Lora

Ár:   290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csflori, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Kiszerelés. 10 ml

Ár: 500 , Eladó: Eszter555
Állapot: Új fóliás , Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradóval

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Jancsa

2016. május 22.

Én ezzel húzom meg a tus körvonalát és aztán töltöm ki egy géltussal. Így megfelel az elvárásaimnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 22.

Lexy96

2016. május 17.

Olcsó... amikor megveszem és haza viszem akkor egyszerű felvinni mert jó az állaga de később darabokba lejön, aztán a napok múlásával egyre sűrűbb a termék aminek a következménye az hogy nem lehet szépen felvinni... nem csak darabokba jön le de már darabokba is viszed fel és a végső szakasz, beszárad .... 4x vettem újra rövid időn belül mert beszáradt, azt hittem hogy nem jól csavarom rá, de nem ez a probléma .... inkább veszek egy drágábbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

csibike100

2016. április 6.

Könnyen elkenődik és darabokba jön le, az applikátora is nagyon rossz. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 6.

Könnyen elkenődik és darabokba jön le, az applikátora is nagyon rossz. :(

RCC

2016. március 16.

Szörnyű a festék, túl hamar szárad, nem lehet kétszer áthúzni rajta az ecsetet mert már tönkre is tette az egészet. Nem tartós. Az ecsete meg használhatatlan, hacsak nem akar valaki Amy Winehouse stílusú sminket készíteni, mert vékony vonalat közel lehetetlen összehozni vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

Ensisa

2016. március 15.

Haromszor hasznaltam csak, de borzaszto. Elkenodik, javitani aligha lehet es iszonyatosan darabos. Mind e melle allergias lettem ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 15.

panneszka

2016. február 25.

Ez nem tudom mire jó, de biztos nem tusvonalat húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Ez nem tudom mire jó, de biztos nem tusvonalat húzni.

mmartina97

2016. január 28.

Az első tusom volt.Felvittem és utána egyből le is lehetett húzni.Vacak termék :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 28.

Mimiti

2015. október 13.

Első tusom volt, még 16 évesen vettem, utána évekig hanyagoltam ezt a szemhéjtus dolgot... azt hiszem ezzel mindent elmondtam. Az égvilágon semmire nem jó, tulajdonképpen egy antiszemhéjtus. Kenődik, lejön, nem lehet vele jól dolgozni, még a 300 Ft-ot sem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

Szandi21

2015. szeptember 28.

Gondoltam kipróbálom ezt a szemtust, (bár nekem fehér az üvege rózsaszín mintázattal) de ez lesz az. Szóval kár volt megvenni is felkenve fényes nekem nem jön be ráadásul nagyon kemény az ecsete pedig van egy másik hasonlóm amit imádok, bár az astor :P szóval totális pénzkidobás volt megvenni sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

p1nkp4nth3r

2015. szeptember 12.

Az biztos, hogy elég nagy különc a szemhéjtusok között. Az ecsete kemény, meg kell szokni, de ha rájöttél a technikájára egész jól lehet vele dolgozni. A festék már-már irreálisan hamar szárad, és fényes, matricaszerű finishe van. Miután megszáradt és szeretnél még egy réteget felvinni, szigorúan mártsd bele újra jó mélyen a festékbe az ecsetet és így nem szeded fel a már felvitt réteget. Nem egy kifejezetten felhasználó barát termék, de nekem nagyon tetszik a vizes hatású végeredmény, és 10ml 300Ft-ért igazán nem nagy ár kísérletezgetni vágyó sminkőrülteknek és ha elrontod, egy húzással lejön! :) Mindennapi használatra viszont nem ajánlanám :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Hidratálók: PEG-40

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.