Lora

Ár:   100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2011. október 13.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

15 ml. Applikátoros ecsettel, UV védelemmel.

gabyca34

2012. október 5.

A színei tetszettek, de az illata az valami hihetetlen rossz volt! Engem is valami citromos cuccra emlékeztet, ha ez az illat nem lenne ilyen zavaró, milyen jó is lenne :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

timikeke

2012. október 5.

Meg vagyok elégedve vele, régóta használom. 290 Ft-ért vettem 2 db-ot. Szép, csillogó színe van. Enyhén ragadós, az illatával semmi bajom. Szerintem tartós is. Megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

Beleza

2012. szeptember 7.

nem rossz, de nem egy csúcsminőség. színe alig van, az árnyalatok az én számon alig különböznek, de ennyi pénzért azért tényleg nem teljesít rosszul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Jelizz

2012. július 16.

szép szín, jó ár! csak sajna hamar lejön és zsíros :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

szép szín, jó ár! csak sajna hamar lejön és zsíros :(

alexandme

2012. július 7.

Nagyon rossz, Én nem vagyok megelégedve vele, bár ennyi pénzért nem lehet másra számítani. Én azt hiszem akciósan vettem 200 Ft-ért. Nekem nagyon erős színe van, és egyáltalán nem tartós, valamint nagyon büdös, engem is valami citromos tisztítószere emlékeztet, szinte felfordul a gyomrom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 7.

Zenzen

2012. július 4.

Nekem semmi bajom az illatával, de semmi szíínt nem ad. Tény, hogy csillog,de az is elkopik 1-2 órán belül...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 4.

jakusjuccsi

2012. június 25.

Nekem 04-es árnyalatban van meg,teljesen véletlenül került hozzám,de nagyon tetszik,én még ezelőtt nem találkoztam ennyire csillogós szájfénnyel:)Vidám! A szaga tényleg mint valami ablakmosó folyadék olyan,de egyébként szerintem nem olyan rossz,ár-érték arányban mindenképpen jó!Szerintem próbáljátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Kispitypang

2012. június 22.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Engem citromos domestos-ra emlékeztetett, és a hatása is. Annyira nem bírtam elviselni, hogy egyből elajándékoztam.
Értékelés: 1* - nem szorul különösebb magyarázatra, lehet, hogy csak a szaga volt túl szuggesztív, de olyan érzés volt felkenve, mintha tényleg domestos lett volna...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 22.

csodaorszag.inwonderland

2012. június 21.

Illata engem egyenesen a citromos ablakmosóra, egyéb tisztítószerre emlékeztet :D Tartósságával nincs különösebb probléma, szépen csillog bár ezt írhatjuk előny és hátrány ként is . Mikor kopik mindenütt csillámos vagyok..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

cseresznyevirág

2012. május 21.

én nagyon szeretem, az illata finom, friss citromos, és nagyon tartós:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

én nagyon szeretem, az illata finom, friss citromos, és nagyon tartós:)

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.