Lora

Ár:   200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Nicu

2013. január 9.

Első pirosítóm. Olvastam a kommenteket, így megvettem, mivel elég olcsó, kíváncsi is voltam rá, milyen. A képen láthatót vettem meg. Vigyázni kell vele, kevés kell belőle. Fura az illata, és nem tartós, de mit várok egy 250 Ft-os pirosítótól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Lavínia

2012. december 12.

Tartós és nagyon pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

Tartós és nagyon pigmentált.

nyuszko93

2012. december 3.

Személy szerint én szeretem ezt a pirositót. Bár nagyon kell rá figyelni mennyit teszek az arcomra mert kis mennyiség is erős lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 3.

horireni

2012. november 19.

Ez az első pirosítóm! Egy halvány rózsaszín van meg, természetes a hatása, jól illik a bőrömhöz! Este is látszik hogy ott van még, szóval tartós! Én nagyon szeretem! Tuti hogy újraveszem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

SlecckelMarine

2012. október 29.

Szeretem.
Általában újravásárolom azt az egy színt, ami bevált, arra nincs sok rossz szavam, jól pigmentált, egészen sokáig bírja, matt.
Pechemre eddig ez az egyetlen olyan pirosítóm ami 100%-ig olyan színű mint a természetes kipirosodása a bőrömnek, így nem igazán válnék meg tőle.
A boltokban valóban egy helyre vannak betéve, pirosítók és szemhéjpúderek ugyanolyan kerek kivitelezésben, a hátuljukra rá van írva melyik melyik!:)
Elég szépen eloszlatható, kevés is elég belőle.
Összességében nagyon jó vétel, ahogy látom parabén-mentes is, ez plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 29.

Szeretem.
Elég szépen eloszlatható, kevés is elég belőle.
Összességében nagyon jó vétel, ahogy látom parabén-mentes is, ez plusz pont.

Hibiszkusz

2012. október 26.

Az árához képest szerintem jó. Vagyis nem rosszabb, mint a drágább pirosítóim. Vészhelyzet esetére mindig van egy betárazva. Ha valaki nem akar/tud ezreket költeni egy szál pirosítóra az nyugodt szívvel válassza ezt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 26.

queengus

2012. szeptember 5.

szerintem nem olyan rossz,én speciel kedveltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

szerintem nem olyan rossz,én speciel kedveltem.

Adelinka

2012. augusztus 27.

Ez az egyetlen ami ér valamit a Lora termékek közül, nem nagy szám sőt pirosítónak használhatatlan de szemhéjfestéknek elmegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Ophelia

2012. július 22.

Szerintem nem rossz vétel százvalahány forintért. Kicsit talán nehézkes egyenletesen eloszlatni, de a színe szép, és elég tartós. Mivel nem használok belőle sokat, meg különben is, csak egy por kis területre, nem fogok kétségbe esni az össztevőitől.:) Ennyiért bőven megérte, pirosítók között amúgy sem szoktam hatalmas minőségbeli különbségeket tapasztalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Beni1234

2012. július 17.

Ma vettem, a leghalványabb rózsaszín árnyalatban, így csak első benyomásom van egy kipróbálás után. Nagyon szép árnyalat, enyhén csillámos, felkenve inkább csak ragyogó (nem "parasztcsillámos"). Kedves 20 éveseknek üzenem, hogy 35 körül azért már jól jön egy kis fény az arcbőrre, bármennyire is hihetetlen:-). Szerintem jó az illata, és - mivel nekem passzol a színe - szépen beleolvad a bőröm színébe. A szemöldök alá téve ragyogóvá teszi a tekintetet, és a "nem sminkelt" hatás is megmarad.:-) Aki az összetevőkkel szemben idegenkedik, annak javaslom, hogy egy-egy összetevőre kattintson rá, és szépen lehet látni, hogy az adott összetevő mely krémekben van még benne. Pl. ennek a pirosítónak az összetevői ott vannak az ú.n. "luxus" termékekben is... Elhiszem, hogy azok jobbak, bár nem tudom mitől (de nem az összetevőktől, ahogy elnézem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.