Lora

Ár:   250 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: arminacska, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Bőrtípus:   Normál

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kémecske

2014. szeptember 30.

Borzalmas! Kijelenthetem, hogy a legrosszabb alapozó szerintem! Az eddigi alapozóim közül ez a sereghajtó! Maybelline alapozó, Garnier bb krém meg kb. minden megveri ezt! Nem mondhatom hogy nagyon sajnálom a kidobását mivel kb. 300 ft volt ez is mutatta már hogy nem egy jó darab, de úgy gondoltam nem sokat veszthetek vele. Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

sjd

2014. szeptember 25.

Soha. Soha többé. Volt 1 kinais alapozóm, ami nagyon bevállt, gondoltam ennyi pénzért csak megéri kipróbálni, hátha hasonlóan teljesit. Hát nem.

Na de végül is a tubus jó más alapozókat keverni.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

Na de végül is a tubus jó más alapozókat keverni.. :/

besztike

2014. szeptember 24.

Régen volt de fabatkás sem ért... Semmit nem fedett, kifolyt a fele a tubusból ááh.. iszonyat!! Akkor tanultam meg, hogy alapozóból nem éri meg olcsót venni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

vargakrisztina1225

2014. április 16.

nagyon szeretem , hihetetlen olcsó volt :) persze a fedése elég gyenge, de nagyon jó az illata
akkor használom ha sietek vagy nem kell olyan erős fedés , általában még teszek rá púdert is
szinte színezett hidratálókrém érzetem van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

szinte színezett hidratálókrém érzetem van :)

hemi

2014. február 16.

Én nem is találtam a bőrömre megfelelő árnyalatot, aztán megvettem a legjobban hasonlót, de nagy csalódás volt, még ezt a kb. 300ft-ot sem éri meg. Fénylik, nem fed le szinte semmit, fénylő hatást keltett, mintha soha nem mosnám meg a zsíros arcbőröm. Nem tudok igazán pozitívumot mondani, majd valami lesz vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 16.

merka

2014. január 30.

Fogalmam sincs, minek vettem meg, semmit nem ér, és a teljes arcfelületemre nem is mernék felkenni ilyen bazári terméket. Az orromra szoktam kenegetni, mikor nagyon fénylik, de a kukában jobb helye lenne

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

nitavondee

2014. január 19.

275 ft-ért vettem, halványan fed, eldolgozhatatlan, nem egyenletes, úgy nézek ki tőle, mintha 60 éves lennék. Sokáig próbálkoztam vele ezzel meg azzal is keverve, de most dobtam ki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 19.

wiwee

2013. december 8.

Abszolút nem ér semmit sem ! Még kollégista koromban vettem, mikor a csajokkal kimentünk boltokba körbe nézni, csavarogni, ráakadtam, hát a kosárba dobtam. Szörnyű. :)
Senkinek sem ajánlom.
Zsíros tőle a bőr, fénylik...máskor biztosan nem veszek ilyet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Senkinek sem ajánlom.
Zsíros tőle a bőr, fénylik...máskor biztosan nem veszek ilyet!

rekababa1216

2013. augusztus 28.

Én nagyon ritkán használok alapozót. Nem is szeretem és nincs is rá szükségem hála az égnek. Én meg vagyok vele elégedve. Használtam már vendégeken is (merthogy kozmetikus vagyok) és nem volt rá panasz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Reina

2013. augusztus 10.

Megvettem még 2 éve, nem voltak pattanásaim, annyira nem volt zsíros a bőröm..miután 1-2x használtam, rengeteg pattanás jött ki, borzalmas! Soha nem venném újra, főleg hogy mostanában ritkán ( 2 hétben egyszer talán ) használok színezett hidratáló krémet ( Garnier BB krém, zsíros bőrre, a világosat keverve használom a médium színnel ) :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0