Lora

Ár:   200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes

vador

2012. június 24.

Hát izé. Ez felkenve pont úgy néz ki, mint egy 100 forintosból szerzett cucc. És igazából ez egy százforintosból szerzett cucc. Így elvileg egy szavam se lehet, meg a maga 145 Ft-os árával nem egy nagy érvágás, de ettől még bánom hogy megvettem, mert használni nem fogom. Akárhogy is ügyeskedek, nagyon-nagyon picit mártom az ecsetet, természetellenes színe lesz, furán csillámos és összességében kicsit útszéli az egész. Persze ez nem jelenti azt, hogy máson ne lehetne szép, meg tegyük hozzá hogy nekem eleve olyasmi a bőrszínem, mint aki a pincébe jár napozni (és végülis majdnem), nem okos dolog túl pigmentált pirosítóval kenegetni.

Szerk.: Mivel úgyis egy csomó helyen összeöntik a mono szemhéjpúderekkel (ugyanolyan a csomagolásuk), kipróbáltam szemfestegetésre, és egészen jól bevált, még kapóra is jön a brutális pigmentáltsága, erőteljes, sötét rózsaszín. Szemre kenve nem olyan látványosan csillámos. Ennek okán + 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.

zsoxcore

2012. május 5.

195 Ft-ért vettem.
Első pirosítóm. Erősebb színt vettem, és figyelnem kell, hogy mennyit viszek fel belőle. Utólag púderrel lehet korrigálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

195 Ft-ért vettem.

annamarialado

2012. március 14.

Illata nagyon tetszik,,jol mutat a börön,,nagyon olcsó azért nem fogom naponta használni,,de felváltva sminkem kellék tára lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 14.

babascene

2012. február 3.

Én azt hittem hogy ez egy szemhéjfesték..:D Aztán itthon olvastam el hogy pirosító.. Egyébként szemhéjfestékként nagyon jól szuperál! Nagyon régóta kerestem ilyen intenzív pink színt és wow!
Amúgy halkan megjegyzem hogy a kínai nők is biztosan festik magukat(nekik valószínűleg nincs több ezrük "márkás" festékre), és egy ilyennek az előállítása nem túl sok pénz! Amerikai cégek is állítanak elő 1 dolláros festékeket pl. NYC igaz itthon már 3 dollárba vagy többe kerül...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

zazi

2012. február 1.

egy barackosabb árnyalatom van ebből, alig van valami színe, de nem bánom, nekem így jobban tetszik. az ára pedig egy vicc, valószínűleg egy eldugott pincében csinálja valaki ipari ételfestékből (ez megmagyarázná, hogy a boltban nem volt 2 egyforma színű pirosító) és homokból, másképp nem értem, hogy kerülhetett 200 ft-ba..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

Alice83

2012. január 31.

Barátnőim csak erre esküsznek..látom rajtuk és tényleg csodás...valahogy gyönyörű színű a bőrön és tényleg pigmentált..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 31.

Dorcsa

2012. január 26.

Semmi problémám nincs vele, sőt! Nagyon pigmentált, alig kell belemártani az ecsetet, szépen felveszi, és nekem nem is porzik. Szép színekben kapni, és van köztük matt is, szerencsémre, mivel utálom a csillámos cuccokat. 300 ft-ért vettem, ami röhej érte. Ja és tartós is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.