Lora

Ár:   290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csflori, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Kiszerelés. 10 ml

Ár: 500 , Eladó: Eszter555
Állapot: Új fóliás , Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradóval

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

virumiru

2014. március 31.

szép fekete,az ecsete is egész jó,de a festék...egy az egyben le tudo húzni a szememről: D mint valami matricát

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

Linuxo

2014. február 28.

1 éve használom (nem napi szinten), de nem tudom eldönteni h szeretem-e... legyen 3 pont, többet semmiképp nem érdemel ez a termék. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

momóka88

2014. február 20.

Itt jön a feketeleves, vagyis megy LEfelé az arcomra,hogy közben majd kiszúrja a szememet. :S erre nincs mentség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

Hajni77

2014. február 15.

Az ára fogott meg és a feketesége, a csillogás egyáltalán nem látszik..nekem ez volt az első tusom arra tökéletes hogy volt megtanuljak tusvonalat húzni az ecsetét is szerettem, de soha nem veszem újra eléggé gyenge termék, nem beszélve arról hogy egyből lejön,lepotyog a szememről.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 15.

pippinke

2014. január 30.

Az ára miatt választottam, gondoltam egy próbát megér. Azóta is nagyon szeretem, minden nap ezt használom. Tartós, de könnyen javítható, bár nem matt fekete, a színe intenzív. Én csak ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

dorcsiga

2014. január 17.

Jó, és könnyen lejön ha kell, bár az ecsete kicsit kemény nekem...Ezzel tanultam meg "tusolni" :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 17.

vikcsi

2014. január 6.

UPDATE: Ez volt rajtam szilveszterkor, verhetetlen a tartóssága. Egész éjjel a helyén maradt, sőt, reggel alig tudtam lemosni. És már felvinni is megtanultam, úgyhogy megérdemli az 5*-t :D

Nem is tudom, olyan vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Felkenve nekem elég tartós, pedig nagyon zsíros a szemhéjam, de maga a felvitel elég nehézkes, én egy tusecsettel szoktam felvinni, nekem azzal könnyebb, az ehhez kapott ecset nekem egy kicsit túl kemény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

bogcsilike

2013. december 30.

Ragacsos, és ha becsukom és felnyitom a szememet akkor felkenődik, de még 10 perc után is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Zatanii

2013. december 25.

Egyszer kaptam ajándékba, borzalmas, előttem már mindent leírtak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

Egyszer kaptam ajándékba, borzalmas, előttem már mindent leírtak.

ppetruska21

2013. december 25.

Azt szeretem benne ,hogy az ecsetét jól tudom használni ami inkább filc.Hátránya a tartóssága kb.4óra aztán elkezd darabokban le peregni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

Hidratálók: PEG-40

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.