Lora

Ár:   290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csflori, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Kiszerelés. 10 ml

Ár: 500 , Eladó: Eszter555
Állapot: Új fóliás , Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradóval

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

abbey94

2013. május 9.

borzasztó vele dolgozni....kuka :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

borzasztó vele dolgozni....kuka :)

szilva1987

2013. május 8.

Én már több mint fél éve vettem meg ezt a szemhéjtust és tökéletesen megvagyok vele elégedve! Picit nehéz kihúzni (és vissza dugni) az ecsetet, de ezenkívül szuper! Könnyű vele sminkelni és egész napon át tart, még akkor is, ha reggel fél7kor sminkelek vele és csak este 10 kor mosom le (ezt az általam eddig használ tusokról nem tudom elmondani). Érdekessége, hogy kis darabokban mosom le a szemhéjamról, de talán ez a textúra adja az egész napos kitartását. Nekem bevált, szóval kap egy ötöst. Erősen olajos szemhéjúaknak "csodaszer" lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

biankabrunner

2013. április 26.

Megvettem. Ez volt az első tus amit használtam. Hát mellényúltam vele kb a harmadik használatnál a franc se tudja hogyan a hegye letörött szóval dobhattam ki nem is vettem újra többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

bipanka

2013. április 21.

Megvettem és 3 használat után ki is dobtam. Megtetszett, mert olcsó. De mikor felvittem túl csillogós volt, aztán megszáradt, mondom oké mégis jó lesz. 1 óra múlva tükörbe néztem és berepedezett... te jó ég mivel nálam volt át tudtam festeni így kibírta a napot. este egybe le tudtam húzni. soha többet ilyet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Black Fairy

2013. április 18.

Nekem egy csillámos van, borzasztóan nehéz felvinni, egyenletesen nem is lehet....kicsit csíp és húzódik, leszedni könnyű legalább, és ha rakok alá szemkontúr ceruzát (én fekete avont tettem) akkor tökéletesen fog, és szépen meg is marad...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

veronika.gyongyosi

2013. április 8.

ez egyszerűen szemét nagyon sokáig tart még megszárad.amikor megszárad ilyen darabokba pattog le a bőrről,és mellesleg nem is lehet szép vonalat húzni vele,mert tompa az ecsete

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

mayc

2013. március 11.

Borzasztó. Nem si tudom érdemes-e bármi mást is írni róla. Felvitelnél lekoptatja saját magát. Nem tudom máshogy megfogalmazni,rajzoltam vele a tusvonalat,és foltos maradt,átmentem rajta még egyszer és az ecset felkaparta amit már egyszer odafestettem. Csúnya is, foltos is, egyszerűen borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

ledaa94

2013. március 8.

Az oké hogy olcsó, de letudtam húzni, mint egy matricát.:D Első szemhéjtusom, akkor még nem voltam ennyire kritikus de egy használat után kidobtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 8.

Adrien92

2013. február 19.

1 hónapja vettem, mert elfogyott, amit használtam és sürgősen vennem kellett egy szemhéjtust. Azt kell, hogy mondjam nálam ez nem több mint 2 csillag. Nem sikerül szép vonalat húzni és nagyon hamar lepereg. Egyetlen egy pozitívuma, olcsó de semmi több. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

bettuska

2013. február 18.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve. A könnyű a felvitele, jó az állaga és a színe is, gyorsan megszárad, egész napon át hibátlanul megmarad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

Hidratálók: PEG-40

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.