Lora

Ár:   290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csflori, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Kiszerelés. 10 ml

Ár: 800 , Eladó: Eszter555
Állapot: Új fóliás , Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradóval

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

adra

2013. január 24.

Szerintem az összetevők közül csak a radioaktív iszap maradt le, olyan szinten szétmarta a szememet, hogy 2 napig nem mozdultam ki otthonról. Veszélyes hulladék kis tubusban, olcsón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

vandino

2013. január 24.

Le lehet húzni egybe, kisebb-nagyobb darabokban jön le. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Le lehet húzni egybe, kisebb-nagyobb darabokban jön le. Nem ajánlom.

kisroka

2013. január 23.

Szörnyű... Nem sikerült vele normális vonalat húznom, az ecset is inkább csak arra való, hogy bökje az ember szemhéját, ha esetleg nem szúrja ki vele a szemét. Egyébként nekem nem hajlandó megszáradni sem, ha nagy nehezen sikerül neki akkor magától elkezd felpöndörödni valamelyik széle, utána pedig egyben le tudom húzni a csíkot. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

tátombák

2013. január 22.

rémes... Fényes és egy rétegben le lehet húzni. Nem kenődik, hanem darabokban potyog le a tusvonalról. Nagyon amatőr próbálkozás...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

offijuditka

2013. január 19.

Nem vagyok elégedett! Fénylik a szemhéjamon, olyan látszatot kelt, mintha meg sem száradt volna. Vékony tusvonalat nem lehet vele húzni, az állaga sem a legjobb. Egyetlen pozitívum, hogy könnyen lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

adriakiraly

2013. január 13.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Most is ez van rajtam. Ja és a kötőhártya gyulladás nem hiszem,hogy e miatt lenne! ;)
Miután felviszem fél perc és megszárad sőt kevesebb. Miután le akarjuk szedni elég lehúzni is és voálá! Lent is van! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 13.

Mossyka

2013. január 13.

A színe szép és egész tűrhető tusvonalat tudtam vele húzni (pedig én aztán tusvonal ügyileg elég béna vagyok :D). Leszedni viszont még a sminklemosó se nagyon szedi le csak a lehúzós dolog működik ami azért szerintem elég érdekes. Amikor kopik akkor meg nem halványul hanem majdnem, hogy lepattog mint egy körömlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

chatnoirrr

2013. január 13.

Félelmetes, hogy felvitel után begumisodik, nyúlik, és egyben le lehet húzni :D Elég szépen árulkodik az összetevőkről. Hogy kenhettem én ilyesmi a szememre, jesszuskám... Viszont könnyű vele dolgozni, szép fekete színt ad, na de akkor is, ez édeskevés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

fss

2012. december 24.

Régen vettem ilyen tust, mint valami matricát lelehetett szedni...most kaptam egy ugyanilyet, csak az ecsetén van valami minta..kipróbáltam a kezemen, és nagyon hamar megszáradt, és kb. fél percig dörzsöltem a másik kezemmel (szárazon), hogy lekopjon. Élesbe még nem teszteltem, nekem eddig nem ártott, nem is használt...régen kb. egy csillagot ért, viszont mivel megváltozott, és nem okozott irritációt adok neki egy jóindulatú 3ast :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 24.

kriszti.07

2012. december 2.

Ha megtaláltam volna a blokkot, visszavittem volna, mert KÖTŐHÁRTYA GYULLADÁSOM lett tőle az első használat után. Nem akarom tudni, hogy melyik összetevője miatt :(( Ne vegyétek meg!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

Hidratálók: PEG-40

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.