Lora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2011. október 13.

Lelőhely:   fodrászkellékes

vikcsi

2013. december 23.

Szépen mattít, engem nem is szárít, pedig elég gyakran használom. Ár-érték arányban nekem nagyon megfelel, számomra mindent tud amit egy púdertől elvárok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

bvlgari001

2013. november 5.

Előnye, hogy tényleg sokáig mattít, van hozzá kis tükör, és jó árban van! Hátránya, hogy nekem valamiért nem passzol egyik színe sem a bőrömhöz, és mire kifogy picit émelygek az illatától.

Update: kb 2 hónapja nem használtam és mikor kinyitottam, azt hittem elájulok. Iszonyat büdös lett!!!! -1 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

pottykeh

2013. október 31.

Nagyon furcsa textúrája van az arcon és ezt egyáltalán nem jó értelembe mondom. Már egy ideje a fiókomban csücsül, ott is marad.... Számomra borzalom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 31.

mrs.bravo

2013. október 19.

nekem kis csomók lettek az arcomon utána, bedugította a pórusaim elég szépen, a tükör jó benne legalább. színe megfelelt,de így felhagytam vele,félig használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 19.

Dorotien

2013. szeptember 5.

Nagyon látszódik a bőrön, és a színe is elüt az arcomtól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Nagyon látszódik a bőrön, és a színe is elüt az arcomtól.

incifinci28

2013. augusztus 24.

nekem megfelelt maga a púder, a szivacsa nekem is mállott pár használat után ki is dobtam, ecsettel viszem fel. nem sűrűn használom, így nem érzem, hogy szárítaná a bőröm. egy bármely márkájú púder nem hiszem, hogy többet tudna, amit a lora is tud, árban pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

zsanmisel

2013. augusztus 15.

A Lora márkával?! elég sokszor befürödtem már,gondoltam utolsó esély,ha ez is szar lesz,nem érdekel,többet a Lora polc felé se nézek.Hát megvettem,az a pamacs nagyon rossz,a púderrel először nem volt baj.Kb.3hét után olyan büdös lett,hogy azt hittem elájulok.Egyébként nagyon dehidratált lett tőle a bőröm,szóval én feladtam ezzel a márkával a versenyt.Lehet,hogy olcsó,de több szenvedés van vele,mint öröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

meli0808

2013. június 11.

Én maximálisan elégedett vagyok magával a púderrel. De a dobozát sokszor nem lehet becsukni a szivacs miatt, szóval -1. Viszont magát a púdert csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Brigi19

2013. május 22.

Nekem nem jött be, a sima Lora kőpúder a legjobb. Volt hozzá egy kis pamacs, amit szörnyű volt használni, sértette a bőröm, ráadásul foszlott. Plusz nem vitte fel rendesen a púdert. Ez lenne a legkevesebb, felvittem ecsettel, de szörnyű maszkhatású volt a legvilágosabb is. Másik negatívum, hogy nem strapabíró, nekem letört a tükrös fele, szóval kész káosz. Elhasználtam, de nem veszek másikat, maradok a hagyományosnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

Mona01

2013. május 2.

Valóban mattít, de rettenetesen kiszárította a bőröm. Maszkhatású és természetellenes volt az arcom tőle. Szégyellem, hogy megvettem. De így rájöttem, hogy nem szabad az ilyesmin spórolni.
Ha lehetne,mínusz pontot adnék.
Most a Manhattan Pure Mat Loose púdert használom, és nagyon ajánlom, mert könnyű, tartós, jól fed, és természetes hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 2.

Ha lehetne,mínusz pontot adnék.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.