Lora

Ár:   290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csflori, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Kiszerelés. 10 ml

Ár: 500 , Eladó: Eszter555
Állapot: Új fóliás , Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradóval

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

ForestNymph

2012. október 22.

Nagyon rossz! Kínomba vettem meg én is. Pocsék ahogy van! Tényleg lejön mint egy filmréteg, szétrepedezik a bőrön. Ne vegyétek meg!
Olcsó és jó minőségű szemhéjtusai a Kallosnak vannak! Tipp.. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

Olcsó és jó minőségű szemhéjtusai a Kallosnak vannak! Tipp.. ;)

Applepie

2012. október 7.

Egyszer pénz híján fanyalodtam erre a tusra, bár ne tettem volna! Utáltam az ecsetjét, valamint azt, hogy amint megszáradt a szemhéjamon a festék, pár perc után elkezdett szétrepedezni..A lemosása pedig nálam is annyiban merült ki, hogy egyszerűen lehúztam a szemhéjamról,mint egy vékony filmréteget.
Fúj, kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 7.

Fúj, kuka.

vira.15

2012. szeptember 24.

Hát ez valami borzalom! Barátnőm vett ilyet, hozzá teszem, Ő is utálta, de vette....mindegy! Mindig engem kért meg, hogy húzzak neki tus vonalat, mert Ő bendzsusz hozzá, így kérésének eleget téve, húztam neki. Az összetétele szörnyű volt, maga a tus vége is. Nem lehetett vele normálisan vonalat húzni, mivel kiálltak belőle ilyen kis szálak és össze-vissza kenődött, meg olyan kemény volt a vége, hogy simán kiszúrhattam volna a szemét ha akartam volna, valamint 10 percig még véletlenül se nyithatta kis a szemét, mert egyből felragadt a szemhéjára. Pár óra múlva, mikor már megszáradt ez a sz*r, úgy le tudta húzni, mint egy arcmaszkot..... Még ilyet nem láttam :O Úgy kellett vigyáznia egész nap rá, mint a szemére, mert ha valamelyik széle feljött akkor jött a többi is! Mondtam neki, ha olcsó tust akar venni, ennél sokkal de sokkal jobbak vannak ugyan ilyen áron, vagy 100-200 Ft-ért drágábban. Inkább kifizettem volna a helyében, de legyen normális tus!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

csekeregina

2012. szeptember 24.

én szép vonalat tudok vele rajzolni, tartós is. Csak darabosan jön le, és nagyon büdös. Olyan szaga van, mint a Lora körömlakkoknak :D

Ablaze

2012. szeptember 20.

Számomra használhatatlan volt ez a termék. Kezdő tushasználóként nem tudom megállapítani, hogy mennyire kezelhető könnyen, nekem nem sikerült szép vonalat húzni vele. Ha mégis, nagyon hamar lejött, tehát a tartóssága nulla, így nyugodtan tudok neki 1 csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

gabyca34

2012. szeptember 13.

Hát nekem is van belőle.. Ha normálisan kenem fel, nekem egész tartós, és nem kenődik el. Buliba is próbáltam már, és ott is megállta a helyét. A lemosásánál sem jött le rosszul, csak kicsit darabos volt akkor. Néhanapján bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

Dark4ngel

2012. szeptember 13.

Aki véletlenül ehhez a termékhez téved javaslom tegye vissza a polcokra... Pár száz forint ez tény, viszont az, amit kapunk érte... az valami borzalom... Először is az ecsete... én nem tudtam megbarátkozni vele, nagyon kemény volt, ezért ki is cseréltem egy vékonyabb, precízebb vonalat húzó ecsetre egy régi szemhéjtusomból.... Sajnos még így sem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Nehéz lemosni, sőt nem is lemosod, hanem inkább levakargatod a szemhéjadról.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

M

2012. augusztus 30.

Én is csak egyetérteni tudok. Nem matt, az ecset borzalmas, és egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

kazlas

2012. augusztus 21.

Sokáig volt ilyenem pénz híján, mert olcsó termék. Annál több a bajom vele: fényes(mindig mattot keresek, de mindig fénylett), nagyon durván le tud peregni ha alul is kifestem vele a szemem. Az applikátor viszont nagyon jó, olykor belemártom a mostani tusomba, mert jól lehet vele "rajzolni". Simán le lehet egyébként húzni a szemhéjról, ez nem jött nagyon be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Epres

2012. augusztus 18.

Én nem tudom minek nevezzem ezt a terméket. Fekete ragasztónak vagy még maximum gyerekeknek arcfestésnél cicabajuszt rajzolni elmegy,de szemhéjtusnak? Borzalmas. Aki pedig mást mond azt csak félre vezeti az olcsó ár vagy ködben él. Mikor kipróbáltam a százasboltban meglepően tapasztaltam milyen szép ébenfekete vonalat tudtam vele húzni a kezemre. Nem is gondolkodtam tovább ennyi pénzért jött velem! Minden szép és jó volt míg rá nem jöttem hogy egészben lehúzható a szemhájamról,mint valami hártya.Lemosni lehetetlen mert tényleg csak lehúzni,lekaparni lehet a bőrről. Az applikátor pedig kissé nehezen kezelhető....nem értettem,de továbbra is használtam mert úgy voltam vele biztos csak én csinálok valamit rosszul. DE nem! Ez a termék gagyi,használhatatlan talán még igénytelen is. Most pedig az összetevőket látva már nem is csodálkozom. Még ezt a párszáz forintot sem éri meg...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Hidratálók: PEG-40

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.