Lora

Ár:   100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2011. október 13.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

15 ml. Applikátoros ecsettel, UV védelemmel.

arybaba2

2013. június 12.

Nem tartos,rozsaszin van meg ami inkabb atlatszo..most nezem csak hogy parabenek is vannak benne.Viszont az ara nagyon jo.Bar talalkoztam mar jobb szajfennyel ennyi penzert.Tartossaga es osszetevoi miatt(kicsit a szine miatt)-2*.1oranal tobbet semmikepp nem bir.Viszont azert nem is az a leggagyibb termek amit tuti nem hasznalnek el.Nem biztos hogy ujravennem max surgos esetekben.Igy 3*.3* mellett szol hogy eleg jo az applikatora es UV vedelemmel ellatott.(?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 12.

bipanka

2013. április 21.

szerintem gyümölcsös illata van, de nekem nagyon csillog. Anyukám viszont szereti :D ő használja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

adri97323

2013. április 9.

Mosogató illata van és a szájra felkenve is kicsit furcsa érzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 9.

Mosogató illata van és a szájra felkenve is kicsit furcsa érzés.

arybaba2

2013. április 6.

Egy kicsit ragacsos,csillog,termeszetes hatasu de max.1 orat bir ki az en szajamon.de az arat megeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 6.

fayless

2013. február 15.

Pur vagy Jar mosogatószert érzek, akárhányszor használom. Sosem értettem, hogy minek kell sminkeket illatosítani. Szagolom a szememet és a számat, vagy mi? Amúgy nem rossz, mert tökjól csillog, viszont ragad és büdös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

tátombák

2013. január 10.

Szerintem csak poénból vettem egy rózsaszínt. Semmi extra, alig látszik, csak csillog. Ajándékba kaptam egy másik árnyalatot, aminek egyértelműen mosogatószer szaga van... Kb. fél év után a rózsaszínnek teljesen megváltozott a szaga :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

allthemakeup

2013. január 1.

Nekem van 2 darabom is belőle, és az olcsó árhoz képest nem is olyan rossz. Szépen csillog, csillámos, és viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 1.

snegopady

2012. december 29.

Nagyon ragacsos, és mosószer szaga van, de olcsó és szépen csillog ezért megkapja a 4 pontot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 29.

Habcsók

2012. december 24.

Ajándékba kaptam ezt a szájfényt. Amikor először megláttam, mondom, de nagy mennyiség. Aztán kinyitottam. Valami eszméletlen citromos már-már tisztítószerbe illő és a színéhez sem passzol az illat. Az itteni vélemények hatására ki is próbáltam, de csak ajakápolóval. Hát nagyon csillog, de még tűrhető állapot. Kicsit rózsaszínes is lesz a szám. Viszont ami meglepett, hogy nem nehezíti a szám, vagy hogy mondjam, tehát olyan mintha nem is lenne ott ami egy szájfénynél számomra jó, viszont az a citrom belepi a számat ezért és az összetevőiért 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 24.

sugar bunnie

2012. november 21.

Enyhe szájfénymániás szám ma arra kényszerített,hogy megvásároljam ezt a szájfényt. Tubusban nagyon szép színe van, szájon diszkréten csillog. És nagy meglepetésre nem ragacsos! Pedig arra számitottam, hogy majd összeragad a szám :D de nem. Az illata,igen, na az borzalmas...De ennyi pénzért, ekkora mennyiség, és nem olyan rossz minőség.. Volt már rosszabb és drágább szájfényem is. Megy az 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.