Lora

Ár:   200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Mimiti

2015. augusztus 20.

Hát, én meg szoktam válogatni mit kenek a bőrömre, de a Lora termékek eddig egy kivétellel mind bejöttek (bár alapozót, korrektort, szempillaspirált nem vennék belőle). Egy meglehetősen élénk színűre esett a választásom, vigyázni kell, hogy ne vigyek fel túl sokat, de gyönyörű sminket lehet vele készíteni. Tartós, matt, hihetetlenül jó :) Valószínűleg beszerzek még 1-2 árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

bugosgizi

2015. június 14.

Az elmúlt hetekben, a boltban mindig megragadt a tekintetem egy fantasztikus rózsás árnyalaton, amit a bőrömhöz tökéletesen illőnek találtam. De úgy voltam vele biztos valami drága cucc. Nem igazán néztem a márkát meg semmi. Aztán tegnap visszamentem a boltba és gondoltam egyet és oda mentem. Mikor megláttam, hogy alig 250Ft-ért vesztegetik hát azonnal tettem is a kosaramba.

Haza jöttem, hogy ki is próbáljam azonnal… Olyan gyönyörű színe van a bőrön is mint a tartóban. Jól mattit, ami piszok nagy előny és tökéletes szemfestéknek is.

Sőt ha az összetételét nézem akkor sem tudom lepontozni. Jár érte az öt pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

Sőt ha az összetételét nézem akkor sem tudom lepontozni. Jár érte az öt pont.

rosa.love

2015. május 17.

Update:005-ös árnyalatban tuti befutó nálam, ennél kifinomultabb, természetesebb rózsaszínnel kevésszer találkoztam. Még mindig nagyon örülök,hogy sikerült illatmentes pirosítót találnom, a bőröm meg is hálálja, semmi pattanás. Eléggé porzik, de én pont ezt szeretem,mivel pont emiatt szuperül mattítja a nyáron fényesedésre hajlamos bőrömet. Alapozóra nagyon jól tapad, nálam egész napot kibír frissítés nélkül. Nagyon szeretem ezt a pirosítót, biztos beszerzek még több színben is.

Olyan pirosítót kerestem, ami megfizethető és nincs benne piros pöttyös összetevő- kb. az összes drogériás márka kiesett, a drágábbak is. Ehhez a pirosítóhoz végül a százforintos boltban jutottam hozzá 450ft-ért, az enyém valami új verzió lehet, mert kicsit más a csomagolása és elég nagy, kb. 5cm átmérőjű (összetevők ugyanezek).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 17.

victorika

2014. november 21.

Az eddigi legjobb, legtermészetesebb pirosítóm! Ajándékba kaptam a 004-es árnyalatot, hozzám passzol... a hétköznapokon nem használom, csak alkalmakra, de szeretem! Tartós, és nem tömíti el a pórusaimat!

aalexaa

2014. október 14.

Egy szép barackos árnyalatot vettem meg, egyszerűen gyönyörű. Egy problémám van vele, hogy rettenetesen pigmentált, szinte hozzá sem érintem az ecsetet és máris bohócnak nézek ki. Csak akkor használom, ha van időm bőven pepecselni az eldolgozásával, kapkodós reggeleken inkább a lovely pirosítójához nyúlok. Előnye a lovelyval szemben, hogy jóval tartósabb. Pár száz forintért vettem, nem bántam meg, el fogom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

flora.hegymegi

2014. szeptember 13.

A 004 árnyalat nagyon jól passzol a világos bőrömhöz. Természetes és üde a hatása, nagyon szépen el lehet dolgozni. Ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

dori96

2014. augusztus 31.

a rózsaszínes árnyalatot vettem meg, de nekem nagyon száraz és túl erős, iszonyű mű hatása van

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

FerJuci

2014. augusztus 28.

Kellett egy pirosító, így körülnéztem, mit ajánl a Krémmánia tábor. :) Vásároltam is rögtön 2 színben, 004, 006. A négyes valamivel természetesebb hatású a hatosnál, de van egy rúzsom, amihez jobban passzol a hatos. tényleg baromi pigmentált, alig simítok az ecsettel és másik elegendő mennyiség van szőrökön. Finoman ütögetve viszem fel, így nem kerül sok egy helyre, szépen, egyenletesen el lehet dolgozni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

eniko90

2014. július 24.

Annyira erős a színe, hogy alig lehet használni, próbáltam keveset tenni, de sose jön össze, pedig jó ecsetem van. Mindig teszek még rá a rendes púderemből úgy elmegy. Nem veszem meg máskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

p.orsi

2014. július 5.

Az itteni vélemények alapján vettem meg talán egy éve. Nekem a 6-osra esett a választásom :)
Nagyon erősen pigmentált, úgyhogy csak épp hogy beleérintem az ecsetem és mehet is az orcára :) Féltem a golyócskák csillogása miatt, de felkenve matt szép színt ad.
Fixlás nélkül sem mozdul el egy átmulatott éjszaka után sem :) bátran merem ajánlani.
Semmilyen rossz tulajdonságát nem vettem észre, nem pattogott ki tőle az arcom se, bár nem a napi rutinom része :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.