Lora

Ár:   200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Timii

2014. június 1.

Nagyon erős..megvettem a legpirosabbat mondván 'ugyse lesz valami erős' amikor először az arcomra kentem nem.akatam hinni a szememnek..úgy néztem ki mint egy agyon pirosítózott porcelán baba😱

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 1.

Jay

2014. március 24.

Ár-érték arányában meglepően jól teljesít.
Az S10, erős magenta-pink árnyalatot vettem meg.
Brutálisan pigmentált, a legkisebb érintés is elég egy orcára.
Ahová teszem, ott is marad, ezért óvatosan bánok vele és alaposan eldolgozom. Talán a leghosszabb rész a rutinomban. :]
Télen vettem észre leginkább, hogy hóvihar, szél, eső le nem koptatja, el nem folyik, meg sem mozdul a helyéről. A hideg időszakokban dércsípte hatást kelt, nyáron az orcahangsúlyos sminkhez tökéletes.
A felszínén csillámok látszódnak, de használatkor teljesen matt.
Nagyon szeretnék belekötni, mint eddig minden másba, hogy realizáljuk a szitut, de sajnos nem tudok. :]

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

Ár-érték arányában meglepően jól teljesít.
Az S10, erős magenta-pink árnyalatot vettem meg.
Brutálisan pigmentált, a legkisebb érintés is elég egy orcára.
A felszínén csillámok látszódnak, de használatkor teljesen matt.

abbey94

2014. március 2.

Brutál erős pigmentált színe van!!!!!!!! Nagyon óvatosan kell használni, hogy ne úgy nézzek ki mint akit arcon csaptak :D de ezen kívül 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

wiwokah2011

2013. december 27.

Egyszerűen tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 27.

Egyszerűen tökéletes!

martinkitty

2013. december 6.

ez aztán a pirosító:) 1000% pigmentáltság. Meg kell tanulni felvinni, nehogy bohóc legyél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 6.

manulka

2013. október 17.

Pirost vettem először, mert nagyon tetszettek az összetevő, amit itt láttam, semmi paraffin meg egyéb póruseltömítő anyag, és nagyon olcsó. Sajnos a piros olyan pigmentált volt, hogy nem tudtam használni:( végül kidobtam. Most nagyon vágytam egy világos rózsaszín pirosítóra, így megvettem a legvilágosabbat, az viszont nem nagyon látszik...de legalább természetes:) így a tartósságáról nem tudok nyilatkozni. Sokat kell ebből a rózsaszínből felvinni, és sajnos ebben a mennyiségben sokáig érzem a szagát, nem illat, olyan nyugdíjas, nyanya-kozmetikum szag. Per pillanat 245 forintért tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 17.

elfi777

2013. szeptember 28.

Az ára miatt vettem meg, ritkán használom (rajtam rémesen mutat a piros), de tartós, semmivel sem rosszabb, mint a drága társai. Pici barackos színnel szoktam összemosni, úgy sokkal természetesebb.
Csak azért nem öt, mert alapjáraton túl piros, nem természetes, nehéz eltalálni a megfelelő mennyiséget, és kissé porolt nekem, de ha halványabbat is sikerül beszereznem, és az jól teljesít, megadom a maxot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Ohlin

2013. július 21.

Erősen pigmentált, szép élénk színek..nem rossz .. :) (S15)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 21.

Erősen pigmentált, szép élénk színek..nem rossz .. :) (S15)

Adriana

2013. április 1.

Most tesztelem, hogy ez is rátett-e arra, hogy kipattogjon az arcom, majd kiderül. De remélem csak az alapozó volt a ludas, mert imádom a babarózsaszínjét. :)

2013. január 4.: Első pirosítóm, használom már kb. 1-2 hónapja, szerintem jól teljesít. Tartós, a nap végére is megmarad és tényleg nagyon pigmentált, így könnyen bohócot csinálhatunk magunkból, ha nem figyelünk, úgyhogy csak óvatosan szoktam vele bánni. Kemény 269 Ft volt, és még csak a negyede fogyott el. Mivel nincsenek számok, nevek rajta, így csak remélem, hogyha teljesen elfogy megtalálom ugyanezt a rózsaszínes árnyalatot. Bár van a hátulján valami S7 jelzés, a vonalkód mellett, de azt csak akkor vettem észre, amikor leszedtem az árat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

szabiina

2013. február 6.

Én nagyon szeretem, már többször újravásároltam. Egy Essence pirosítóval keverem, így nagyon szép színt kapok. Általában tartós, bírja reggeltől estig, és ugye ami nem hátrány, az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.