Lora

Ár:   100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2011. október 13.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

15 ml. Applikátoros ecsettel, UV védelemmel.

falatka18

2012. május 15.

Elég tartós.. de valami förtelmes szaga van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

Elég tartós.. de valami förtelmes szaga van.

Maniac

2012. április 14.

Ahhoz képest milyen olcsó, elég tartós, mondjuk ezt annak tudom be, hogy ragacsos. De nagyon szépen mutat és csillog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

kalcsicskitti

2012. március 30.

szép csillámos szájfény..nevetségesen olcsón hatalmas mennyiség (15 ml!) ..csak fura citromos tisztitószer szaga van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

missmisfit

2012. március 30.

Tetszik, hogy sűrű, szépen eloszlik a szájon. Ami nekem van abban arany színű csillámok vannak, imádom az ilyesmit, nagyon jól megy a bőröm és hajam tónusához ez a meleg csillogás. Az árát megéri. Sokáig fent marad a szájon, nem maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

Nanaho

2012. március 20.

Nagyon szeretem ezt a fajta szájfényt...nekem bevált,sokáig megmarad a számon,nem ragad:) Lehet hogy olcsónak tűnik de nem mindig az ár a lényeg,valamikor a drága dolgok sem válnak be,én azt mondom lányok adjatok neki egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

zsoxcore

2012. március 17.

Olyanom van, mint a képen a jobb oldali. Szeretem, szép a színe. Viszont az a baj velem, hogy 'eszem' a szájfényeket, és gyakran kell újra'festeni'.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

ayeshakari

2012. március 15.

Nekem a sötétebb színű van meg, gyönyörű fénye és színe van. Én is ajakápoló fölé kenem, de ezt bármilyen rúzs/szájfény esetében így szoktam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 15.

cseresznyevirág

2012. január 30.

árban verhetetlen, nekem nagyon tetszik az illata, és tartós is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

árban verhetetlen, nekem nagyon tetszik az illata, és tartós is

Alice83

2012. január 23.

Barátnőm használja mivel jó árú és szinte óránként érzi a késztetést a szájfényezésre. Szerinte nem szárít, és valljuk be szépen mutat a száján. Az összetevők viszont lehetnének jobbak,ezért hármas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 23.

szoszike125

2011. december 18.

Nekem bejött.Ezért az árért meg bőven megéri:D..csodákat ne várjunk de a színei egész szépek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.