valóban nagyon jó,szép csillámos.Ami nem tetszett az az illata -olyan volt ,mint a mosogatószernek-.És egy kicsit tényleg ragacsosak.De 290 forint volt a kettő,úgyhogy szerintem megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 16.

muffin93

2014. február 11.

Meglepő, de ennek tényleg az a neve, hogy kenős szájfény. :)
Szerintem az árához képest nem rossz szájfény. Rajtam semmilyen szájfény nem tartós, úgyhogy ebből a szempontból mindegy, hogy 290 forintot vagy 5000-et költök rá. Ráadásul szépen pigmentáltak, nem csak egy halovány fényt ad, hanem tényleg lesz tőle egy kis szín a számon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Meglepő, de ennek tényleg az a neve, hogy kenős szájfény. :)

szerpentin_b

2013. december 31.

Annyira jó és csillámos:) Nekem a narancsos illatú van meg. 175 ft ért megérte. :) Némileg elvesz belőle hogy ragacsos egy picit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

bogcsilike

2013. december 30.

Nekem a 03 as pink van meg, szép csillogós. De nem tartós. Szerintem azért megérte 290 ért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

DorinaTVD

2013. december 29.

Nagyon ragadós:D
De amugy nagyon tartós,és az illata nagyon édes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Nagyon ragadós:D
De amugy nagyon tartós,és az illata nagyon édes!

Vanipop07

2013. december 22.

nekem a 03-as árnyalat van meg, rózsaszínes,csillogós, nagyon tetszik, sok is van benne:).. 3 max 4 órát kibír ezt is csak akkor ha a "fenntmaradás segítő" módszerem használom, ami annyi hogy bekenem a szám vele, a szám elé teszek egy zsepit (nem hajtom semennyibe) és ütögetem a zsepit a szőreivel, kicsit erősebben huzogatom, és akkor a fölös olajokat elvonja ami rúzsokhoz is jó, és beleütögeti e számba..ami a púderecsetemben maradt az is segít!:) este ezzel nincs gond ugyan olyan lemosni mintha ezt nem tennénk meg! Négy, tehát tetszik, megérte, de nem tartós! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 22.

Laura

2013. október 23.

meglepődtem, nem rossz kis szájfény ez. azt hittem gagyibb XD szép a színe, tök jó rágógumi illata van. amit nem nagyon szeretek benne az az, hogy nehéz keni, furcsa az állaga, meg a kupakja szét jött az első használat után. a halvány rózsaszín van meg, szép a színe. a tartóssága nem érdekel mert minden szájfény hamar lekopik nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

Reina

2013. augusztus 10.

Rózsaszínt vettem, nagyon jól hidratált, sokáig fent maradt a csillogás az ajkaimon, és a szín is diszkrét, mindennapokon alkalmazható volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Zita0606

2013. július 28.

A rózsaszín árnyalatot vettem meg. Szolid, szép szín. Nem túl ragacsos. Tetszik hogy van benne fényvédő. Amit kifogásolok, hogy irtó sok és nagy csillám van benne, nem spóroltak vele.... x) Az árához képest viszont egészen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

elfi777

2013. június 14.

Tegnap vettem. Kevés szín, rengeteg icipici csillám, ragadós, fura íz, de valami perverz módon mégis tetszik:) csak kipróbáltam, hamar letöröltem, a szám azóta is hidratált:) a fényvédelem miatt 4-es, ez jó ötlet. Ja, és ecsetes, könnyű felvinni. Nem szoktam kenni a szám napközben, de ma ez lesz rajtam, este update-elek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.